Co je to?
Definice odborného termínu, slova Erythritol. Co znamená pojem Erythritol z kategorie Jídlo?

Co je Erythritol?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Erythritol?

Erythritol je pojmenování přírodního sladidla, které obsahují některé ovocné plody. Má silnou sladkou chuť, ale minimální kalorickou hodnotu, proto je považován za zdravé sladidlo a je doporučen k slazení při dietách a hubnutí. Jedna čajová lžička erythritolu má hodnotu 0,18 kcal, což je ještě nižší hodnota než mnohá další sladidla.
Lze jím nahrazovat klasický bílý cukr nejen při přípravě nápojů, ale i při vaření a všude tam, kde se bílý cukr používá. Má i další pozitivní účinky, především neovlivňuje glykemický index, je vhodný pro celiaky, diabetiky, těhotné i kojící ženy, nemá vliv na zuby a dásně a působí i antisepticky.


Co je to Erythritol? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Erythritol. Co znamená pojem Erythritol z kategorie Jídlo?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Erythritol? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Erythritol patří do sekce jídlo

Klíčová slova: význam slova, terminus technicus, názvosloví, termín, wiki, synonymum, co je to Erythritol?, terminologie, co znamená, lexikon, význam pojmu, definice, přesný výraz, co to je, pojem, slovo, odborný výraz, formulace


Pojem Erythritol je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat frázi Erythritol ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Erythritol ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Erythritol ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Erythritol ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Erythritol ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Erythritol na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Erythritol například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Teďka již bezesporu víte jaký je přesný význam slova Erythritol? resp. jaký je význam pojmu Erythritol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Erythritol, odpověď na dotaz co je to Erythritol?. Víte např. kdo to je Alexander Choupenitch? Znáte a víte kdo je Náborář? Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci jídlo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.