Co je to?
Odborný výraz, definice slova Dentální hygiena. Co znamená slovo Dentální hygiena z kategorie Lékařství?

Co je Dentální hygiena? Definice pojmu

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Dentální hygiena?

Dentální hygiena je název celého souboru úkonů, jejichž cílem je zabránit vzniku zubního kazu, zánětu dásní, parodontidě a popřípadě léčit již vzniklé problémy. Jako svůj nejdůležitější cíl si dentální hygiena klade prevenci.
Dentální hygiena může být profesionální nebo individuální. Profesionální zubní hygienu provádí odborník, individuální dentální hygieně se věnuje každý člověk denně. K dispozici je mnoho pomůcek pro provádění dentální hygieny, s jejichž výběrem dentální hygienici také pomáhají.


Co je to Dentální hygiena? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Dentální hygiena. Co znamená slovo Dentální hygiena z kategorie Lékařství?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Dentální hygiena s dalšími osobami na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Dentální hygiena patří do kategorie lékařství

Klíčová slova: co je to Dentální hygiena?, formulace, terminologie, terminus technicus, definice, co znamená, Dentální hygiena, informace, slovník, vysvětlení, přesný výraz, význam pojmu, odborné názvosloví, heslo, pojem, názvosloví, význam slova, slovo


Pojem Dentální hygiena je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Dentální hygiena ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Dentální hygiena ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Dentální hygiena na Youtube

Hledat termín Dentální hygiena ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Dentální hygiena ve Wikipedii

Najít výraz Dentální hygiena ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Dentální hygiena například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Dentální hygiena? resp. co je to Dentální hygiena? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dentální hygiena, odpověď na dotaz co je to Dentální hygiena?. Víte např. kdo to je René Slováčková? Znáte a víte kdo je Špión? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je lékařství. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!