Co je to?
Výraz, termín, definice slova Brojler. Co znamená odborný pojem Brojler z kategorie Různé?

Co je to Brojler? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Brojler

Brojler byl původně název kuřete hmotnosti 1,5 kg určeného pro porážku v rychlovýkrmu. Nazývají se tak i další zvířata, která jsou produkty rychlovýkrmu. Tato zvířata jsou cíleně vykrmována, aby za krátkou dobu výrazně zvýšila svou váhu, především kosterní svalovinu.
Pro výkrm brojlerů se používají krmné směsi, které obsahují základní látky, minerály, aminokyseliny, vitamíny a další doplňky.

Co je to Brojler? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Brojler. Co znamená odborný pojem Brojler z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Brojler se nachází v sekci různé

Klíčová slova: terminus technicus, odborný výraz, přesný význam, synonymum, různé, význam pojmu, vysvětlení, význam slova, co to je, význam, terminologie, názvosloví, wiki, termín, heslo, lexikon, přesný výraz, definice pojmu


Pojem Brojler je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Brojler?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Brojler byl původně chápán jako kuře (mládě kura domácího) obojího pohlaví o hmotnosti 1,5 kg při porážce v rychlovýkrmu. V současnosti se tímto pojmem míní obecně zvířata produkovaná rychlovýkrmem (drůbež, králíci, ovce, prasata…).

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít heslo Brojler ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Brojler ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Brojler ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Brojler ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Brojler ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Brojler ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Brojler například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Brojler? resp. co označuje slovo Brojler? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brojler, odpověď na dotaz co je to Brojler?. Víte např. kdo to je Vangelis? Znáte a víte kdo je Michal Vondrka? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Brojler v jiné sekci než různé. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?