Co je to?
Výraz, termín, definice slova ČSN. Co znamená odborný pojem ČSN z kategorie Zkratky?

Co je to ČSN? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova ČSN

ČSN je ochranná známka pro české technické normy. Vydávání těchto norem je zajišťováno Úřadem pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví. Zkratka ČSN zůstala zachována, i když její původní význam byl Československá státní norma.
Zákon uznává celé slovní označení česká technická norma, neoficiální výklad je Česká soustava norem. ČSN mají svůj systém číslování. Nejdříve je písmenná značka normy, potom šestimístné číslo sloužící k třídění.


Co je to ČSN? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ČSN. Co znamená odborný pojem ČSN z kategorie Zkratky?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (ČSN) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo ČSN patří do kategorie zkratky

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, přesný výraz, odborný výraz, definice, popis, wiki, heslo, význam, informace, synonymum, zkratky, definice pojmu, co to je, pojem, odborné názvosloví, formulace, terminologie


Pojem ČSN je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu ČSN?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

ČSN je chráněné označení českých technických norem. ČSN bylo rovněž oficiální označení československých státních norem (od roku 1964), od roku 1991 československých norem (československých technických norem). Tvorbu a vydávání ČSN v současné době zajišťuje Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví.

Jiné informační zdroje o pojmu ČSN

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ČSN ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo ČSN ve vyhledávači Qwant

Hledat termín ČSN ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem ČSN na Youtube

Vyhledat pojem ČSN ve Wikizdrojích

Najít výraz ČSN na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo ČSN například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova ČSN? resp. co se vlastně skrývá pod slovem ČSN? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ČSN, odpověď na dotaz co je to ČSN?. Víte např. kdo to je Event manager? Znáte a víte kdo je David Hume? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je zkratky. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.