Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Sponse. Co znamená pojem Sponse z kategorie Školství?

Co to je Sponse? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Sponse

Sponse je slavnostní slib, který se skládá při obřadu promoce, tedy při ukončování studia, kdy je absolventům udělován akademický titul a předáván diplom.
Po vyvolání jména vyjde absolvent na pódium, dotkne se žezla a proběhne vyřčení slibu. Poté si potřese rukou s představitelem školy, většinou děkanem a převezme diplom. Při sponze se má absolvent dívat na děkana. Pak oficiální akt končí a následují soukromé oslavy.


Co je to Sponse? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Sponse. Co znamená pojem Sponse z kategorie Školství?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Sponse patří do kategorie Školství

Klíčová slova: co znamená, lexikon, formulace, co je to Sponse?, odborný výraz, pojem, co to je, termín, význam, heslo, přesný výraz, vysvětlení, synonymum, přesný význam, popis, wiki, definice, názvosloví


Pojem Sponse je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít termín Sponse ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Sponse ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Sponse ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sponse ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Sponse ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Sponse na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Sponse například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Sponse? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Sponse? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sponse, odpověď na dotaz co je to Sponse?. Víte např. kdo to je Manekýn? Znáte a víte kdo je Kejklíř? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Školství. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.