Co je to?
Definice výrazu Stavební spoření. Co znamená odborný pojem Stavební spoření z kategorie Bankovnictví?

Co to je Stavební spoření? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Stavební spoření?

Stavební spoření je jedním z účelových druhů spoření. Jedná se o dlouhodobý druh spoření, při němž vkladatel ukládá své úspory u speciálně zaměřené banky. Výhodou je možnost čerpat státní podporu po dobu spoření a po splnění podmínek má majitel stavebního spoření nárok získat úvěr ze stavebního spoření.
Tento účelový úvěr má nízké a pevné sazby úroků po celou dobu spoření. Je relativně nezávislé na vývoji finančního trhu.


Co je to Stavební spoření? Význam slova, termín, Definice výrazu Stavební spoření. Co znamená odborný pojem Stavební spoření z kategorie Bankovnictví?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Stavební spoření sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Stavební spoření patří do sekce Bankovnictví

Klíčová slova: přesný význam, informace, definice pojmu, názvosloví, přesný výraz, co znamená, terminologie, heslo, slovník, pojem, co je to Stavební spoření?, definice, odborný výraz, význam pojmu, synonymum, vysvětlení, wiki, terminus technicus


Pojem Stavební spoření je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Stavební spoření? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Stavební spoření je typem spoření. Vzniklo za účelem umožnit širokému spektru obyvatel formou výhodných podmínek spoření řešit a realizovat vlastní bytovou otázku. Stavební spoření vytváří za spoluúčasti státu podmínky pro tvorbu vlastního kapitálu, které neumožňuje žádná jiná forma spoření, a společně s výhodným úvěrem prostředky pro financování bydlení.

Hledejte pojem Stavební spoření v následujících vyhledávačích

Najít pojem Stavební spoření ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Stavební spoření ve Wikislovníku

Hledat pojem Stavební spoření ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Stavební spoření ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Stavební spoření na Google.cz

Hledat videa s názvem Stavební spoření na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Stavební spoření například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Stavební spoření? resp. co znamená Stavební spoření? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Stavební spoření, odpověď na dotaz co je to Stavební spoření?. Víte např. kdo to je Paul McCartney? Znáte a víte kdo je Strojvedoucí? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Bankovnictví). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.