Co je to?
Výraz, termín, definice slova Erythritol. Co znamená odborný pojem Erythritol z kategorie Jídlo?

Co je to Erythritol? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Erythritol

Erythritol je pojmenování přírodního sladidla, které obsahují některé ovocné plody. Má silnou sladkou chuť, ale minimální kalorickou hodnotu, proto je považován za zdravé sladidlo a je doporučen k slazení při dietách a hubnutí. Jedna čajová lžička erythritolu má hodnotu 0,18 kcal, což je ještě nižší hodnota než mnohá další sladidla.
Lze jím nahrazovat klasický bílý cukr nejen při přípravě nápojů, ale i při vaření a všude tam, kde se bílý cukr používá. Má i další pozitivní účinky, především neovlivňuje glykemický index, je vhodný pro celiaky, diabetiky, těhotné i kojící ženy, nemá vliv na zuby a dásně a působí i antisepticky.


Co je to Erythritol? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Erythritol. Co znamená odborný pojem Erythritol z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Erythritol? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Erythritol je v sekci Jídlo

Klíčová slova: definice pojmu, odborný výraz, formulace, terminologie, význam, přesný výraz, termín, co je to Erythritol?, význam slova, Erythritol, terminus technicus, názvosloví, definice, informace, význam pojmu, Jídlo, přesný význam, popis


Pojem Erythritol je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Erythritol ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Erythritol ve Wikimedia Commons

Najít termín Erythritol na Google.cz

Zkusit najít heslo Erythritol ve Wikipedii

Hledat výraz Erythritol ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Erythritol ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Erythritol například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Erythritol? resp. co označuje slovo Erythritol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Erythritol, odpověď na dotaz co je to Erythritol?. Víte např. kdo to je Konzultant? Znáte a víte kdo je Ivan David? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.