Co je to?
Definice výrazu PUR pěna. Co znamená odborný pojem PUR pěna z kategorie Materiály?

Co to je PUR pěna? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu PUR pěna?

PUR pěna je zkrácený název pro polyuretanovou pěnu, která se často využívá jako materiál pro výrobu matrací. Lehká váha umožňuje snadnou manipulaci s výrobky, i když se poměrně rychle opotřebovávají.
PUR pěna je antialergická, nepodporuje tedy výskyt baterií, plísní nebo roztočů. Není však vhodná pro použití ve vlhkém prostředí, protože má nižší vzdušnost.


Co je to PUR pěna? Význam slova, termín, Definice výrazu PUR pěna. Co znamená odborný pojem PUR pěna z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem PUR pěna s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz PUR pěna patří do kategorie Materiály

Klíčová slova: PUR pěna, terminologie, odborné názvosloví, přesný výraz, co to je, termín, slovo, lexikon, co je to PUR pěna?, popis, formulace, význam, co znamená, pojem, synonymum, terminus technicus, význam pojmu, přesný význam


Pojem PUR pěna je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít výraz PUR pěna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín PUR pěna ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo PUR pěna ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo PUR pěna ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz PUR pěna ve vyhledávači Qwant

Najít výraz PUR pěna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo PUR pěna například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu PUR pěna? resp. co je to PUR pěna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu PUR pěna, odpověď na dotaz co je to PUR pěna?. Víte např. kdo to je Siréna? Znáte a víte kdo je Barista? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Materiály). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.