Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Prvouka. Co znamená pojem Prvouka z kategorie Školství?

Co to je Prvouka? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Prvouka?

Prvouka je termín z oblasti školství. Jde o název vyučovacího předmětu, který nejmladší žáky obeznámí se základními fakty a poznatky o světě, který je obklopuje. Jsou v něm shrnuty nejnutnější znalosti z různých oborů jako vlastivěda, zeměpis, přírodopis, fyzika, chemie, občanská výchova, humanitní a společenské vědy a dopravní výchova.
Prvouka je zařazena do obsahu vzdělávání na prvním stupni základní školy a učí se v prvním, druhém a třetím ročníku.


Co je to Prvouka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Prvouka. Co znamená pojem Prvouka z kategorie Školství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Prvouka s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Prvouka se nachází v sekci Školství

Klíčová slova: popis, význam, terminus technicus, slovník, synonymum, názvosloví, slovo, wiki, co to je, odborné názvosloví, význam pojmu, odborný výraz, pojem, heslo, Školství, lexikon, termín, formulace


Pojem Prvouka je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Prvouka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Prvouka ve Wikipedii

Vyhledat slovo Prvouka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Prvouka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Prvouka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Prvouka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Prvouka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Prvouka? resp. jaká je definice slova Prvouka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prvouka, odpověď na dotaz co je to Prvouka?. Víte např. kdo to je Docent? Znáte a víte kdo je Čórkař? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Školství). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?