Co je to?
Definice výrazu Stavební spoření. Co znamená odborný pojem Stavební spoření z kategorie Bankovnictví?

Co to je Stavební spoření? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Stavební spoření?

Stavební spoření je jedním z účelových druhů spoření. Jedná se o dlouhodobý druh spoření, při němž vkladatel ukládá své úspory u speciálně zaměřené banky. Výhodou je možnost čerpat státní podporu po dobu spoření a po splnění podmínek má majitel stavebního spoření nárok získat úvěr ze stavebního spoření.
Tento účelový úvěr má nízké a pevné sazby úroků po celou dobu spoření. Je relativně nezávislé na vývoji finančního trhu.


Co je to Stavební spoření? Význam slova, termín, Definice výrazu Stavební spoření. Co znamená odborný pojem Stavební spoření z kategorie Bankovnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Stavební spoření patří do kategorie Bankovnictví

Klíčová slova: co to je, význam slova, přesný význam, terminologie, Stavební spoření, význam pojmu, názvosloví, terminus technicus, wiki, slovník, přesný výraz, popis, Bankovnictví, pojem, co je to Stavební spoření?, formulace, informace, význam


Pojem Stavební spoření je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Stavební spoření?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Stavební spoření je typem spoření. Vzniklo za účelem umožnit širokému spektru obyvatel formou výhodných podmínek spoření řešit a realizovat vlastní bytovou otázku. Stavební spoření vytváří za spoluúčasti státu podmínky pro tvorbu vlastního kapitálu, které neumožňuje žádná jiná forma spoření, a společně s výhodným úvěrem prostředky pro financování bydlení.

Další možné informační zdroje

Zkusit najít pojem Stavební spoření ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Stavební spoření ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Stavební spoření ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Stavební spoření na Youtube

Najít slovo Stavební spoření na Google.cz

Najít pojem Stavební spoření ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Stavební spoření například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Stavební spoření? resp. jaká je definice termínu Stavební spoření? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Stavební spoření, odpověď na dotaz co je to Stavební spoření?. Víte např. kdo to je Alergolog? Znáte a víte kdo je Lenka Zlámalová? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Bankovnictví. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.