Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cashback. Co znamená odborný pojem Cashback z kategorie Bankovnictví?

Co je to Cashback? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Cashback?

Cashback je pojem pocházející z angličtiny, v doslovném překladu znamená návrat hotovosti neboli peněz. Cashback je označením více možných druhů služby. Může se jednat o nárok na zahraniční DPH, možnost výběru peněz při platbě kartou u vybraných prodejců nebo vrácení části peněz jako podpory určité reklamní akce.
Velmi často se cashback užívá při platbě kartou, kdy prodejci umožní ještě výběr další částky do sjednaného maxima. Prodejci, kteří tuto službu umožňují, jsou označeni právě logem cashback.


Co je to Cashback? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Cashback. Co znamená odborný pojem Cashback z kategorie Bankovnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Cashback s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Cashback patří do kategorie Bankovnictví

Klíčová slova: co je to Cashback?, co to je, Bankovnictví, terminologie, wiki, odborné názvosloví, termín, přesný výraz, slovo, terminus technicus, Bankovnictví, synonymum, definice, informace, heslo, názvosloví, přesný význam, Cashback


Pojem Cashback je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Cashback?

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Cashback (psáno též CashBack nebo cash back, z angličtiny „návrat peněz/hotovosti“) je služba nárokování zahraničního DPH nebo služba, která má suplovat výběry z bankomatu. Pokud totiž banka, u které je zřízen účet ke kartě, se kterou platíte, podporuje službu CashBack, můžete si peníze vybrat u pokladny při platbě kartou. S tímto názvem se také můžeme setkat u akcí na podporu prodeje u některých výrobců (například elektroniky). Kdy při koupi výrobku jim zašlete doklad o koupi a část svých peněz dostanete zpět na účet (vždy záleží na podmínkách konkrétní akce).

Hledejte v dalších zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cashback ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Cashback ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Cashback ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Cashback ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Cashback ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Cashback na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Cashback například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Cashback? resp. co znamená slovo Cashback? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cashback, odpověď na dotaz co je to Cashback?. Víte např. kdo to je Gerald Ford? Znáte a víte kdo je Biochemik? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Bankovnictví). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.