Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fixace. Co znamená odborný pojem Fixace z kategorie Bankovnictví?

Co je to Fixace? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Fixace?

Během určitého časového období se úrokové sazby u hypotečního úvěru nemění a hovoříme tedy o fixaci. Jakmile se fixace ukončí, změní se úrokové sazby podle aktuálního vývoje na trhu. V České republice se běžně můžete setkat s jednoletou, tříletou, pětiletou nebo ostatní dobou fixace. Nová doba fixace se opětovně musí vyřizovat s bankou.


Co je to Fixace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fixace. Co znamená odborný pojem Fixace z kategorie Bankovnictví?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Fixace se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Fixace se nachází v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, význam slova, odborné názvosloví, formulace, bankovnictví, termín, co znamená, slovo, definice pojmu, heslo, názvosloví, pojem, terminus technicus, slovník, co je to Fixace?, odborný výraz, vysvětlení


Pojem Fixace je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Fixace? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fixace úrokové sazby u hypotečního úvěru je časový úsek, po který je úroková sazba neměnná. Po ukončení fixace se úroková sazba mění dle aktuálních hodnot trhu. Novou úrokovou sazbu, délku fixace, délku splatnosti hypotečního úvěru, atd. lze zpravidla v tento okamžik vyjednávat s věřitelem (bankou).Fixace úrokové sazby u hypotečního úvěru je časový úsek, po který je úroková sazba neměnná. Po ukončení fixace se úroková sazba mění dle aktuálních hodnot trhu. Novou úrokovou sazbu, délku fixace, délku splatnosti hypotečního úvěru, atd. lze zpravidla v tento okamžik vyjednávat s věřitelem (bankou).

Jiné zdroje informací o pojmu Fixace

Hledat videa s názvem Fixace na Youtube

Hledat heslo Fixace ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fixace ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Fixace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Fixace ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Fixace na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fixace například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě nyní již víte co je to Fixace? resp. jaká je definice slova Fixace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fixace, odpověď na dotaz co je to Fixace?. Víte např. kdo to je Petr Vojnar? Znáte a víte kdo je Pokrytec? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než bankovnictví). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.