Co je to?
Definice výrazu PUR pěna. Co znamená odborný pojem PUR pěna z kategorie Materiály?

Co to je PUR pěna? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu PUR pěna

PUR pěna je zkrácený název pro polyuretanovou pěnu, která se často využívá jako materiál pro výrobu matrací. Lehká váha umožňuje snadnou manipulaci s výrobky, i když se poměrně rychle opotřebovávají.
PUR pěna je antialergická, nepodporuje tedy výskyt baterií, plísní nebo roztočů. Není však vhodná pro použití ve vlhkém prostředí, protože má nižší vzdušnost.


Co je to PUR pěna? Význam slova, termín, Definice výrazu PUR pěna. Co znamená odborný pojem PUR pěna z kategorie Materiály?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu PUR pěna? Pak se o ní podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo PUR pěna patří do sekce Materiály

Klíčová slova: význam slova, odborný výraz, informace, Materiály, Materiály, názvosloví, slovník, co znamená, formulace, vysvětlení, co je to PUR pěna?, terminus technicus, význam, definice pojmu, heslo, synonymum, odborné názvosloví, termín


Pojem PUR pěna je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Hledejte pojem PUR pěna v následujících vyhledávačích

Hledat heslo PUR pěna ve Wikipedii

Hledat termín PUR pěna ve Wikislovníku

Hledat výraz PUR pěna ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín PUR pěna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem PUR pěna na Youtube

Najít heslo PUR pěna na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo PUR pěna například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova PUR pěna? resp. co vlastně znamená slovo PUR pěna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu PUR pěna, odpověď na dotaz co je to PUR pěna?. Víte např. kdo to je Jezíd? Znáte a víte kdo je David Beran? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Materiály). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.