Co je to?
Definice odborného termínu, slova Exhibice. Co znamená pojem Exhibice z kategorie Sport?

Co je to Exhibice? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Exhibice

Exhibice je pojem pocházející z latiny. Označuje se tak určité předvedení nebo ukázka neobvyklého nebo mimořádného výkonu člověka. Ve sportu se často vyskytuje exhibiční vystoupení, které následuje po konci utkání nebo jiné sportovní soutěže.
Exhibice nese označení také podle druhu sportu. Někdy je takto označováno celé utkání nebo dokonce celá série sportovních událostí.


Co je to Exhibice? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Exhibice. Co znamená pojem Exhibice z kategorie Sport?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Exhibice patří do sekce Sport

Klíčová slova: formulace, význam pojmu, synonymum, lexikon, přesný výraz, informace, názvosloví, pojem, co je to Exhibice?, popis, terminus technicus, definice, přesný význam, slovo, heslo, co to je, význam slova, co znamená


Pojem Exhibice je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat heslo Exhibice ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Exhibice ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Exhibice ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Exhibice ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Exhibice ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Exhibice ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Exhibice například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Exhibice? resp. jaký je přesný význam slova Exhibice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Exhibice, odpověď na dotaz co je to Exhibice?. Víte např. kdo to je William Shakespeare? Znáte a víte kdo je Lech? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Exhibice i v jiných kategoriích (než Sport). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.