Co je to?
Výraz, termín, definice slova Plná moc. Co znamená odborný pojem Plná moc z kategorie Právo?

Co je to Plná moc? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Plná moc?

Plná moc je potvrzení, na jehož základě někdo někoho zastupuje. Jedná se o jednostranný úkon, kterým vznikne smluvní zastoupení. Plnou mocí získává zástupce oprávnění jednat za zastoupeného. Jednat může pouze v rozsahu, který stanoví dohoda o plné moci.
Plná moc nemusí být písemná, pokud jde o situaci, kdy tuto formu vyžadují právní úkony. Jedná–li se o zastupování ve všech věcech, nazývá se toto potvrzení generální.


Co je to Plná moc? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Plná moc. Co znamená odborný pojem Plná moc z kategorie Právo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Plná moc s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Plná moc je v kategorii Právo

Klíčová slova: terminus technicus, informace, definice pojmu, synonymum, slovo, wiki, lexikon, formulace, názvosloví, pojem, Právo, co je to Plná moc?, přesný význam, význam slova, význam pojmu, co to je, vysvětlení, odborné názvosloví


Pojem Plná moc je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít pojem Plná moc ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Plná moc ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Plná moc ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Plná moc ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Plná moc ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Plná moc ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Plná moc například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Plná moc? resp. jaká je definice slova Plná moc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plná moc, odpověď na dotaz co je to Plná moc?. Víte např. kdo to je Meryl Streep? Znáte a víte kdo je Amancio Ortega? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Plná moc i v jiných kategoriích (než Právo). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?