Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo ČSN. Co znamená pojem ČSN z kategorie Zkratky?

Co to je ČSN? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu ČSN

ČSN je ochranná známka pro české technické normy. Vydávání těchto norem je zajišťováno Úřadem pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví. Zkratka ČSN zůstala zachována, i když její původní význam byl Československá státní norma.
Zákon uznává celé slovní označení česká technická norma, neoficiální výklad je Česká soustava norem. ČSN mají svůj systém číslování. Nejdříve je písmenná značka normy, potom šestimístné číslo sloužící k třídění.


Co je to ČSN? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo ČSN. Co znamená pojem ČSN z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova ČSN můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo ČSN je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, terminus technicus, heslo, termín, formulace, odborný výraz, význam, přesný význam, názvosloví, co to je, definice pojmu, vysvětlení, terminologie, Zkratky, slovo, wiki, ČSN


Pojem ČSN je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu ČSN lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat heslo ČSN ve Wikipedii

Zkusit najít slovo ČSN ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ČSN ve Wikimedia Commons

Najít výraz ČSN na Google.cz

Zkusit najít termín ČSN ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo ČSN ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo ČSN například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je ČSN? resp. co se skrývá pod slovem ČSN? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ČSN, odpověď na dotaz co je to ČSN?. Víte např. kdo to je Lady Gaga? Znáte a víte kdo je Ichtyl? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Zkratky). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.