Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Fixace. Co znamená pojem Fixace z kategorie Bankovnictví?

Co to je Fixace? Význam slova

Co znamená termín Fixace? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Během určitého časového období se úrokové sazby u hypotečního úvěru nemění a hovoříme tedy o fixaci. Jakmile se fixace ukončí, změní se úrokové sazby podle aktuálního vývoje na trhu. V České republice se běžně můžete setkat s jednoletou, tříletou, pětiletou nebo ostatní dobou fixace. Nová doba fixace se opětovně musí vyřizovat s bankou.


Co je to Fixace? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Fixace. Co znamená pojem Fixace z kategorie Bankovnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Fixace sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Fixace patří do sekce Bankovnictví

Klíčová slova: význam pojmu, odborné názvosloví, přesný význam, co to je, popis, význam, pojem, wiki, slovník, názvosloví, Fixace, slovo, odborný výraz, synonymum, terminus technicus, co je to Fixace?, informace, terminologie


Pojem Fixace je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Fixace?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fixace úrokové sazby u hypotečního úvěru je časový úsek, po který je úroková sazba neměnná. Po ukončení fixace se úroková sazba mění dle aktuálních hodnot trhu. Novou úrokovou sazbu, délku fixace, délku splatnosti hypotečního úvěru, atd. lze zpravidla v tento okamžik vyjednávat s věřitelem (bankou).Fixace úrokové sazby u hypotečního úvěru je časový úsek, po který je úroková sazba neměnná. Po ukončení fixace se úroková sazba mění dle aktuálních hodnot trhu. Novou úrokovou sazbu, délku fixace, délku splatnosti hypotečního úvěru, atd. lze zpravidla v tento okamžik vyjednávat s věřitelem (bankou).

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo Fixace na Google.cz

Zkusit najít výraz Fixace ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fixace ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Fixace ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Fixace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Fixace ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Fixace například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikizdrojích, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Fixace? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Fixace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fixace, odpověď na dotaz co je to Fixace?. Víte např. kdo to je Choronzon? Znáte a víte kdo je Pokrytec? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Fixace v jiné sekci než Bankovnictví. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.