Co je to?
Definice výrazu Plná penze. Co znamená odborný pojem Plná penze z kategorie Cestování?

Co to je Plná penze? Význam slova

Co znamená termín Plná penze? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Plná penze je název stravovací služby, kterou poskytují ubytovatelé. Skládá se ze tří jídel – snídaně, oběda a večeře, někdy bývá přidána i odpolední svačina. Do plné penze se nezapočítávají nápoje, pokud to není vysloveně uvedeno.
Oběd bývá většinou výběrem z jídelního lístku v klasickém složení, večeře obvykle formou bufetu. Snídaně může být kontinentální, tedy teplý nápoj, pečivo, máslo a džem nebo med. Rozšířená snídaně nabízí výběr pečiva a ještě salámy, sýry, paštiky, sladké pečivo jogurt, müsli a podobně. Nejbohatší je rozšířená snídaně anglického typu, kdy je možno dostat ještě teplé pokrmy, ovoce a zeleninu.


Co je to Plná penze? Význam slova, termín, Definice výrazu Plná penze. Co znamená odborný pojem Plná penze z kategorie Cestování?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Plná penze doporučujeme sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Plná penze se nachází v sekci Cestování

Klíčová slova: pojem, co je to Plná penze?, význam, synonymum, definice pojmu, Cestování, terminologie, odborný výraz, názvosloví, lexikon, wiki, Plná penze, co znamená, vysvětlení, definice, heslo, slovo, slovník


Pojem Plná penze je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Plná penze můžete dozvědět následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Plná penze je označení pro způsob stravování poskytovaného ubytovacím zařízením - hotelem nebo penzionem. Součástí plné penze jsou tři denní jídla, obvykle snídaně, oběd a večeře; výjimečně svačina mezi obědem a večeří. Nápoje ve většině případů nejsou do plné penze zahrnuty. Plná penze tedy znamená, že jsou poskytována tři denní jídla.

Plná penze

Plná penze se skládá ze tří jídel. Ilustrační obrázek. Autor: StockSnap, zdroj: Pixabay
Plná penze se skládá ze tří jídel. Ilustrační obrázek. Autor: StockSnap, zdroj: Pixabay


Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Plná penze na Youtube

Najít termín Plná penze ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Plná penze ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Plná penze ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Plná penze na Google.cz

Vyhledat pojem Plná penze ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Plná penze například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Plná penze? resp. co to je Plná penze? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plná penze, odpověď na dotaz co je to Plná penze?. Víte např. kdo to je Cobie Smulders? Znáte a víte kdo je Prince? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Cestování). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?