Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hřebenáč. Co znamená odborný pojem Hřebenáč z kategorie Stavebnictví?

Co je to Hřebenáč? Význam slova

Co znamená termín Hřebenáč? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Hřebenáč patři ke střešním krytinám. Jde o takovou střešní tašku, která překrývá ostatní tašky na hřebenu střechy. Má pokrýt místo, kde se na hřebenu setkávají dvě plochy. Hřebenáč se upevňuje buď zvláštním druhem malty, nebo se usadí do speciální připravené drážky.
Tyto tašky se musí pokládat v řadě jeden na druhý, jinak by nedokázaly klást dostatečný odpor větru. Mohou mít tvar trojúhelníku nebo polokruhu.


Co je to Hřebenáč? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Hřebenáč. Co znamená odborný pojem Hřebenáč z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Hřebenáč? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Hřebenáč je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: lexikon, význam, přesný význam, názvosloví, Stavebnictví, přesný výraz, Stavebnictví, wiki, co je to Hřebenáč?, slovník, význam pojmu, pojem, Hřebenáč, význam slova, definice, formulace, slovo, terminologie


Pojem Hřebenáč je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hřebenáč ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hřebenáč ve Wikimedia Commons

Najít slovo Hřebenáč ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Hřebenáč na Youtube

Hledat slovo Hřebenáč ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Hřebenáč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hřebenáč například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Hřebenáč? resp. jaký je význam pojmu Hřebenáč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hřebenáč, odpověď na dotaz co je to Hřebenáč?. Víte např. kdo to je Alice Bendová? Znáte a víte kdo je Jan Neruda? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Hřebenáč hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.