Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Sponse. Co znamená pojem Sponse z kategorie Školství?

Co to je Sponse? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Sponse

Sponse je slavnostní slib, který se skládá při obřadu promoce, tedy při ukončování studia, kdy je absolventům udělován akademický titul a předáván diplom.
Po vyvolání jména vyjde absolvent na pódium, dotkne se žezla a proběhne vyřčení slibu. Poté si potřese rukou s představitelem školy, většinou děkanem a převezme diplom. Při sponze se má absolvent dívat na děkana. Pak oficiální akt končí a následují soukromé oslavy.


Co je to Sponse? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Sponse. Co znamená pojem Sponse z kategorie Školství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Sponse můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Sponse je v kategorii Školství

Klíčová slova: heslo, terminus technicus, terminologie, význam slova, přesný význam, názvosloví, pojem, vysvětlení, co to je, odborný výraz, formulace, Sponse, synonymum, slovník, co znamená, odborné názvosloví, Školství, Školství


Pojem Sponse je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Sponse

Vyhledat termín Sponse ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sponse ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Sponse ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sponse ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Sponse na Google.cz

Zkusit najít slovo Sponse ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Sponse například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Sponse? resp. co znamená výraz Sponse? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sponse, odpověď na dotaz co je to Sponse?. Víte např. kdo to je Bolševik? Znáte a víte kdo je Programátor? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Školství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.