Co je to?
Odborný výraz, definice slova BLT sendvič. Co znamená pojem BLT sendvič z kategorie Jídlo?

Co je BLT sendvič? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova BLT sendvič

BLT sendvič je název pro klasický sendvič, který se skládá ze tří hlavních ingrediencí: bacon čili slaniny (B), listů zelí nebo plátků (L) a rajčat (T), obvykle mezi dvěma plátky chleba. Ingredience se někdy mohou lišit podle osobních preferencí nebo místních variant receptu. Slanina je obvykle smažená nebo pečená do křupava. Dodává sendviči bohatou, slanou chuť a křupavost. Další část se obvykle skládá z listů zelí nebo jiného druhu salátu. Listy zelí zaručí sendviči svěžest. Plátky rajčat dodávají sendviči šťavnatost a sladkost. Rajčata by měla být čerstvá a zralá. Ingredience jsou spojeny mezi dvěma plátky chleba. Na BLT sendvič se používají různé druhy chleba, od bílého po celozrnný.
Někteří lidé přidávají do BLT sendviče majonézu nebo jiné omáčky, aby dodali další chuť a pečivo zvlhčili. Recept na BLT sendvič se upravuje podle vkusu každého jednotlivce. Někteří lidé přidávají avokádo, bylinky nebo další ingredience, aby obohatili chuť sendviče.


Co je to BLT sendvič? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova BLT sendvič. Co znamená pojem BLT sendvič z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu BLT sendvič doporučujeme sdílet s ostatními na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo BLT sendvič se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: terminus technicus, slovo, definice pojmu, definice, termín, formulace, vysvětlení, wiki, význam pojmu, přesný význam, heslo, synonymum, co znamená, jídlo, co je to BLT sendvič?, jídlo, popis, význam slova


Pojem BLT sendvič je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Více informací o slovu BLT sendvič doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz BLT sendvič na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem BLT sendvič ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz BLT sendvič na Google.cz

Zkusit najít slovo BLT sendvič ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem BLT sendvič na Youtube

Hledat termín BLT sendvič ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo BLT sendvič například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je BLT sendvič? resp. co přesně označuje termín BLT sendvič? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BLT sendvič, odpověď na dotaz co je to BLT sendvič?. Víte např. kdo to je Páter? Znáte a víte kdo je Hakeem Olajuwon? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu BLT sendvič i v jiných kategoriích (než jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.