Co je to?
Definice výrazu, termínu Proforma faktura. Co znamená odborný pojem Proforma faktura z kategorie Účetnictví?

Co je to Proforma faktura? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Proforma faktura?

Proforma faktura je obvyklý název pro dokument, který se nezařazuje do účetnictví a užívá se pro fakturu nebo účetní doklad, který se zasílá ještě před skutečnou fakturou. Proforma faktura nemá žádný vliv na daň.
Obsahuje stejné náležitosti jako klasická faktura, slouží však pouze pro informaci či jako podklad pro rozhodnutí, zda bude obchod uzavřen. Proforma faktura musí být zřetelně označena jako neúčetní doklad a také není daňovým dokladem.


Co je to Proforma faktura? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Proforma faktura. Co znamená odborný pojem Proforma faktura z kategorie Účetnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Proforma faktura můžete samozřejmě sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Proforma faktura je v sekci Účetnictví

Klíčová slova: Účetnictví, význam pojmu, definice, pojem, terminologie, co je to Proforma faktura?, odborný výraz, co to je, slovník, slovo, význam slova, lexikon, wiki, informace, terminus technicus, definice pojmu, popis, odborné názvosloví


Pojem Proforma faktura je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat heslo Proforma faktura ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Proforma faktura ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Proforma faktura ve Wikimedia Commons

Najít výraz Proforma faktura ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Proforma faktura ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Proforma faktura ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Proforma faktura například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Proforma faktura? resp. co se přesně ukrývá za slovem Proforma faktura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Proforma faktura, odpověď na dotaz co je to Proforma faktura?. Víte např. kdo to je Ivan Brezina? Znáte a víte kdo je Vladimír Čech? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Účetnictví). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.