Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dentální hygiena. Co znamená odborný pojem Dentální hygiena z kategorie Lékařství?

Co je to Dentální hygiena? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Dentální hygiena?

Dentální hygiena je název celého souboru úkonů, jejichž cílem je zabránit vzniku zubního kazu, zánětu dásní, parodontidě a popřípadě léčit již vzniklé problémy. Jako svůj nejdůležitější cíl si dentální hygiena klade prevenci.
Dentální hygiena může být profesionální nebo individuální. Profesionální zubní hygienu provádí odborník, individuální dentální hygieně se věnuje každý člověk denně. K dispozici je mnoho pomůcek pro provádění dentální hygieny, s jejichž výběrem dentální hygienici také pomáhají.


Co je to Dentální hygiena? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dentální hygiena. Co znamená odborný pojem Dentální hygiena z kategorie Lékařství?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Dentální hygiena) můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Dentální hygiena patří do kategorie lékařství

Klíčová slova: Dentální hygiena, definice pojmu, informace, popis, co to je, vysvětlení, co je to Dentální hygiena?, wiki, lékařství, termín, odborný výraz, význam pojmu, přesný význam, slovník, terminologie, význam, lexikon, co znamená


Pojem Dentální hygiena je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Dentální hygiena v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Dentální hygiena ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Dentální hygiena na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dentální hygiena ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Dentální hygiena na Youtube

Najít slovo Dentální hygiena ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Dentální hygiena ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Dentální hygiena například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste zjistili jaká je definice slova Dentální hygiena? resp. co se skrývá pod slovem Dentální hygiena? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dentální hygiena, odpověď na dotaz co je to Dentální hygiena?. Víte např. kdo to je Pravičák? Znáte a víte kdo je Usmrkanec? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než lékařství). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!