Co je to?
Definice výrazu Čapí hnízdo. Co znamená odborný pojem Čapí hnízdo z kategorie Politika?

Co to je Čapí hnízdo? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Čapí hnízdo

Čapí hnízdo je nový politický pojem. Jedná se o areál poblíž Prahy, kde lze provozovat především letní sporty. Volný čas zde mohou trávit i celé rodiny. Je zde zajištěna i průvodcovská služba, kterou provádí Ekocentrum Čapí hnízdo.
V nabídce jsou například výlety, vyjížďky na koních, golf, cyklistika, rybaření, fitness. Areálem vede i naučná stezka. Politici často kritizují nákladnost a podnikání areálu v souvislosti s Andrejem Babišem.


Co je to Čapí hnízdo? Význam slova, termín, Definice výrazu Čapí hnízdo. Co znamená odborný pojem Čapí hnízdo z kategorie Politika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Čapí hnízdo patří do sekce Politika

Klíčová slova: Politika, informace, odborné názvosloví, přesný výraz, co znamená, význam pojmu, význam slova, heslo, Čapí hnízdo, odborný výraz, definice, terminus technicus, terminologie, názvosloví, co je to Čapí hnízdo?, Politika, synonymum, pojem


Pojem Čapí hnízdo je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Čapí hnízdo? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Čapí hnízdo je rekreační a konferenční areál, nacházející se na území obce Olbramovice ve Středočeském kraji, přesněji asi 1,5 km severozápadně od centra této obce, v místní části Dvůr Semtín, katastrální území Tomice u Votic, na okraji přírodního parku Džbány-Žebrák v jeho západní části. Areál staveb, určený k rekreačním a odpočinkovým účelům pro jednotlivce i rodiny, vlastnil podle zdrojů po určitou dobu prostřednictvím firmy SynBiol politik a podnikatel Andrej Babiš. Později převedl celou nemovitost na své příbuzné.

Jiné informační zdroje o pojmu Čapí hnízdo

Hledat výraz Čapí hnízdo ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Čapí hnízdo ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čapí hnízdo ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Čapí hnízdo ve Wikizdrojích

Hledat heslo Čapí hnízdo ve Wikislovníku

Hledat pojem Čapí hnízdo ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Čapí hnízdo například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Čapí hnízdo? resp. co je to Čapí hnízdo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čapí hnízdo, odpověď na dotaz co je to Čapí hnízdo?. Víte např. kdo to je Ladislav Smoljak? Znáte a víte kdo je Specialista ERP? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Čapí hnízdo i v jiných kategoriích (než Politika). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.