Co je to?
Odborný výraz, definice slova Goji. Co znamená pojem Goji z kategorie Jídlo?

Co je to Goji? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Goji?

Goji je mezinárodní označení pro usušené plody rostliny kustovnice čínské. Jedná se o keř rozšířený v mnoha oblastech celého světa, nejlepší podmínky má však právě v podhůří čínských hor.
Goji je oblíbeným potravinovým doplňkem zvláště v posledních letech, poté, co byly objeveny a popularizovány jeho ohromující vlastnosti a výživové hodnoty. Je stálým předmětem dalších výzkumů, především pro přínos k dlouhověkosti a sexuální aktivitě. Velkou pozornost věnují goji příznivci zdravého životního stylu.


Co je to Goji? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Goji. Co znamená pojem Goji z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Goji patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: odborné názvosloví, slovo, formulace, termín, slovník, přesný význam, synonymum, názvosloví, co je to Goji?, definice pojmu, wiki, význam pojmu, terminologie, Jídlo, význam slova, Jídlo, co znamená, heslo


Pojem Goji je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Goji doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít slovo Goji ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Goji ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Goji ve Wikislovníku

Najít výraz Goji na Google.cz

Hledat videa s názvem Goji na Youtube

Zkusit najít slovo Goji ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Goji například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Goji? resp. jaká je definice slova Goji? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Goji, odpověď na dotaz co je to Goji?. Víte např. kdo to je Tomáš Feřtek? Znáte a víte kdo je Mikejepan? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.