Co je to?
Odborný výraz, definice slova Občanské sdružení. Co znamená pojem Občanské sdružení z kategorie Politika?

Co je to Občanské sdružení? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Občanské sdružení?

Občanské sdružení je název pro neziskovou organizaci. Pravidla pro založení a fungování občanského sdružení upravuje zákon o sdružování občanů. Tato právní forma neziskové organizace je u nás nejrozšířenější, je ji možno použít i pro prosazení určitých myšlenek nebo snahy získat nějaký vliv.
Vzhledem k neziskovosti musí toto sdružení všechny získané prostředky používat jen pro vlastní rozvoj. Může jít o různé kluby, spolky, svazy a podobně.


Co je to Občanské sdružení? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Občanské sdružení. Co znamená pojem Občanské sdružení z kategorie Politika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Občanské sdružení? Pak se o ní podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Občanské sdružení patří do sekce Politika

Klíčová slova: Politika, slovník, názvosloví, přesný význam, význam, lexikon, odborné názvosloví, význam slova, formulace, co znamená, význam pojmu, termín, informace, vysvětlení, heslo, wiki, pojem, Občanské sdružení


Pojem Občanské sdružení je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Občanské sdružení

Hledat pojem Občanské sdružení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Občanské sdružení na Google.cz

Najít termín Občanské sdružení ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Občanské sdružení ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Občanské sdružení ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Občanské sdružení ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Občanské sdružení například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Občanské sdružení? resp. co se přesně ukrývá za slovem Občanské sdružení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Občanské sdružení, odpověď na dotaz co je to Občanské sdružení?. Víte např. kdo to je Mel Gibson? Znáte a víte kdo je Cikorka? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Politika). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?