Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Fixace. Co znamená pojem Fixace z kategorie Bankovnictví?

Co je Fixace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Fixace

Během určitého časového období se úrokové sazby u hypotečního úvěru nemění a hovoříme tedy o fixaci. Jakmile se fixace ukončí, změní se úrokové sazby podle aktuálního vývoje na trhu. V České republice se běžně můžete setkat s jednoletou, tříletou, pětiletou nebo ostatní dobou fixace. Nová doba fixace se opětovně musí vyřizovat s bankou.


Co je to Fixace? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Fixace. Co znamená pojem Fixace z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Fixace se známými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Fixace se nachází v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: co to je, definice pojmu, formulace, vysvětlení, definice, pojem, co je to Fixace?, přesný výraz, názvosloví, odborný výraz, lexikon, terminus technicus, slovník, Fixace, význam slova, wiki, přesný význam, termín


Pojem Fixace je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Fixace? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fixace úrokové sazby u hypotečního úvěru je časový úsek, po který je úroková sazba neměnná. Po ukončení fixace se úroková sazba mění dle aktuálních hodnot trhu. Novou úrokovou sazbu, délku fixace, délku splatnosti hypotečního úvěru, atd. lze zpravidla v tento okamžik vyjednávat s věřitelem (bankou).Fixace úrokové sazby u hypotečního úvěru je časový úsek, po který je úroková sazba neměnná. Po ukončení fixace se úroková sazba mění dle aktuálních hodnot trhu. Novou úrokovou sazbu, délku fixace, délku splatnosti hypotečního úvěru, atd. lze zpravidla v tento okamžik vyjednávat s věřitelem (bankou).

Hledejte pojem Fixace v následujících vyhledávačích

Zkusit najít pojem Fixace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Fixace na Google.cz

Vyhledat termín Fixace ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Fixace ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Fixace na Youtube

Najít heslo Fixace ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Fixace například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v metavyhledávači Info.com, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Fixace? resp. co přesně znamená slovo Fixace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fixace, odpověď na dotaz co je to Fixace?. Víte např. kdo to je Igor Bareš? Znáte a víte kdo je Pokrytec? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v bankovnictví. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.