Co je to?
Definice výrazu MBA. Co znamená odborný pojem MBA z kategorie Zkratky?

Co to je MBA? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu MBA?

Výsledkem vysokoškolského studia jsou různé tituly. Jedním z nich je i zkratka MBA, která se uvádí za jménem. MBA se rozkládá jako Master of Business Administration a získá ho absolvent vysokoškolského postgraduálního studia, jež je zaměřeno na získávání znalostí v oblasti managementu.
V České republice se na tento titul studovat dá na přibližně dvou desítkách veřejných a soukromých vysokých škol. Nutno ovšem dodat, že ani na veřejných vysokých školách není program dotován státem, takže si studenti platí přibližně dvě stě tisíc korun za akademický rok.


Co je to MBA? Význam slova, termín, Definice výrazu MBA. Co znamená odborný pojem MBA z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to MBA? s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo MBA je v sekci Zkratky

Klíčová slova: názvosloví, přesný výraz, synonymum, Zkratky, MBA, odborný výraz, definice, přesný význam, informace, definice pojmu, co znamená, formulace, odborné názvosloví, co je to MBA?, význam pojmu, vysvětlení, slovo, slovník


Pojem MBA je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat termín MBA ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo MBA ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo MBA ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo MBA ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo MBA ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem MBA ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo MBA například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je MBA? resp. jaký je význam slova MBA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MBA, odpověď na dotaz co je to MBA?. Víte např. kdo to je Yetti? Znáte a víte kdo je Asistent pedagoga? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Zkratky). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.