Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kontextová reklama. Co znamená odborný pojem Kontextová reklama z kategorie Internet?

Co je to Kontextová reklama? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Kontextová reklama?

Kontextová reklama je druh internetové reklamy, zobrazující zprávu zadavatele v souvislosti s obsahem prohlížené stránky. U této reklamy se platí za prokliknutí.
Kontextová reklama nemusí mít pouze formu textu, textový obsah je však nejjednodušší a nejlépe se načítá. Na základě prohlížení určitého obsahu stránek se pak zobrazují různé počty reklam. Reklama se zobrazuje podle konkrétních slov nebo sousloví v textu stránek – klíčových slov.


Co je to Kontextová reklama? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kontextová reklama. Co znamená odborný pojem Kontextová reklama z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kontextová reklama s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Kontextová reklama se nachází v sekci internet

Klíčová slova: význam pojmu, názvosloví, Kontextová reklama, přesný výraz, internet, lexikon, slovník, význam, wiki, odborný výraz, terminus technicus, definice pojmu, popis, slovo, co znamená, odborné názvosloví, heslo, co je to Kontextová reklama?


Pojem Kontextová reklama je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Kontextová reklama? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Kontextová reklama (reklama v obsahové síti) je internetová reklama, která zobrazuje sdělení zadavatele v kontextu s obsahem webové stránky. Kontextová reklama se zobrazuje na webových stránkách provozovatelů, kteří uzavřeli smlouvu s poskytovatelem systému pro správu kontextové reklamy. Většina druhů kontextové reklamy se platí za proklik.

Jiné zdroje informací o pojmu Kontextová reklama

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kontextová reklama ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Kontextová reklama ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Kontextová reklama ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Kontextová reklama ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kontextová reklama ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Kontextová reklama ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kontextová reklama například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě nyní již víte jaký je význam slova Kontextová reklama? resp. co se přesně ukrývá za slovem Kontextová reklama? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontextová reklama, odpověď na dotaz co je to Kontextová reklama?. Víte např. kdo to je Miloš Čermák? Znáte a víte kdo je Jan Sokol? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než internet). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.