Co je to?
Definice výrazu Stavební spoření. Co znamená odborný pojem Stavební spoření z kategorie Bankovnictví?

Co to je Stavební spoření? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Stavební spoření

Stavební spoření je jedním z účelových druhů spoření. Jedná se o dlouhodobý druh spoření, při němž vkladatel ukládá své úspory u speciálně zaměřené banky. Výhodou je možnost čerpat státní podporu po dobu spoření a po splnění podmínek má majitel stavebního spoření nárok získat úvěr ze stavebního spoření.
Tento účelový úvěr má nízké a pevné sazby úroků po celou dobu spoření. Je relativně nezávislé na vývoji finančního trhu.


Co je to Stavební spoření? Význam slova, termín, Definice výrazu Stavební spoření. Co znamená odborný pojem Stavební spoření z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Stavební spoření s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Stavební spoření se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: co znamená, definice, význam pojmu, wiki, názvosloví, slovník, co je to Stavební spoření?, synonymum, přesný výraz, význam slova, odborný výraz, termín, terminus technicus, Bankovnictví, přesný význam, Bankovnictví, slovo, odborné názvosloví


Pojem Stavební spoření je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Stavební spoření můžete dozvědět následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Stavební spoření je typem spoření. Vzniklo za účelem umožnit širokému spektru obyvatel formou výhodných podmínek spoření řešit a realizovat vlastní bytovou otázku. Stavební spoření vytváří za spoluúčasti státu podmínky pro tvorbu vlastního kapitálu, které neumožňuje žádná jiná forma spoření, a společně s výhodným úvěrem prostředky pro financování bydlení.

Odkazy na jiné weby

Hledat heslo Stavební spoření ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Stavební spoření ve Wikizdrojích

Najít slovo Stavební spoření ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Stavební spoření ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Stavební spoření ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Stavební spoření ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Stavební spoření například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Stavební spoření? resp. co se přesně ukrývá za slovem Stavební spoření? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Stavební spoření, odpověď na dotaz co je to Stavební spoření?. Víte např. kdo to je Semetrika? Znáte a víte kdo je Koudelník? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Bankovnictví. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.