Co je to?
Odborný výraz, definice slova Stáž. Co znamená pojem Stáž z kategorie Školství?

Co je to Stáž? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Stáž

Stáží se rozumí buď delší studijní pobyt, nebo pracovní stáž za účelem získání nových zkušeností. Jedná se o formu tzv. dalšího vzdělávání.


Co je to Stáž? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Stáž. Co znamená pojem Stáž z kategorie Školství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Stáž? Pak se o ní podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Stáž patří do sekce Školství

Klíčová slova: význam pojmu, definice pojmu, slovník, odborné názvosloví, co znamená, přesný význam, co to je, formulace, definice, význam slova, názvosloví, přesný výraz, popis, terminus technicus, odborný výraz, Školství, Stáž, význam


Pojem Stáž je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Stáž? Definice slova, termínu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Mezi efektivní formu dalšího vzdělávání, kdy je možné dosáhnout praktického vzdělávání založeného na reálných požadavcích trhu, se řadí stáže ve firmách. Hlavním přínosem pro stážisty je získání praktických zkušeností a znalostí ve svém oboru, nových kontaktů a sebevědomí, čímž stážista zvýší svou konkurenceschopnost na trhu práce. Stáže ve firmách nepředstavují pro stážisty pouze investici do své vlastní budoucnosti, ale existuje taky reálná šance pro získání nového zaměstnání přímo ve firmě. Poskytovatelé stáží (firmy) mají zase ojedinělou možnost vychovat si budoucí odborníky v oblasti, ve které podnikají.

Více informací o pojmu Stáž lze najít v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Stáž ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Stáž ve Wikizdrojích

Vyhledat výraz Stáž ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Stáž ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Stáž ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Stáž ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Stáž například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Stáž? resp. co označuje slovo Stáž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Stáž, odpověď na dotaz co je to Stáž?. Víte např. kdo to je Mechanik? Znáte a víte kdo je Babák? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Školství). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.