Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Šejkr. Co znamená pojem Šejkr z kategorie Nástroje?

Co je Šejkr?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Šejkr?

Šejkr je pojmenování pro nádobu z nerezoceli. Je o něco větší než sklenice a slouží k míchání koktejlů nebo například proteinových nápojů. Ingredience pro přípravu koktejlu se nalijí do šejkru, ten se uzavře víkem a pak se protřepává. Poté se nápoj přelije do patřičné sklenice a podává se.
Šejkry pro výživové doplňky se zhotovují z plastu a bývají vybaveny sítkem, které zaručí dokonalé promíchání surovin. Nevytvoří se tak hrudky. V šejkrech je možno nápoje přepravovat.


Co je to Šejkr? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Šejkr. Co znamená pojem Šejkr z kategorie Nástroje?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Text byl vytvořen autorkami právě pro projekt Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Šejkr? Potom se o definici podělte s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Šejkr se nachází v kategorii nástroje

Klíčová slova: vysvětlení, slovník, význam slova, synonymum, odborné názvosloví, názvosloví, terminus technicus, definice pojmu, co je to Šejkr?, Šejkr, přesný výraz, co to je, význam pojmu, odborný výraz, co znamená, popis, nástroje, pojem


Pojem Šejkr je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Šejkr píše následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Šejkr je zpravidla nerezocelová nádoba velikosti větší sklenice, do které se nalijí ingredience (většinou dva a více druhů džusu, sirup, alkohol), šejkr se přiklopí víkem a protřepe. Z šejkru se namíchaný koktejl nalije do sklenice.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat slovo Šejkr ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Šejkr ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Šejkr ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Šejkr ve Wikizdrojích

Hledat frázi Šejkr ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Šejkr ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Šejkr například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Šejkr? resp. jaký je význam slova Šejkr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šejkr, odpověď na dotaz co je to Šejkr?. Víte např. kdo to je Tomáš Satoranský? Znáte a víte kdo je Fešák? Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v nástroje. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie nástroje, Kovové loupátko, Šejkr, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.