Co je to?
Odborný výraz, definice slova Občanské sdružení. Co znamená pojem Občanské sdružení z kategorie Politika?

Co je to Občanské sdružení? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Občanské sdružení

Občanské sdružení je název pro neziskovou organizaci. Pravidla pro založení a fungování občanského sdružení upravuje zákon o sdružování občanů. Tato právní forma neziskové organizace je u nás nejrozšířenější, je ji možno použít i pro prosazení určitých myšlenek nebo snahy získat nějaký vliv.
Vzhledem k neziskovosti musí toto sdružení všechny získané prostředky používat jen pro vlastní rozvoj. Může jít o různé kluby, spolky, svazy a podobně.


Co je to Občanské sdružení? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Občanské sdružení. Co znamená pojem Občanské sdružení z kategorie Politika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Občanské sdružení se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: význam slova, synonymum, terminologie, význam pojmu, informace, odborný výraz, Občanské sdružení, co to je, lexikon, názvosloví, co znamená, co je to Občanské sdružení?, termín, Politika, definice, Politika, pojem, význam


Pojem Občanské sdružení je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít výraz Občanské sdružení ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Občanské sdružení ve Wikipedii

Najít slovo Občanské sdružení ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Občanské sdružení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Občanské sdružení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Občanské sdružení na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Občanské sdružení například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Občanské sdružení? resp. co označuje slovo Občanské sdružení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Občanské sdružení, odpověď na dotaz co je to Občanské sdružení?. Víte např. kdo to je Tenorista? Znáte a víte kdo je Cikorka? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Občanské sdružení v jiné sekci než Politika. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?