Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sponse. Co znamená odborný pojem Sponse z kategorie Školství?

Co je to Sponse? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Sponse

Sponse je slavnostní slib, který se skládá při obřadu promoce, tedy při ukončování studia, kdy je absolventům udělován akademický titul a předáván diplom.
Po vyvolání jména vyjde absolvent na pódium, dotkne se žezla a proběhne vyřčení slibu. Poté si potřese rukou s představitelem školy, většinou děkanem a převezme diplom. Při sponze se má absolvent dívat na děkana. Pak oficiální akt končí a následují soukromé oslavy.


Co je to Sponse? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Sponse. Co znamená odborný pojem Sponse z kategorie Školství?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Sponse) můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Sponse patří do kategorie Školství

Klíčová slova: definice pojmu, slovník, definice, co znamená, popis, význam, co to je, Školství, co je to Sponse?, informace, pojem, Školství, synonymum, vysvětlení, odborné názvosloví, odborný výraz, přesný význam, heslo


Pojem Sponse je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sponse ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Sponse na Youtube

Najít slovo Sponse ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Sponse ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Sponse ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Sponse ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sponse například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste zjistili co znamená Sponse? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Sponse? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sponse, odpověď na dotaz co je to Sponse?. Víte např. kdo to je Keira Knightley? Znáte a víte kdo je Drvoštěp? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Školství). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.