Co je to?
Definice výrazu Dentální hygiena. Co znamená odborný pojem Dentální hygiena z kategorie Lékařství?

Co to je Dentální hygiena? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Dentální hygiena

Dentální hygiena je název celého souboru úkonů, jejichž cílem je zabránit vzniku zubního kazu, zánětu dásní, parodontidě a popřípadě léčit již vzniklé problémy. Jako svůj nejdůležitější cíl si dentální hygiena klade prevenci.
Dentální hygiena může být profesionální nebo individuální. Profesionální zubní hygienu provádí odborník, individuální dentální hygieně se věnuje každý člověk denně. K dispozici je mnoho pomůcek pro provádění dentální hygieny, s jejichž výběrem dentální hygienici také pomáhají.


Co je to Dentální hygiena? Význam slova, termín, Definice výrazu Dentální hygiena. Co znamená odborný pojem Dentální hygiena z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Dentální hygiena s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Dentální hygiena je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: pojem, terminus technicus, význam, co to je, Lékařství, termín, formulace, slovo, Lékařství, význam slova, wiki, Dentální hygiena, definice pojmu, heslo, informace, přesný význam, synonymum, co je to Dentální hygiena?


Pojem Dentální hygiena je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Dentální hygiena

Najít slovo Dentální hygiena ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dentální hygiena ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Dentální hygiena ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Dentální hygiena ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Dentální hygiena ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dentální hygiena ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Dentální hygiena například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Dentální hygiena? resp. co přesně označuje termín Dentální hygiena? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dentální hygiena, odpověď na dotaz co je to Dentální hygiena?. Víte např. kdo to je Ichtyolog? Znáte a víte kdo je Kverulant? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!