Co je to?
Výraz, termín, definice slova Plná moc. Co znamená odborný pojem Plná moc z kategorie Právo?

Co je to Plná moc? Význam slova

Co znamená termín Plná moc? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Plná moc je potvrzení, na jehož základě někdo někoho zastupuje. Jedná se o jednostranný úkon, kterým vznikne smluvní zastoupení. Plnou mocí získává zástupce oprávnění jednat za zastoupeného. Jednat může pouze v rozsahu, který stanoví dohoda o plné moci.
Plná moc nemusí být písemná, pokud jde o situaci, kdy tuto formu vyžadují právní úkony. Jedná–li se o zastupování ve všech věcech, nazývá se toto potvrzení generální.


Co je to Plná moc? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Plná moc. Co znamená odborný pojem Plná moc z kategorie Právo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Plná moc je v sekci Právo

Klíčová slova: význam pojmu, odborný výraz, slovník, Právo, wiki, vysvětlení, terminologie, termín, co znamená, Plná moc, pojem, informace, definice, názvosloví, formulace, přesný výraz, lexikon, synonymum


Pojem Plná moc je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Plná moc

Najít termín Plná moc ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Plná moc na Youtube

Najít pojem Plná moc ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Plná moc ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Plná moc ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Plná moc ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Plná moc například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Plná moc? resp. co se skrývá pod slovem Plná moc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plná moc, odpověď na dotaz co je to Plná moc?. Víte např. kdo to je Zoroastrián? Znáte a víte kdo je Amancio Ortega? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Plná moc v jiné sekci než Právo. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?