Co je to?
Odborný výraz, definice slova Stáž. Co znamená pojem Stáž z kategorie Školství?

Co je to Stáž? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Stáž?

Stáží se rozumí buď delší studijní pobyt, nebo pracovní stáž za účelem získání nových zkušeností. Jedná se o formu tzv. dalšího vzdělávání.


Co je to Stáž? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Stáž. Co znamená pojem Stáž z kategorie Školství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Stáž můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Stáž je v sekci Školství

Klíčová slova: Stáž, co to je, vysvětlení, význam pojmu, terminus technicus, terminologie, přesný výraz, Školství, lexikon, definice, synonymum, heslo, přesný význam, význam slova, co znamená, odborné názvosloví, informace, odborný výraz


Pojem Stáž je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Stáž dozvíte následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Mezi efektivní formu dalšího vzdělávání, kdy je možné dosáhnout praktického vzdělávání založeného na reálných požadavcích trhu, se řadí stáže ve firmách. Hlavním přínosem pro stážisty je získání praktických zkušeností a znalostí ve svém oboru, nových kontaktů a sebevědomí, čímž stážista zvýší svou konkurenceschopnost na trhu práce. Stáže ve firmách nepředstavují pro stážisty pouze investici do své vlastní budoucnosti, ale existuje taky reálná šance pro získání nového zaměstnání přímo ve firmě. Poskytovatelé stáží (firmy) mají zase ojedinělou možnost vychovat si budoucí odborníky v oblasti, ve které podnikají.

Zkuste zjistit více informací o slovu Stáž v následujících zdrojích

Najít pojem Stáž ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Stáž ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Stáž ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Stáž ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Stáž na Google.cz

Najít termín Stáž ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Stáž například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikizdrojích, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Stáž? resp. jaký je přesný význam slova Stáž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Stáž, odpověď na dotaz co je to Stáž?. Víte např. kdo to je Chalupník? Znáte a víte kdo je Defraudant? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Stáž i v jiných kategoriích (než Školství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.