Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Podcast. Co znamená pojem Podcast z kategorie Internet?

Co to je Podcast? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Podcast

Podcast je slovo vzniklé složením částí slov iPod a Broadcast, čili přehrávač hudby a vysílání. Jde tedy o vysílání slovních projevů i hudby na přehrávače MP3.
Obsah se do MP3 přehrávače dostane pomocí podcastu a prostřednictvím mobilních sítí. Za takový typ stažení hudby je nutno zaplatit nebo použít open source program iPodder Adama Curryho.


Co je to Podcast? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Podcast. Co znamená pojem Podcast z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Podcast s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Podcast patří do kategorie Internet

Klíčová slova: popis, význam slova, význam pojmu, přesný výraz, slovník, odborné názvosloví, význam, synonymum, Internet, co to je, Podcast, pojem, názvosloví, odborný výraz, definice pojmu, wiki, terminologie, vysvětlení


Pojem Podcast je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat termín Podcast ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Podcast ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Podcast ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Podcast ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Podcast ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Podcast na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Podcast například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Podcast? resp. co se skrývá pod slovem Podcast? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Podcast, odpověď na dotaz co je to Podcast?. Víte např. kdo to je Štěpán Malát? Znáte a víte kdo je David Lynch? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!