Co je to?
Definice výrazu Kontextová reklama. Co znamená odborný pojem Kontextová reklama z kategorie Internet?

Co to je Kontextová reklama? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Kontextová reklama?

Kontextová reklama je druh internetové reklamy, zobrazující zprávu zadavatele v souvislosti s obsahem prohlížené stránky. U této reklamy se platí za prokliknutí.
Kontextová reklama nemusí mít pouze formu textu, textový obsah je však nejjednodušší a nejlépe se načítá. Na základě prohlížení určitého obsahu stránek se pak zobrazují různé počty reklam. Reklama se zobrazuje podle konkrétních slov nebo sousloví v textu stránek – klíčových slov.


Co je to Kontextová reklama? Význam slova, termín, Definice výrazu Kontextová reklama. Co znamená odborný pojem Kontextová reklama z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Kontextová reklama? Pak se o ní podělte s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Kontextová reklama patří do sekce internet

Klíčová slova: názvosloví, lexikon, definice pojmu, vysvětlení, odborné názvosloví, popis, přesný význam, definice, význam slova, význam, internet, termín, co je to Kontextová reklama?, co to je, terminus technicus, pojem, co znamená, formulace


Pojem Kontextová reklama je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Kontextová reklama?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Kontextová reklama (reklama v obsahové síti) je internetová reklama, která zobrazuje sdělení zadavatele v kontextu s obsahem webové stránky. Kontextová reklama se zobrazuje na webových stránkách provozovatelů, kteří uzavřeli smlouvu s poskytovatelem systému pro správu kontextové reklamy. Většina druhů kontextové reklamy se platí za proklik.

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat pojem Kontextová reklama ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Kontextová reklama na Google.cz

Zkusit najít heslo Kontextová reklama ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Kontextová reklama ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Kontextová reklama ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Kontextová reklama ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kontextová reklama například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Teď už víte co znamená slovo Kontextová reklama? resp. co vlastně znamená slovo Kontextová reklama? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontextová reklama, odpověď na dotaz co je to Kontextová reklama?. Víte např. kdo to je Steve Jobs? Znáte a víte kdo je Ladislav Tondl? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než internet). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.