Co je to?
Definice výrazu Moratorium. Co znamená odborný pojem Moratorium z kategorie Politika?

Co to je Moratorium? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Moratorium

Moratorium je pojem z oblasti práva, ekonomiky, politiky i společnosti. Význam slova znamená odložení či odklad nebo dočasné zastavení.
V politice se názvem moratorium označuje dohoda o zastavení nějaké činnosti na určitou dobu. Právně se může jednat například o druh režimu v insolvenčním řízení. V ekonomice jde třeba o odklad dluhu nebo splatnosti.


Co je to Moratorium? Význam slova, termín, Definice výrazu Moratorium. Co znamená odborný pojem Moratorium z kategorie Politika?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Moratorium? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Moratorium je v sekci Politika

Klíčová slova: co to je, odborné názvosloví, formulace, slovník, termín, odborný výraz, Politika, co je to Moratorium?, definice, slovo, pojem, lexikon, význam slova, přesný význam, vysvětlení, Moratorium, wiki, význam


Pojem Moratorium je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat termín Moratorium ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Moratorium ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Moratorium ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Moratorium na Google.cz

Vyhledat slovo Moratorium ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Moratorium ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Moratorium například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Moratorium? resp. jaká je definice slova Moratorium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Moratorium, odpověď na dotaz co je to Moratorium?. Víte např. kdo to je Uprchlík? Znáte a víte kdo je Pokrytec? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Politika). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.