Co je to?
Výraz, termín, definice slova Stavební spoření. Co znamená odborný pojem Stavební spoření z kategorie Bankovnictví?

Co je Stavební spoření?

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Stavební spoření?

Stavební spoření je jedním z účelových druhů spoření. Jedná se o dlouhodobý druh spoření, při němž vkladatel ukládá své úspory u speciálně zaměřené banky. Výhodou je možnost čerpat státní podporu po dobu spoření a po splnění podmínek má majitel stavebního spoření nárok získat úvěr ze stavebního spoření.
Tento účelový úvěr má nízké a pevné sazby úroků po celou dobu spoření. Je relativně nezávislé na vývoji finančního trhu.


Co je to Stavební spoření? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Stavební spoření. Co znamená odborný pojem Stavební spoření z kategorie Bankovnictví?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Napsáno redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Stavební spoření? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Stavební spoření je v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: Stavební spoření, význam pojmu, slovo, slovník, co je to Stavební spoření?, definice, heslo, termín, co to je, přesný význam, bankovnictví, co znamená, terminus technicus, wiki, přesný výraz, definice pojmu, terminologie, informace


Pojem Stavební spoření je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Stavební spoření? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Stavební spoření je typem spoření. Vzniklo za účelem umožnit širokému spektru obyvatel formou výhodných podmínek spoření řešit a realizovat vlastní bytovou otázku. Stavební spoření vytváří za spoluúčasti státu podmínky pro tvorbu vlastního kapitálu, které neumožňuje žádná jiná forma spoření, a společně s výhodným úvěrem prostředky pro financování bydlení.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Stavební spoření ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Stavební spoření ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Stavební spoření ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Stavební spoření na Google.cz

Zkusit najít pojem Stavební spoření ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Stavební spoření ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Stavební spoření například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Teď už znáte odpověď na otázku jaká je definice slova Stavební spoření? resp. co se skrývá pod slovem Stavební spoření? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Stavební spoření, odpověď na dotaz co je to Stavební spoření?. Víte např. kdo to je Ellie Goulding? Znáte a víte kdo je Statik? Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v bankovnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie bankovnictví, banka, stavební spoření, ilustrační obrázek

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.