Co je to?
Definice výrazu, termínu Kontextová reklama. Co znamená odborný pojem Kontextová reklama z kategorie Internet?

Co je to Kontextová reklama? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kontextová reklama?

Kontextová reklama je druh internetové reklamy, zobrazující zprávu zadavatele v souvislosti s obsahem prohlížené stránky. U této reklamy se platí za prokliknutí.
Kontextová reklama nemusí mít pouze formu textu, textový obsah je však nejjednodušší a nejlépe se načítá. Na základě prohlížení určitého obsahu stránek se pak zobrazují různé počty reklam. Reklama se zobrazuje podle konkrétních slov nebo sousloví v textu stránek – klíčových slov.


Co je to Kontextová reklama? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kontextová reklama. Co znamená odborný pojem Kontextová reklama z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Kontextová reklama? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kontextová reklama je v sekci Internet

Klíčová slova: názvosloví, co znamená, synonymum, význam, přesný význam, význam slova, Internet, slovo, odborný výraz, terminus technicus, definice, formulace, slovník, odborné názvosloví, Internet, co je to Kontextová reklama?, co to je, wiki


Pojem Kontextová reklama je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Kontextová reklama? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Kontextová reklama (reklama v obsahové síti) je internetová reklama, která zobrazuje sdělení zadavatele v kontextu s obsahem webové stránky. Kontextová reklama se zobrazuje na webových stránkách provozovatelů, kteří uzavřeli smlouvu s poskytovatelem systému pro správu kontextové reklamy. Většina druhů kontextové reklamy se platí za proklik.

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít pojem Kontextová reklama na Google.cz

Hledat heslo Kontextová reklama ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kontextová reklama ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Kontextová reklama ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Kontextová reklama na Youtube

Vyhledat slovo Kontextová reklama ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Kontextová reklama například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kontextová reklama? resp. jaký je význam slova Kontextová reklama? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontextová reklama, odpověď na dotaz co je to Kontextová reklama?. Víte např. kdo to je Hugh Grant? Znáte a víte kdo je Archanděl Gabriel? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.