Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sponse. Co znamená odborný pojem Sponse z kategorie Školství?

Co je to Sponse? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Sponse?

Sponse je slavnostní slib, který se skládá při obřadu promoce, tedy při ukončování studia, kdy je absolventům udělován akademický titul a předáván diplom.
Po vyvolání jména vyjde absolvent na pódium, dotkne se žezla a proběhne vyřčení slibu. Poté si potřese rukou s představitelem školy, většinou děkanem a převezme diplom. Při sponze se má absolvent dívat na děkana. Pak oficiální akt končí a následují soukromé oslavy.


Co je to Sponse? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Sponse. Co znamená odborný pojem Sponse z kategorie Školství?

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Sponse se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Sponse se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: význam, co je to Sponse?, heslo, definice pojmu, co to je, lexikon, slovník, popis, názvosloví, Školství, význam slova, termín, slovo, wiki, pojem, odborný výraz, přesný výraz, co znamená


Pojem Sponse je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Sponse zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sponse ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sponse ve Wikimedia Commons

Najít pojem Sponse ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Sponse ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Sponse na Youtube

Zkusit najít termín Sponse ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Sponse například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Sponse? resp. jaká je definice slova Sponse? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sponse, odpověď na dotaz co je to Sponse?. Víte např. kdo to je Barytonista? Znáte a víte kdo je Kynolog? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Školství). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.