Co je to?
Odborný výraz, definice slova Brojler. Co znamená pojem Brojler z kategorie Různé?

Co je to Brojler? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Brojler

Brojler byl původně název kuřete hmotnosti 1,5 kg určeného pro porážku v rychlovýkrmu. Nazývají se tak i další zvířata, která jsou produkty rychlovýkrmu. Tato zvířata jsou cíleně vykrmována, aby za krátkou dobu výrazně zvýšila svou váhu, především kosterní svalovinu.
Pro výkrm brojlerů se používají krmné směsi, které obsahují základní látky, minerály, aminokyseliny, vitamíny a další doplňky.


Co je to Brojler? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Brojler. Co znamená pojem Brojler z kategorie Různé?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Brojler můžete samozřejmě sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Brojler je v sekci Různé

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, co znamená, heslo, definice, vysvětlení, Různé, slovník, význam slova, pojem, odborný výraz, význam, odborné názvosloví, termín, synonymum, Brojler, terminus technicus, lexikon


Pojem Brojler je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Brojler? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Brojler byl původně chápán jako kuře (mládě kura domácího) obojího pohlaví o hmotnosti 1,5 kg při porážce v rychlovýkrmu. V současnosti se tímto pojmem míní obecně zvířata produkovaná rychlovýkrmem (drůbež, králíci, ovce, prasata…).

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat pojem Brojler na Google.cz

Hledat heslo Brojler ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Brojler na Youtube

Vyhledat termín Brojler ve Wikislovníku

Hledat pojem Brojler ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Brojler ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Brojler například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikizdrojích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Brojler? resp. co je to Brojler? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brojler, odpověď na dotaz co je to Brojler?. Víte např. kdo to je Choreograf? Znáte a víte kdo je Jack Rozparovač? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Brojler i v jiných kategoriích (než Různé). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?