Co je to?
Definice výrazu PUR pěna. Co znamená odborný pojem PUR pěna z kategorie Materiály?

Co to je PUR pěna? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova PUR pěna?

PUR pěna je zkrácený název pro polyuretanovou pěnu, která se často využívá jako materiál pro výrobu matrací. Lehká váha umožňuje snadnou manipulaci s výrobky, i když se poměrně rychle opotřebovávají.
PUR pěna je antialergická, nepodporuje tedy výskyt baterií, plísní nebo roztočů. Není však vhodná pro použití ve vlhkém prostředí, protože má nižší vzdušnost.


Co je to PUR pěna? Význam slova, termín, Definice výrazu PUR pěna. Co znamená odborný pojem PUR pěna z kategorie Materiály?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín PUR pěna je v sekci Materiály

Klíčová slova: co znamená, wiki, přesný výraz, slovník, synonymum, PUR pěna, popis, význam, definice, názvosloví, lexikon, Materiály, terminologie, co to je, Materiály, co je to PUR pěna?, odborný výraz, odborné názvosloví


Pojem PUR pěna je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Hledejte pojem PUR pěna v následujících vyhledávačích

Zkusit najít pojem PUR pěna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo PUR pěna ve Wikislovníku

Vyhledat slovo PUR pěna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem PUR pěna ve Wikimedia Commons

Hledat výraz PUR pěna ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo PUR pěna ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo PUR pěna například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená PUR pěna? resp. co se skrývá pod slovem PUR pěna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu PUR pěna, odpověď na dotaz co je to PUR pěna?. Víte např. kdo to je Kakabus? Znáte a víte kdo je Barista? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Materiály. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.