Co je to?
Definice výrazu, termínu Brojler. Co znamená odborný pojem Brojler z kategorie Různé?

Co je to Brojler? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Brojler?

Brojler byl původně název kuřete hmotnosti 1,5 kg určeného pro porážku v rychlovýkrmu. Nazývají se tak i další zvířata, která jsou produkty rychlovýkrmu. Tato zvířata jsou cíleně vykrmována, aby za krátkou dobu výrazně zvýšila svou váhu, především kosterní svalovinu.
Pro výkrm brojlerů se používají krmné směsi, které obsahují základní látky, minerály, aminokyseliny, vitamíny a další doplňky.

Co je to Brojler? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Brojler. Co znamená odborný pojem Brojler z kategorie Různé?

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády, známými a přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Brojler patří do sekce různé

Klíčová slova: Brojler, definice pojmu, terminologie, vysvětlení, definice, synonymum, co to je, různé, odborný výraz, wiki, termín, informace, přesný výraz, význam, co znamená, formulace, slovo, heslo


Pojem Brojler je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Brojler? Výraz, definice slova z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Brojler byl původně chápán jako kuře (mládě kura domácího) obojího pohlaví o hmotnosti 1,5 kg při porážce v rychlovýkrmu. V současnosti se tímto pojmem míní obecně zvířata produkovaná rychlovýkrmem (drůbež, králíci, ovce, prasata…).

Hledejte pojem Brojler v následujících vyhledávačích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Brojler ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Brojler na Google.cz

Najít termín Brojler ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Brojler ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Brojler ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Brojler ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Brojler například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě nyní již víte co je to Brojler? resp. co přesně označuje termín Brojler? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brojler, odpověď na dotaz co je to Brojler?. Víte např. kdo to je Architekt? Znáte a víte kdo je Kaley Cuoco? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Brojler hledat i v jiných kategoriích (než různé). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?