Co je to?
Odborný výraz, definice slova Brojler. Co znamená pojem Brojler z kategorie Různé?

Co je to Brojler? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Brojler

Brojler byl původně název kuřete hmotnosti 1,5 kg určeného pro porážku v rychlovýkrmu. Nazývají se tak i další zvířata, která jsou produkty rychlovýkrmu. Tato zvířata jsou cíleně vykrmována, aby za krátkou dobu výrazně zvýšila svou váhu, především kosterní svalovinu.
Pro výkrm brojlerů se používají krmné směsi, které obsahují základní látky, minerály, aminokyseliny, vitamíny a další doplňky.


Co je to Brojler? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Brojler. Co znamená pojem Brojler z kategorie Různé?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Brojler je v kategorii Různé

Klíčová slova: formulace, Různé, lexikon, přesný výraz, popis, heslo, definice, terminologie, vysvětlení, názvosloví, definice pojmu, synonymum, význam slova, pojem, Brojler, Různé, termín, co to je


Pojem Brojler je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Brojler? Výraz, definice slova z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Brojler byl původně chápán jako kuře (mládě kura domácího) obojího pohlaví o hmotnosti 1,5 kg při porážce v rychlovýkrmu. V současnosti se tímto pojmem míní obecně zvířata produkovaná rychlovýkrmem (drůbež, králíci, ovce, prasata…).

Další zdroje informací

Hledat slovo Brojler ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Brojler na Google.cz

Hledat výraz Brojler ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Brojler ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Brojler ve Wikimedia Commons

Najít termín Brojler ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Brojler například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Brojler? resp. co se skrývá pod slovem Brojler? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brojler, odpověď na dotaz co je to Brojler?. Víte např. kdo to je Lampasák? Znáte a víte kdo je Jack Rozparovač? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Různé). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?