Co je to?
Definice odborného termínu, slova Šíráz. Co znamená pojem Šíráz z kategorie Různé?

Co je to Šíráz? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Šíráz

Šíráz je město v Íránu, podle kterého dostal jméno typ ručně tkaného koberce s dlouhým vlasem. Šíráz je také označení odrůdy vinné révy, ze které se vyrábí červené víno známější pod označením Syrah.


Co je to Šíráz? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Šíráz. Co znamená pojem Šíráz z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Šíráz s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Šíráz se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: co to je, Různé, popis, význam slova, význam, přesný význam, informace, termín, Šíráz, co znamená, co je to Šíráz?, wiki, přesný výraz, vysvětlení, slovo, pojem, názvosloví, synonymum


Pojem Šíráz je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Šíráz

Hledat výraz Šíráz ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Šíráz ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Šíráz ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Šíráz ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Šíráz na Youtube

Zkusit najít heslo Šíráz ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Šíráz například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Šíráz? resp. co znamená výraz Šíráz? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šíráz, odpověď na dotaz co je to Šíráz?. Víte např. kdo to je Macecha? Znáte a víte kdo je Ochlasta? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Různé. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem