Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Sponse. Co znamená pojem Sponse z kategorie Školství?

Co to je Sponse? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Sponse

Sponse je slavnostní slib, který se skládá při obřadu promoce, tedy při ukončování studia, kdy je absolventům udělován akademický titul a předáván diplom.
Po vyvolání jména vyjde absolvent na pódium, dotkne se žezla a proběhne vyřčení slibu. Poté si potřese rukou s představitelem školy, většinou děkanem a převezme diplom. Při sponze se má absolvent dívat na děkana. Pak oficiální akt končí a následují soukromé oslavy.


Co je to Sponse? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Sponse. Co znamená pojem Sponse z kategorie Školství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Sponse se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: pojem, terminologie, definice pojmu, význam slova, názvosloví, synonymum, definice, informace, Školství, slovník, heslo, lexikon, terminus technicus, odborný výraz, odborné názvosloví, slovo, vysvětlení, co to je


Pojem Sponse je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Sponse zkuste tyto odkazy

Hledat heslo Sponse ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Sponse na Youtube

Najít termín Sponse ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Sponse ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sponse ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Sponse ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Sponse například ve Wikipedii, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Sponse? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Sponse? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sponse, odpověď na dotaz co je to Sponse?. Víte např. kdo to je Venuše? Znáte a víte kdo je Švenkr? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Školství. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.