Co je to?
Odborný výraz, definice slova Fixace. Co znamená pojem Fixace z kategorie Bankovnictví?

Co je Fixace? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Fixace?

Během určitého časového období se úrokové sazby u hypotečního úvěru nemění a hovoříme tedy o fixaci. Jakmile se fixace ukončí, změní se úrokové sazby podle aktuálního vývoje na trhu. V České republice se běžně můžete setkat s jednoletou, tříletou, pětiletou nebo ostatní dobou fixace. Nová doba fixace se opětovně musí vyřizovat s bankou.


Co je to Fixace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Fixace. Co znamená pojem Fixace z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Fixace se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Fixace se nachází v sekci bankovnictví

Klíčová slova: definice pojmu, přesný výraz, formulace, význam slova, pojem, definice, význam pojmu, informace, odborné názvosloví, bankovnictví, co znamená, wiki, termín, heslo, co to je, co je to Fixace?, lexikon, vysvětlení


Pojem Fixace je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Fixace dozvíte následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fixace úrokové sazby u hypotečního úvěru je časový úsek, po který je úroková sazba neměnná. Po ukončení fixace se úroková sazba mění dle aktuálních hodnot trhu. Novou úrokovou sazbu, délku fixace, délku splatnosti hypotečního úvěru, atd. lze zpravidla v tento okamžik vyjednávat s věřitelem (bankou).Fixace úrokové sazby u hypotečního úvěru je časový úsek, po který je úroková sazba neměnná. Po ukončení fixace se úroková sazba mění dle aktuálních hodnot trhu. Novou úrokovou sazbu, délku fixace, délku splatnosti hypotečního úvěru, atd. lze zpravidla v tento okamžik vyjednávat s věřitelem (bankou).

Pro další informace o termínu Fixace zkuste tyto odkazy

Vyhledat heslo Fixace ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Fixace ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Fixace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Fixace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Fixace na Google.cz

Hledat pojem Fixace ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Fixace například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikizdrojích nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Fixace? resp. jaká je definice slova Fixace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fixace, odpověď na dotaz co je to Fixace?. Víte např. kdo to je Feministka? Znáte a víte kdo je Pokrytec? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Fixace i v jiné sekci než v bankovnictví. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.