Co je to?
Výraz, termín, definice slova Erythritol. Co znamená odborný pojem Erythritol z kategorie Jídlo?

Co je to Erythritol? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Erythritol

Erythritol je pojmenování přírodního sladidla, které obsahují některé ovocné plody. Má silnou sladkou chuť, ale minimální kalorickou hodnotu, proto je považován za zdravé sladidlo a je doporučen k slazení při dietách a hubnutí. Jedna čajová lžička erythritolu má hodnotu 0,18 kcal, což je ještě nižší hodnota než mnohá další sladidla.
Lze jím nahrazovat klasický bílý cukr nejen při přípravě nápojů, ale i při vaření a všude tam, kde se bílý cukr používá. Má i další pozitivní účinky, především neovlivňuje glykemický index, je vhodný pro celiaky, diabetiky, těhotné i kojící ženy, nemá vliv na zuby a dásně a působí i antisepticky.


Co je to Erythritol? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Erythritol. Co znamená odborný pojem Erythritol z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Erythritol patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: odborný výraz, co to je, synonymum, vysvětlení, wiki, význam, slovo, co znamená, přesný význam, terminus technicus, definice pojmu, názvosloví, heslo, formulace, odborné názvosloví, termín, definice, terminologie


Pojem Erythritol je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Erythritol

Najít pojem Erythritol ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Erythritol na Youtube

Najít výraz Erythritol ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Erythritol ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Erythritol ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Erythritol ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Erythritol například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Erythritol? resp. co se přesně ukrývá za slovem Erythritol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Erythritol, odpověď na dotaz co je to Erythritol?. Víte např. kdo to je Rónin? Znáte a víte kdo je Ivan David? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.