Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Brojler. Co znamená pojem Brojler z kategorie Různé?

Co je Brojler?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Brojler?

Brojler byl původně název kuřete hmotnosti 1,5 kg určeného pro porážku v rychlovýkrmu. Nazývají se tak i další zvířata, která jsou produkty rychlovýkrmu. Tato zvířata jsou cíleně vykrmována, aby za krátkou dobu výrazně zvýšila svou váhu, především kosterní svalovinu.
Pro výkrm brojlerů se používají krmné směsi, které obsahují základní látky, minerály, aminokyseliny, vitamíny a další doplňky.

Co je to Brojler? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Brojler. Co znamená pojem Brojler z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text byl vytvořen autorkami právě pro projekt Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Brojler se nachází v kategorii různé

Klíčová slova: názvosloví, heslo, informace, termín, definice pojmu, co to je, různé, odborné názvosloví, popis, různé, Brojler, pojem, vysvětlení, lexikon, formulace, terminologie, význam slova, wiki


Pojem Brojler je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co označuje termín Brojler? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Brojler byl původně chápán jako kuře (mládě kura domácího) obojího pohlaví o hmotnosti 1,5 kg při porážce v rychlovýkrmu. V současnosti se tímto pojmem míní obecně zvířata produkovaná rychlovýkrmem (drůbež, králíci, ovce, prasata…).

Další informační zdroje

Hledat frázi Brojler ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Brojler ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít frázi Brojler na Google.cz

Hledat termín Brojler ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Brojler ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Brojler ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Brojler například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Brojler? resp. co znamená slovo Brojler? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brojler, odpověď na dotaz co je to Brojler?. Víte např. kdo to je Petra Faltýnová? Znáte a víte kdo je John Tavares? Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Radíme vám proto hledat slovo Brojler i v jiné části webu než je kategorie různé. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie různé, Vrásčitý modrý otazník, brojler, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?