Co je to?
Odborný výraz, definice slova Habakuk. Co znamená pojem Habakuk z kategorie Náboženství?

Co je Habakuk?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Habakuk?

Habakuk nebo jinak také Abakuk byl jedním z dvanácti starozákonních proroků, aspoň to tak tvrdí Bible. Habakuk měl údajně žít kolem roku 600 př. n. l. a měl předvídat zničení města. Jeho proroctví je shrnuto do samostatné knihy. Někdy se stane, že si lidé pletou slovo Habakuk a habaděj. Habaděj znamená, že je něčeho mnoho, avšak výraz Habakuk žádný další význam nemá, jedná se výhradně o židovské mužské jméno.


Co je to Habakuk? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Habakuk. Co znamená pojem Habakuk z kategorie Náboženství?

Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Habakuk se nachází v sekci náboženství

Klíčová slova: popis, pojem, termín, význam pojmu, co to je, význam, lexikon, informace, slovník, odborný výraz, definice, náboženství, formulace, Habakuk, slovo, co je to Habakuk?, wiki, odborné názvosloví


Pojem Habakuk je v kategorii náboženství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Habakuk? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kniha Abakuk, někdy též Kniha proroka Abakuka, je jednou z prorockých knih Starého zákona. Řadí se mezi malé proroky a nachází se mezi Nahumem a Sofonjášem.

Jiné zdroje informací o pojmu Habakuk

Zkusit najít frázi Habakuk ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Habakuk na Youtube

Hledat pojem Habakuk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Habakuk ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Habakuk ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Habakuk ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Habakuk například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co je to Habakuk? resp. jaká je definice slova Habakuk? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Habakuk, odpověď na dotaz co je to Habakuk?. Víte např. kdo to je David Krejčí? Znáte a víte kdo je Internista? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Habakuk i jinde než v sekci než v náboženství. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.