Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dentální hygiena. Co znamená odborný pojem Dentální hygiena z kategorie Lékařství?

Co je to Dentální hygiena? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Dentální hygiena

Dentální hygiena je název celého souboru úkonů, jejichž cílem je zabránit vzniku zubního kazu, zánětu dásní, parodontidě a popřípadě léčit již vzniklé problémy. Jako svůj nejdůležitější cíl si dentální hygiena klade prevenci.
Dentální hygiena může být profesionální nebo individuální. Profesionální zubní hygienu provádí odborník, individuální dentální hygieně se věnuje každý člověk denně. K dispozici je mnoho pomůcek pro provádění dentální hygieny, s jejichž výběrem dentální hygienici také pomáhají.


Co je to Dentální hygiena? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dentální hygiena. Co znamená odborný pojem Dentální hygiena z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Dentální hygiena je v kategorii lékařství

Klíčová slova: Dentální hygiena, slovo, synonymum, lékařství, wiki, význam pojmu, definice pojmu, odborné názvosloví, odborný výraz, co znamená, terminus technicus, lexikon, přesný význam, vysvětlení, definice, heslo, terminologie, přesný výraz


Pojem Dentální hygiena je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Dentální hygiena

Hledat termín Dentální hygiena na Google.cz

Najít termín Dentální hygiena ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dentální hygiena ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Dentální hygiena ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Dentální hygiena ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dentální hygiena ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Dentální hygiena například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Dentální hygiena? resp. co znamená Dentální hygiena? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dentální hygiena, odpověď na dotaz co je to Dentální hygiena?. Víte např. kdo to je Tomáš Etzler? Znáte a víte kdo je Lokaj? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než lékařství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!