Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Šejkr. Co znamená pojem Šejkr z kategorie Nástroje?

Co to je Šejkr? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Šejkr

Šejkr je pojmenování pro nádobu z nerezoceli. Je o něco větší než sklenice a slouží k míchání koktejlů nebo například proteinových nápojů. Ingredience pro přípravu koktejlu se nalijí do šejkru, ten se uzavře víkem a pak se protřepává. Poté se nápoj přelije do patřičné sklenice a podává se.
Šejkry pro výživové doplňky se zhotovují z plastu a bývají vybaveny sítkem, které zaručí dokonalé promíchání surovin. Nevytvoří se tak hrudky. V šejkrech je možno nápoje přepravovat.


Co je to Šejkr? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Šejkr. Co znamená pojem Šejkr z kategorie Nástroje?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Šejkr se nachází v kategorii Nástroje

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, pojem, informace, odborné názvosloví, wiki, význam slova, co to je, terminus technicus, názvosloví, terminologie, slovník, popis, slovo, synonymum, přesný výraz, co je to Šejkr?, přesný význam


Pojem Šejkr je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Šejkr? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Šejkr je zpravidla nerezocelová nádoba velikosti větší sklenice, do které se nalijí ingredience (většinou dva a více druhů džusu, sirup, alkohol), šejkr se přiklopí víkem a protřepe. Z šejkru se namíchaný koktejl nalije do sklenice.

Další zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Šejkr ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Šejkr ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Šejkr ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šejkr ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Šejkr na Youtube

Najít termín Šejkr ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Šejkr například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Šejkr? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Šejkr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šejkr, odpověď na dotaz co je to Šejkr?. Víte např. kdo to je Václav Vydra? Znáte a víte kdo je Jolana Voldánová? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nástroje. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.