Co je to?
Výraz, termín, definice slova Čapí hnízdo. Co znamená odborný pojem Čapí hnízdo z kategorie Politika?

Co je to Čapí hnízdo? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Čapí hnízdo

Čapí hnízdo je nový politický pojem. Jedná se o areál poblíž Prahy, kde lze provozovat především letní sporty. Volný čas zde mohou trávit i celé rodiny. Je zde zajištěna i průvodcovská služba, kterou provádí Ekocentrum Čapí hnízdo.
V nabídce jsou například výlety, vyjížďky na koních, golf, cyklistika, rybaření, fitness. Areálem vede i naučná stezka. Politici často kritizují nákladnost a podnikání areálu v souvislosti s Andrejem Babišem.


Co je to Čapí hnízdo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Čapí hnízdo. Co znamená odborný pojem Čapí hnízdo z kategorie Politika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Čapí hnízdo se nachází v sekci politika

Klíčová slova: wiki, synonymum, formulace, význam, co to je, odborný výraz, přesný význam, definice pojmu, slovo, co znamená, pojem, politika, názvosloví, co je to Čapí hnízdo?, přesný výraz, Čapí hnízdo, význam slova, terminologie


Pojem Čapí hnízdo je v kategorii politika, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Čapí hnízdo? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Čapí hnízdo je rekreační a konferenční areál, nacházející se na území obce Olbramovice ve Středočeském kraji, přesněji asi 1,5 km severozápadně od centra této obce, v místní části Dvůr Semtín, katastrální území Tomice u Votic, na okraji přírodního parku Džbány-Žebrák v jeho západní části. Areál staveb, určený k rekreačním a odpočinkovým účelům pro jednotlivce i rodiny, vlastnil podle zdrojů po určitou dobu prostřednictvím firmy SynBiol politik a podnikatel Andrej Babiš. Později převedl celou nemovitost na své příbuzné.

Jiné doporučené zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Čapí hnízdo ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Čapí hnízdo ve Wikizdrojích

Hledat výraz Čapí hnízdo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Čapí hnízdo ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Čapí hnízdo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Čapí hnízdo ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Čapí hnízdo například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Čapí hnízdo? resp. co znamená Čapí hnízdo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čapí hnízdo, odpověď na dotaz co je to Čapí hnízdo?. Víte např. kdo to je Obr? Znáte a víte kdo je Spojená osoba? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než politika). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.