Co je to?
Odborný výraz, definice slova Čapí hnízdo. Co znamená slovo Čapí hnízdo z kategorie Politika?

Co je Čapí hnízdo? Definice pojmu

Co znamená pojem, definice termínu Čapí hnízdo?

Čapí hnízdo je nový politický pojem. Jedná se o areál poblíž Prahy, kde lze provozovat především letní sporty. Volný čas zde mohou trávit i celé rodiny. Je zde zajištěna i průvodcovská služba, kterou provádí Ekocentrum Čapí hnízdo.
V nabídce jsou například výlety, vyjížďky na koních, golf, cyklistika, rybaření, fitness. Areálem vede i naučná stezka. Politici často kritizují nákladnost a podnikání areálu v souvislosti s Andrejem Babišem.


Co je to Čapí hnízdo? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Čapí hnízdo. Co znamená slovo Čapí hnízdo z kategorie Politika?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Čapí hnízdo patří do kategorie politika

Klíčová slova: politika, lexikon, termín, přesný výraz, názvosloví, význam slova, pojem, co je to Čapí hnízdo?, odborné názvosloví, formulace, co to je, vysvětlení, synonymum, popis, politika, terminus technicus, co znamená, informace


Pojem Čapí hnízdo je v kategorii politika, ilustrační obrázek

Co označuje termín Čapí hnízdo? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Čapí hnízdo je rekreační a konferenční areál, nacházející se na území obce Olbramovice ve Středočeském kraji, přesněji asi 1,5 km severozápadně od centra této obce, v místní části Dvůr Semtín, katastrální území Tomice u Votic, na okraji přírodního parku Džbány-Žebrák v jeho západní části. Areál staveb, určený k rekreačním a odpočinkovým účelům pro jednotlivce i rodiny, vlastnil podle zdrojů po určitou dobu prostřednictvím firmy SynBiol politik a podnikatel Andrej Babiš. Později převedl celou nemovitost na své příbuzné.

Další zdroje informací o slovu Čapí hnízdo

Zkusit najít výraz Čapí hnízdo ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Čapí hnízdo ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čapí hnízdo ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Čapí hnízdo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Čapí hnízdo ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Čapí hnízdo ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Čapí hnízdo například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Čapí hnízdo? resp. co se přesně ukrývá za slovem Čapí hnízdo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čapí hnízdo, odpověď na dotaz co je to Čapí hnízdo?. Víte např. kdo to je Urbanista? Znáte a víte kdo je Švenkr? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než politika). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.