Co je to?
Definice výrazu Čapí hnízdo. Co znamená odborný pojem Čapí hnízdo z kategorie Politika?

Co to je Čapí hnízdo? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Čapí hnízdo

Čapí hnízdo je nový politický pojem. Jedná se o areál poblíž Prahy, kde lze provozovat především letní sporty. Volný čas zde mohou trávit i celé rodiny. Je zde zajištěna i průvodcovská služba, kterou provádí Ekocentrum Čapí hnízdo.
V nabídce jsou například výlety, vyjížďky na koních, golf, cyklistika, rybaření, fitness. Areálem vede i naučná stezka. Politici často kritizují nákladnost a podnikání areálu v souvislosti s Andrejem Babišem.


Co je to Čapí hnízdo? Význam slova, termín, Definice výrazu Čapí hnízdo. Co znamená odborný pojem Čapí hnízdo z kategorie Politika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Čapí hnízdo doporučujeme sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Čapí hnízdo se nachází v sekci Politika

Klíčová slova: definice, lexikon, názvosloví, wiki, význam pojmu, popis, co to je, Čapí hnízdo, slovo, přesný význam, co znamená, přesný výraz, informace, význam, heslo, slovník, co je to Čapí hnízdo?, terminus technicus


Pojem Čapí hnízdo je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Čapí hnízdo? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Čapí hnízdo je rekreační a konferenční areál, nacházející se na území obce Olbramovice ve Středočeském kraji, přesněji asi 1,5 km severozápadně od centra této obce, v místní části Dvůr Semtín, katastrální území Tomice u Votic, na okraji přírodního parku Džbány-Žebrák v jeho západní části. Areál staveb, určený k rekreačním a odpočinkovým účelům pro jednotlivce i rodiny, vlastnil podle zdrojů po určitou dobu prostřednictvím firmy SynBiol politik a podnikatel Andrej Babiš. Později převedl celou nemovitost na své příbuzné.

Pro další informace o termínu Čapí hnízdo zkuste tyto odkazy

Najít výraz Čapí hnízdo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Čapí hnízdo na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Čapí hnízdo ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Čapí hnízdo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Čapí hnízdo na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čapí hnízdo ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Čapí hnízdo například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikizdrojích nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Čapí hnízdo? resp. jaká je definice termínu Čapí hnízdo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čapí hnízdo, odpověď na dotaz co je to Čapí hnízdo?. Víte např. kdo to je Jana Maláčová? Znáte a víte kdo je Specialista ERP? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Čapí hnízdo v jiné sekci než Politika. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.