Co je to?
Odborný výraz, definice slova Brojler. Co znamená pojem Brojler z kategorie Různé?

Co je to Brojler? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Brojler

Brojler byl původně název kuřete hmotnosti 1,5 kg určeného pro porážku v rychlovýkrmu. Nazývají se tak i další zvířata, která jsou produkty rychlovýkrmu. Tato zvířata jsou cíleně vykrmována, aby za krátkou dobu výrazně zvýšila svou váhu, především kosterní svalovinu.
Pro výkrm brojlerů se používají krmné směsi, které obsahují základní látky, minerály, aminokyseliny, vitamíny a další doplňky.

Co je to Brojler? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Brojler. Co znamená pojem Brojler z kategorie Různé?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Brojler doporučujeme sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Brojler se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: wiki, synonymum, termín, terminologie, co je to Brojler?, heslo, definice pojmu, přesný význam, co znamená, přesný výraz, slovník, Různé, pojem, Různé, význam, vysvětlení, odborné názvosloví, formulace


Pojem Brojler je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Brojler?

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Brojler byl původně chápán jako kuře (mládě kura domácího) obojího pohlaví o hmotnosti 1,5 kg při porážce v rychlovýkrmu. V současnosti se tímto pojmem míní obecně zvířata produkovaná rychlovýkrmem (drůbež, králíci, ovce, prasata…).

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat heslo Brojler ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Brojler ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Brojler ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Brojler ve Wikislovníku

Hledat heslo Brojler ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Brojler ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Brojler například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Brojler? resp. co vlastně znamená slovo Brojler? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brojler, odpověď na dotaz co je to Brojler?. Víte např. kdo to je IT konzultant? Znáte a víte kdo je Zmocnitel? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Brojler hledat i v jiných kategoriích (než Různé) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?