Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Sponse. Co znamená pojem Sponse z kategorie Školství?

Co to je Sponse? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Sponse

Sponse je slavnostní slib, který se skládá při obřadu promoce, tedy při ukončování studia, kdy je absolventům udělován akademický titul a předáván diplom.
Po vyvolání jména vyjde absolvent na pódium, dotkne se žezla a proběhne vyřčení slibu. Poté si potřese rukou s představitelem školy, většinou děkanem a převezme diplom. Při sponze se má absolvent dívat na děkana. Pak oficiální akt končí a následují soukromé oslavy.


Co je to Sponse? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Sponse. Co znamená pojem Sponse z kategorie Školství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Sponse s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Sponse je v kategorii Školství

Klíčová slova: Školství, terminus technicus, co to je, význam, definice, pojem, názvosloví, popis, Sponse, přesný výraz, wiki, formulace, odborné názvosloví, přesný význam, slovo, co je to Sponse?, význam slova, co znamená


Pojem Sponse je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat slovo Sponse ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Sponse ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sponse ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Sponse ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Sponse ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Sponse ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sponse například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Sponse? resp. jaký je význam slova Sponse? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sponse, odpověď na dotaz co je to Sponse?. Víte např. kdo to je Markéta Kutilová? Znáte a víte kdo je Programátor? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Školství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.