Co je to?
Definice výrazu Čapí hnízdo. Co znamená odborný pojem Čapí hnízdo z kategorie Politika?

Co to je Čapí hnízdo? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Čapí hnízdo

Čapí hnízdo je nový politický pojem. Jedná se o areál poblíž Prahy, kde lze provozovat především letní sporty. Volný čas zde mohou trávit i celé rodiny. Je zde zajištěna i průvodcovská služba, kterou provádí Ekocentrum Čapí hnízdo.
V nabídce jsou například výlety, vyjížďky na koních, golf, cyklistika, rybaření, fitness. Areálem vede i naučná stezka. Politici často kritizují nákladnost a podnikání areálu v souvislosti s Andrejem Babišem.


Co je to Čapí hnízdo? Význam slova, termín, Definice výrazu Čapí hnízdo. Co znamená odborný pojem Čapí hnízdo z kategorie Politika?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Čapí hnízdo? s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Čapí hnízdo je v sekci Politika

Klíčová slova: popis, wiki, odborné názvosloví, formulace, názvosloví, význam slova, co je to Čapí hnízdo?, terminologie, přesný výraz, odborný výraz, definice, heslo, informace, Politika, Čapí hnízdo, terminus technicus, lexikon, slovník


Pojem Čapí hnízdo je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Čapí hnízdo?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Čapí hnízdo je rekreační a konferenční areál, nacházející se na území obce Olbramovice ve Středočeském kraji, přesněji asi 1,5 km severozápadně od centra této obce, v místní části Dvůr Semtín, katastrální území Tomice u Votic, na okraji přírodního parku Džbány-Žebrák v jeho západní části. Areál staveb, určený k rekreačním a odpočinkovým účelům pro jednotlivce i rodiny, vlastnil podle zdrojů po určitou dobu prostřednictvím firmy SynBiol politik a podnikatel Andrej Babiš. Později převedl celou nemovitost na své příbuzné.

Hledejte pojem Čapí hnízdo v následujících vyhledávačích

Najít pojem Čapí hnízdo ve Wikislovníku

Hledat slovo Čapí hnízdo ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čapí hnízdo ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Čapí hnízdo ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Čapí hnízdo na Youtube

Zkusit najít termín Čapí hnízdo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Čapí hnízdo například v Microsoft Bing, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Čapí hnízdo? resp. co znamená výraz Čapí hnízdo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čapí hnízdo, odpověď na dotaz co je to Čapí hnízdo?. Víte např. kdo to je Aleš Háma? Znáte a víte kdo je Kali? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Politika Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.