Co je to?
Definice výrazu PUR pěna. Co znamená odborný pojem PUR pěna z kategorie Materiály?

Co je PUR pěna?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu PUR pěna?

PUR pěna je zkrácený název pro polyuretanovou pěnu, která se často využívá jako materiál pro výrobu matrací. Lehká váha umožňuje snadnou manipulaci s výrobky, i když se poměrně rychle opotřebovávají.
PUR pěna je antialergická, nepodporuje tedy výskyt baterií, plísní nebo roztočů. Není však vhodná pro použití ve vlhkém prostředí, protože má nižší vzdušnost.


Co je to PUR pěna? Význam slova, termín, Definice výrazu PUR pěna. Co znamená odborný pojem PUR pěna z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to PUR pěna? s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín PUR pěna je v sekci materiály

Klíčová slova: formulace, informace, heslo, slovník, význam, materiály, terminologie, termín, co znamená, přesný výraz, PUR pěna, význam slova, odborný výraz, přesný význam, wiki, definice, definice pojmu, co je to PUR pěna?


Pojem PUR pěna je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat frázi PUR pěna ve Wikislovníku

Najít heslo PUR pěna ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín PUR pěna na Google.cz

Hledat termín PUR pěna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín PUR pěna ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo PUR pěna ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo PUR pěna například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku co znamená PUR pěna? resp. co se vlastně skrývá pod slovem PUR pěna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu PUR pěna, odpověď na dotaz co je to PUR pěna?. Víte např. kdo to je Nevlastní sestra? Znáte a víte kdo je Pavel Liška? Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v materiály. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie materiály, ratan, pUR pěna, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.