Co je to?
Definice výrazu, termínu Cashback. Co znamená odborný pojem Cashback z kategorie Bankovnictví?

Co je to Cashback? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Cashback?

Cashback je pojem pocházející z angličtiny, v doslovném překladu znamená návrat hotovosti neboli peněz. Cashback je označením více možných druhů služby. Může se jednat o nárok na zahraniční DPH, možnost výběru peněz při platbě kartou u vybraných prodejců nebo vrácení části peněz jako podpory určité reklamní akce.
Velmi často se cashback užívá při platbě kartou, kdy prodejci umožní ještě výběr další částky do sjednaného maxima. Prodejci, kteří tuto službu umožňují, jsou označeni právě logem cashback.


Co je to Cashback? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Cashback. Co znamená odborný pojem Cashback z kategorie Bankovnictví?

Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Cashback můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Cashback je v sekci bankovnictví

Klíčová slova: formulace, bankovnictví, definice pojmu, terminologie, slovo, slovník, Cashback, názvosloví, co je to Cashback?, odborné názvosloví, význam pojmu, přesný význam, wiki, bankovnictví, termín, heslo, co znamená, popis


Pojem Cashback je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Cashback? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Cashback (psáno též CashBack nebo cash back, z angličtiny „návrat peněz/hotovosti“) je služba nárokování zahraničního DPH nebo služba, která má suplovat výběry z bankomatu. Pokud totiž banka, u které je zřízen účet ke kartě, se kterou platíte, podporuje službu CashBack, můžete si peníze vybrat u pokladny při platbě kartou. S tímto názvem se také můžeme setkat u akcí na podporu prodeje u některých výrobců (například elektroniky). Kdy při koupi výrobku jim zašlete doklad o koupi a část svých peněz dostanete zpět na účet (vždy záleží na podmínkách konkrétní akce).

Pro více informací o heslu Cashback zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cashback ve Wikimedia Commons

Najít termín Cashback ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Cashback na Youtube

Hledat výraz Cashback ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Cashback ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Cashback ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Cashback například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Právě nyní již víte jaký je význam slova Cashback? resp. jaká je definice termínu Cashback? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cashback, odpověď na dotaz co je to Cashback?. Víte např. kdo to je Basil Poledouris? Znáte a víte kdo je Lajdák? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Cashback i v jiné části webu než je kategorie bankovnictví. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.