Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Sponse. Co znamená pojem Sponse z kategorie Školství?

Co to je Sponse? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Sponse

Sponse je slavnostní slib, který se skládá při obřadu promoce, tedy při ukončování studia, kdy je absolventům udělován akademický titul a předáván diplom.
Po vyvolání jména vyjde absolvent na pódium, dotkne se žezla a proběhne vyřčení slibu. Poté si potřese rukou s představitelem školy, většinou děkanem a převezme diplom. Při sponze se má absolvent dívat na děkana. Pak oficiální akt končí a následují soukromé oslavy.


Co je to Sponse? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Sponse. Co znamená pojem Sponse z kategorie Školství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Sponse je v kategorii Školství

Klíčová slova: pojem, odborné názvosloví, terminus technicus, Školství, co je to Sponse?, formulace, význam pojmu, informace, přesný výraz, heslo, slovo, terminologie, termín, wiki, Školství, přesný význam, odborný výraz, názvosloví


Pojem Sponse je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Sponse lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Sponse ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Sponse na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sponse ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Sponse ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Sponse ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Sponse na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sponse například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Sponse? resp. jaká je definice termínu Sponse? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sponse, odpověď na dotaz co je to Sponse?. Víte např. kdo to je Úchylák? Znáte a víte kdo je Švenkr? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.