Co je to?
Výraz, termín, definice slova Erythritol. Co znamená odborný pojem Erythritol z kategorie Jídlo?

Co je to Erythritol? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Erythritol

Erythritol je pojmenování přírodního sladidla, které obsahují některé ovocné plody. Má silnou sladkou chuť, ale minimální kalorickou hodnotu, proto je považován za zdravé sladidlo a je doporučen k slazení při dietách a hubnutí. Jedna čajová lžička erythritolu má hodnotu 0,18 kcal, což je ještě nižší hodnota než mnohá další sladidla.
Lze jím nahrazovat klasický bílý cukr nejen při přípravě nápojů, ale i při vaření a všude tam, kde se bílý cukr používá. Má i další pozitivní účinky, především neovlivňuje glykemický index, je vhodný pro celiaky, diabetiky, těhotné i kojící ženy, nemá vliv na zuby a dásně a působí i antisepticky.


Co je to Erythritol? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Erythritol. Co znamená odborný pojem Erythritol z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Erythritol s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Erythritol patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: co znamená, formulace, přesný význam, pojem, definice pojmu, Jídlo, termín, synonymum, Jídlo, terminologie, popis, slovo, význam slova, význam pojmu, definice, co je to Erythritol?, význam, odborné názvosloví


Pojem Erythritol je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Erythritol v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Erythritol ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Erythritol ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Erythritol ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Erythritol ve Wikipedii

Vyhledat termín Erythritol ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Erythritol ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Erythritol například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Erythritol? resp. jaký je význam slova Erythritol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Erythritol, odpověď na dotaz co je to Erythritol?. Víte např. kdo to je Emma Stone? Znáte a víte kdo je SW architekt? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.