Co je to?
Výraz, termín, definice slova Erythritol. Co znamená odborný pojem Erythritol z kategorie Jídlo?

Co je to Erythritol? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Erythritol?

Erythritol je pojmenování přírodního sladidla, které obsahují některé ovocné plody. Má silnou sladkou chuť, ale minimální kalorickou hodnotu, proto je považován za zdravé sladidlo a je doporučen k slazení při dietách a hubnutí. Jedna čajová lžička erythritolu má hodnotu 0,18 kcal, což je ještě nižší hodnota než mnohá další sladidla.
Lze jím nahrazovat klasický bílý cukr nejen při přípravě nápojů, ale i při vaření a všude tam, kde se bílý cukr používá. Má i další pozitivní účinky, především neovlivňuje glykemický index, je vhodný pro celiaky, diabetiky, těhotné i kojící ženy, nemá vliv na zuby a dásně a působí i antisepticky.


Co je to Erythritol? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Erythritol. Co znamená odborný pojem Erythritol z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Erythritol můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Erythritol je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam, význam pojmu, lexikon, názvosloví, definice pojmu, co znamená, terminus technicus, popis, přesný výraz, co to je, význam slova, odborné názvosloví, informace, heslo, odborný výraz, wiki, Erythritol, terminologie


Pojem Erythritol je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín Erythritol ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Erythritol ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Erythritol ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Erythritol ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Erythritol ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Erythritol na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Erythritol například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Erythritol? resp. co se přesně ukrývá za slovem Erythritol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Erythritol, odpověď na dotaz co je to Erythritol?. Víte např. kdo to je Ivan Bartoš? Znáte a víte kdo je Sklář? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.