Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cashback. Co znamená odborný pojem Cashback z kategorie Bankovnictví?

Co je to Cashback? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Cashback?

Cashback je pojem pocházející z angličtiny, v doslovném překladu znamená návrat hotovosti neboli peněz. Cashback je označením více možných druhů služby. Může se jednat o nárok na zahraniční DPH, možnost výběru peněz při platbě kartou u vybraných prodejců nebo vrácení části peněz jako podpory určité reklamní akce.
Velmi často se cashback užívá při platbě kartou, kdy prodejci umožní ještě výběr další částky do sjednaného maxima. Prodejci, kteří tuto službu umožňují, jsou označeni právě logem cashback.


Co je to Cashback? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Cashback. Co znamená odborný pojem Cashback z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Cashback patří do sekce Bankovnictví

Klíčová slova: informace, co znamená, wiki, formulace, termín, synonymum, terminologie, Cashback, pojem, definice, význam slova, co to je, lexikon, popis, přesný význam, význam pojmu, význam, co je to Cashback?


Pojem Cashback je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Cashback?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Cashback (psáno též CashBack nebo cash back, z angličtiny „návrat peněz/hotovosti“) je služba nárokování zahraničního DPH nebo služba, která má suplovat výběry z bankomatu. Pokud totiž banka, u které je zřízen účet ke kartě, se kterou platíte, podporuje službu CashBack, můžete si peníze vybrat u pokladny při platbě kartou. S tímto názvem se také můžeme setkat u akcí na podporu prodeje u některých výrobců (například elektroniky). Kdy při koupi výrobku jim zašlete doklad o koupi a část svých peněz dostanete zpět na účet (vždy záleží na podmínkách konkrétní akce).

Více informací o slovu Cashback doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cashback ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Cashback ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Cashback ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Cashback ve Wikizdrojích

Hledat slovo Cashback ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cashback ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Cashback například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Cashback? resp. co se přesně ukrývá za slovem Cashback? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cashback, odpověď na dotaz co je to Cashback?. Víte např. kdo to je Pink? Znáte a víte kdo je Fandom? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Bankovnictví). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.