Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cashback. Co znamená odborný pojem Cashback z kategorie Bankovnictví?

Co je to Cashback? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Cashback

Cashback je pojem pocházející z angličtiny, v doslovném překladu znamená návrat hotovosti neboli peněz. Cashback je označením více možných druhů služby. Může se jednat o nárok na zahraniční DPH, možnost výběru peněz při platbě kartou u vybraných prodejců nebo vrácení části peněz jako podpory určité reklamní akce.
Velmi často se cashback užívá při platbě kartou, kdy prodejci umožní ještě výběr další částky do sjednaného maxima. Prodejci, kteří tuto službu umožňují, jsou označeni právě logem cashback.


Co je to Cashback? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Cashback. Co znamená odborný pojem Cashback z kategorie Bankovnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Cashback je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: přesný význam, synonymum, co je to Cashback?, přesný výraz, heslo, odborné názvosloví, popis, co to je, odborný výraz, slovo, terminologie, formulace, pojem, Bankovnictví, Cashback, definice, terminus technicus, význam pojmu


Pojem Cashback je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Cashback? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Cashback (psáno též CashBack nebo cash back, z angličtiny „návrat peněz/hotovosti“) je služba nárokování zahraničního DPH nebo služba, která má suplovat výběry z bankomatu. Pokud totiž banka, u které je zřízen účet ke kartě, se kterou platíte, podporuje službu CashBack, můžete si peníze vybrat u pokladny při platbě kartou. S tímto názvem se také můžeme setkat u akcí na podporu prodeje u některých výrobců (například elektroniky). Kdy při koupi výrobku jim zašlete doklad o koupi a část svých peněz dostanete zpět na účet (vždy záleží na podmínkách konkrétní akce).

Pro více informací o heslu Cashback zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat termín Cashback ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cashback ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Cashback na Google.cz

Hledat videa s názvem Cashback na Youtube

Vyhledat pojem Cashback ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Cashback ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cashback například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Cashback? resp. co vlastně znamená slovo Cashback? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cashback, odpověď na dotaz co je to Cashback?. Víte např. kdo to je Karel Čapek? Znáte a víte kdo je Biochemik? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Cashback v jiné sekci než Bankovnictví. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.