Co je to?
Definice výrazu Čapí hnízdo. Co znamená odborný pojem Čapí hnízdo z kategorie Politika?

Co to je Čapí hnízdo? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Čapí hnízdo?

Čapí hnízdo je nový politický pojem. Jedná se o areál poblíž Prahy, kde lze provozovat především letní sporty. Volný čas zde mohou trávit i celé rodiny. Je zde zajištěna i průvodcovská služba, kterou provádí Ekocentrum Čapí hnízdo.
V nabídce jsou například výlety, vyjížďky na koních, golf, cyklistika, rybaření, fitness. Areálem vede i naučná stezka. Politici často kritizují nákladnost a podnikání areálu v souvislosti s Andrejem Babišem.


Co je to Čapí hnízdo? Význam slova, termín, Definice výrazu Čapí hnízdo. Co znamená odborný pojem Čapí hnízdo z kategorie Politika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Čapí hnízdo patří do kategorie Politika

Klíčová slova: pojem, termín, význam, co to je, co znamená, význam slova, odborný výraz, přesný výraz, vysvětlení, formulace, slovník, terminologie, informace, wiki, Čapí hnízdo, slovo, význam pojmu, definice pojmu


Pojem Čapí hnízdo je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Čapí hnízdo?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Čapí hnízdo je rekreační a konferenční areál, nacházející se na území obce Olbramovice ve Středočeském kraji, přesněji asi 1,5 km severozápadně od centra této obce, v místní části Dvůr Semtín, katastrální území Tomice u Votic, na okraji přírodního parku Džbány-Žebrák v jeho západní části. Areál staveb, určený k rekreačním a odpočinkovým účelům pro jednotlivce i rodiny, vlastnil podle zdrojů po určitou dobu prostřednictvím firmy SynBiol politik a podnikatel Andrej Babiš. Později převedl celou nemovitost na své příbuzné.

Pro další informace o termínu Čapí hnízdo zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Čapí hnízdo ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Čapí hnízdo ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Čapí hnízdo ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Čapí hnízdo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Čapí hnízdo ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Čapí hnízdo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Čapí hnízdo například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Čapí hnízdo? resp. co je to Čapí hnízdo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čapí hnízdo, odpověď na dotaz co je to Čapí hnízdo?. Víte např. kdo to je Martin Konvička? Znáte a víte kdo je Paramedic? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Politika). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.