Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Věta jednoduchá. Co znamená pojem Věta jednoduchá z kategorie Český jazyk?

Co to je Věta jednoduchá? Význam slova

Co znamená termín Věta jednoduchá? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Věta jednoduchá je označení pro větný celek, vyjadřující jen jednu myšlenku. Tento typ věty má pouze jeden přísudek. Věty jednoduché se rozdělují podle členitosti na věty dvojčlenné, které obsahují dvě části – podmětovou a přísudkovou – a věty jednočlenné, u kterých je obsah vyjádřen pouze jedním základním větným členem.
Podle výskytu dalších větných členů se pak dělí na věty rozvité nebo holé – ty obsahují pouze podmět a přísudek.


Co je to Věta jednoduchá? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Věta jednoduchá. Co znamená pojem Věta jednoduchá z kategorie Český jazyk?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Věta jednoduchá? Pak se o ní podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Věta jednoduchá je v kategorii Český jazyk

Klíčová slova: definice, význam pojmu, heslo, informace, pojem, Věta jednoduchá, co to je, synonymum, formulace, lexikon, odborný výraz, popis, význam, terminologie, přesný výraz, přesný význam, Český jazyk, co je to Věta jednoduchá?


Pojem Věta jednoduchá je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Věta jednoduchá

Vyhledat heslo Věta jednoduchá na Google.cz

Hledat výraz Věta jednoduchá ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Věta jednoduchá ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Věta jednoduchá ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Věta jednoduchá ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Věta jednoduchá ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Věta jednoduchá například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Věta jednoduchá? resp. co to je Věta jednoduchá? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Věta jednoduchá, odpověď na dotaz co je to Věta jednoduchá?. Víte např. kdo to je Kršna? Znáte a víte kdo je Jan Cibulka? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Český jazyk). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.