Co je to?
Výraz, termín, definice slova PUR pěna. Co znamená odborný pojem PUR pěna z kategorie Materiály?

Co je PUR pěna? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova PUR pěna

PUR pěna je zkrácený název pro polyuretanovou pěnu, která se často využívá jako materiál pro výrobu matrací. Lehká váha umožňuje snadnou manipulaci s výrobky, i když se poměrně rychle opotřebovávají.
PUR pěna je antialergická, nepodporuje tedy výskyt baterií, plísní nebo roztočů. Není však vhodná pro použití ve vlhkém prostředí, protože má nižší vzdušnost.


Co je to PUR pěna? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova PUR pěna. Co znamená odborný pojem PUR pěna z kategorie Materiály?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu PUR pěna? Pak se o ní podělte se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz PUR pěna je v kategorii materiály

Klíčová slova: termín, význam pojmu, definice, co to je, PUR pěna, odborné názvosloví, význam slova, formulace, slovo, definice pojmu, co je to PUR pěna?, přesný význam, popis, slovník, pojem, co znamená, wiki, informace


Pojem PUR pěna je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít výraz PUR pěna ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz PUR pěna ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem PUR pěna ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem PUR pěna ve Wikimedia Commons

Hledat heslo PUR pěna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít frázi PUR pěna na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo PUR pěna například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Nyní již víte co znamená slovo PUR pěna? resp. co to je PUR pěna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu PUR pěna, odpověď na dotaz co je to PUR pěna?. Víte např. kdo to je Andrej Bičan? Znáte a víte kdo je Radovan Lukavský? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz PUR pěna i v jiné sekci než je kategorie materiály. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.