Co je to?
Výraz, termín, definice slova Čapí hnízdo. Co znamená odborný pojem Čapí hnízdo z kategorie Politika?

Co je to Čapí hnízdo? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Čapí hnízdo?

Čapí hnízdo je nový politický pojem. Jedná se o areál poblíž Prahy, kde lze provozovat především letní sporty. Volný čas zde mohou trávit i celé rodiny. Je zde zajištěna i průvodcovská služba, kterou provádí Ekocentrum Čapí hnízdo.
V nabídce jsou například výlety, vyjížďky na koních, golf, cyklistika, rybaření, fitness. Areálem vede i naučná stezka. Politici často kritizují nákladnost a podnikání areálu v souvislosti s Andrejem Babišem.


Co je to Čapí hnízdo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Čapí hnízdo. Co znamená odborný pojem Čapí hnízdo z kategorie Politika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Čapí hnízdo patří do kategorie politika

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, význam, co znamená, termín, terminologie, heslo, synonymum, terminus technicus, definice pojmu, Čapí hnízdo, co to je, význam pojmu, wiki, definice, slovník, popis, přesný význam


Pojem Čapí hnízdo je v kategorii politika, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Čapí hnízdo? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Čapí hnízdo je rekreační a konferenční areál, nacházející se na území obce Olbramovice ve Středočeském kraji, přesněji asi 1,5 km severozápadně od centra této obce, v místní části Dvůr Semtín, katastrální území Tomice u Votic, na okraji přírodního parku Džbány-Žebrák v jeho západní části. Areál staveb, určený k rekreačním a odpočinkovým účelům pro jednotlivce i rodiny, vlastnil podle zdrojů po určitou dobu prostřednictvím firmy SynBiol politik a podnikatel Andrej Babiš. Později převedl celou nemovitost na své příbuzné.

Pro více informací o heslu Čapí hnízdo zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat heslo Čapí hnízdo na Google.cz

Hledat videa s názvem Čapí hnízdo na Youtube

Vyhledat termín Čapí hnízdo ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Čapí hnízdo ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Čapí hnízdo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Čapí hnízdo ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Čapí hnízdo například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Čapí hnízdo? resp. jaký je význam pojmu Čapí hnízdo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čapí hnízdo, odpověď na dotaz co je to Čapí hnízdo?. Víte např. kdo to je Marek Prchal? Znáte a víte kdo je Akolyta? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než politika). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.