Co je to?
Definice výrazu MBA. Co znamená odborný pojem MBA z kategorie Zkratky?

Co to je MBA? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla MBA?

Výsledkem vysokoškolského studia jsou různé tituly. Jedním z nich je i zkratka MBA, která se uvádí za jménem. MBA se rozkládá jako Master of Business Administration a získá ho absolvent vysokoškolského postgraduálního studia, jež je zaměřeno na získávání znalostí v oblasti managementu.
V České republice se na tento titul studovat dá na přibližně dvou desítkách veřejných a soukromých vysokých škol. Nutno ovšem dodat, že ani na veřejných vysokých školách není program dotován státem, takže si studenti platí přibližně dvě stě tisíc korun za akademický rok.


Co je to MBA? Význam slova, termín, Definice výrazu MBA. Co znamená odborný pojem MBA z kategorie Zkratky?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem MBA patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: synonymum, formulace, co to je, co je to MBA?, lexikon, význam pojmu, definice, slovo, popis, informace, termín, definice pojmu, MBA, názvosloví, Zkratky, Zkratky, význam slova, wiki


Pojem MBA je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít termín MBA ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem MBA na Youtube

Vyhledat heslo MBA ve Wikipedii

Vyhledat termín MBA ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo MBA ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz MBA ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo MBA například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to MBA? resp. co označuje slovo MBA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MBA, odpověď na dotaz co je to MBA?. Víte např. kdo to je Oldřich Rambousek? Znáte a víte kdo je Asistent pedagoga? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.