Co je to?
Odborný výraz, definice slova Sponse. Co znamená pojem Sponse z kategorie Školství?

Co je Sponse? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Sponse?

Sponse je slavnostní slib, který se skládá při obřadu promoce, tedy při ukončování studia, kdy je absolventům udělován akademický titul a předáván diplom.
Po vyvolání jména vyjde absolvent na pódium, dotkne se žezla a proběhne vyřčení slibu. Poté si potřese rukou s představitelem školy, většinou děkanem a převezme diplom. Při sponze se má absolvent dívat na děkana. Pak oficiální akt končí a následují soukromé oslavy.


Co je to Sponse? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Sponse. Co znamená pojem Sponse z kategorie Školství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sponse s vašimi přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Sponse se nachází v sekci Školství

Klíčová slova: synonymum, názvosloví, wiki, termín, heslo, přesný význam, význam slova, terminus technicus, pojem, Školství, přesný výraz, definice, Školství, lexikon, co znamená, význam pojmu, definice pojmu, Sponse


Pojem Sponse je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Sponse v dalších zdrojích

Hledat pojem Sponse na Google.cz

Zkusit najít pojem Sponse ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Sponse ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Sponse ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Sponse ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Sponse ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sponse například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Právě nyní již víte co je to Sponse? resp. co se přesně ukrývá za slovem Sponse? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sponse, odpověď na dotaz co je to Sponse?. Víte např. kdo to je Rytíř? Znáte a víte kdo je Gynekolog? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Sponse i v jiné části webu než je kategorie Školství. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.