Co je to?
Definice odborného termínu, slova Fixace. Co znamená pojem Fixace z kategorie Bankovnictví?

Co je to Fixace? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Fixace

Během určitého časového období se úrokové sazby u hypotečního úvěru nemění a hovoříme tedy o fixaci. Jakmile se fixace ukončí, změní se úrokové sazby podle aktuálního vývoje na trhu. V České republice se běžně můžete setkat s jednoletou, tříletou, pětiletou nebo ostatní dobou fixace. Nová doba fixace se opětovně musí vyřizovat s bankou.


Co je to Fixace? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Fixace. Co znamená pojem Fixace z kategorie Bankovnictví?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Fixace) můžete sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Fixace patří do kategorie bankovnictví

Klíčová slova: terminus technicus, odborné názvosloví, význam, slovo, význam slova, heslo, informace, názvosloví, vysvětlení, terminologie, význam pojmu, formulace, odborný výraz, Fixace, lexikon, definice, co znamená, co to je


Pojem Fixace je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Fixace? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fixace úrokové sazby u hypotečního úvěru je časový úsek, po který je úroková sazba neměnná. Po ukončení fixace se úroková sazba mění dle aktuálních hodnot trhu. Novou úrokovou sazbu, délku fixace, délku splatnosti hypotečního úvěru, atd. lze zpravidla v tento okamžik vyjednávat s věřitelem (bankou).Fixace úrokové sazby u hypotečního úvěru je časový úsek, po který je úroková sazba neměnná. Po ukončení fixace se úroková sazba mění dle aktuálních hodnot trhu. Novou úrokovou sazbu, délku fixace, délku splatnosti hypotečního úvěru, atd. lze zpravidla v tento okamžik vyjednávat s věřitelem (bankou).

Pro další informace o termínu Fixace zkuste tyto odkazy

Najít slovo Fixace ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Fixace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Fixace ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Fixace na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fixace ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Fixace ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Fixace například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Fixace? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Fixace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fixace, odpověď na dotaz co je to Fixace?. Víte např. kdo to je Mentál? Znáte a víte kdo je Pokrytec? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než bankovnictví). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.