Co je to?
Definice výrazu, termínu Kontextová reklama. Co znamená odborný pojem Kontextová reklama z kategorie Internet?

Co je to Kontextová reklama? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kontextová reklama?

Kontextová reklama je druh internetové reklamy, zobrazující zprávu zadavatele v souvislosti s obsahem prohlížené stránky. U této reklamy se platí za prokliknutí.
Kontextová reklama nemusí mít pouze formu textu, textový obsah je však nejjednodušší a nejlépe se načítá. Na základě prohlížení určitého obsahu stránek se pak zobrazují různé počty reklam. Reklama se zobrazuje podle konkrétních slov nebo sousloví v textu stránek – klíčových slov.


Co je to Kontextová reklama? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kontextová reklama. Co znamená odborný pojem Kontextová reklama z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Kontextová reklama? Potom se o definici podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kontextová reklama se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: Internet, definice pojmu, Internet, odborný výraz, pojem, terminologie, význam slova, slovník, wiki, heslo, lexikon, význam, Kontextová reklama, co to je, co je to Kontextová reklama?, slovo, vysvětlení, informace


Pojem Kontextová reklama je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Kontextová reklama? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kontextová reklama (reklama v obsahové síti) je internetová reklama, která zobrazuje sdělení zadavatele v kontextu s obsahem webové stránky. Kontextová reklama se zobrazuje na webových stránkách provozovatelů, kteří uzavřeli smlouvu s poskytovatelem systému pro správu kontextové reklamy. Většina druhů kontextové reklamy se platí za proklik.

Více informací o slovu Kontextová reklama doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo Kontextová reklama ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Kontextová reklama ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kontextová reklama ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Kontextová reklama na Google.cz

Hledat termín Kontextová reklama ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kontextová reklama ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kontextová reklama například ve Wikizdrojích, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kontextová reklama? resp. jaká je definice termínu Kontextová reklama? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontextová reklama, odpověď na dotaz co je to Kontextová reklama?. Víte např. kdo to je Rozpočtář? Znáte a víte kdo je Evangelík? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Internet). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.