Co je to?
Odborný výraz, definice slova Habakuk. Co znamená pojem Habakuk z kategorie Náboženství?

Co je Habakuk? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Habakuk?

Habakuk nebo jinak také Abakuk byl jedním z dvanácti starozákonních proroků, aspoň to tak tvrdí Bible. Habakuk měl údajně žít kolem roku 600 př. n. l. a měl předvídat zničení města. Jeho proroctví je shrnuto do samostatné knihy. Někdy se stane, že si lidé pletou slovo Habakuk a habaděj. Habaděj znamená, že je něčeho mnoho, avšak výraz Habakuk žádný další význam nemá, jedná se výhradně o židovské mužské jméno.


Co je to Habakuk? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Habakuk. Co znamená pojem Habakuk z kategorie Náboženství?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Habakuk se nachází v sekci náboženství

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, význam pojmu, Habakuk, popis, co to je, slovník, informace, termín, terminus technicus, názvosloví, náboženství, heslo, přesný význam, lexikon, co znamená, synonymum, definice pojmu


Pojem Habakuk je v kategorii náboženství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Habakuk? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kniha Abakuk, někdy též Kniha proroka Abakuka, je jednou z prorockých knih Starého zákona. Řadí se mezi malé proroky a nachází se mezi Nahumem a Sofonjášem.

Více informací o pojmu Habakuk lze najít v následujících zdrojích

Najít výraz Habakuk ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Habakuk na Youtube

Najít heslo Habakuk na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Habakuk ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Habakuk ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Habakuk ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Habakuk například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikizdrojích, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Habakuk? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Habakuk? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Habakuk, odpověď na dotaz co je to Habakuk?. Víte např. kdo to je Lenny Kravitz? Znáte a víte kdo je Internista? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Habakuk v jiné sekci než náboženství. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.