Co je to?
Definice výrazu, termínu Kontextová reklama. Co znamená odborný pojem Kontextová reklama z kategorie Internet?

Co je to Kontextová reklama? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Kontextová reklama?

Kontextová reklama je druh internetové reklamy, zobrazující zprávu zadavatele v souvislosti s obsahem prohlížené stránky. U této reklamy se platí za prokliknutí.
Kontextová reklama nemusí mít pouze formu textu, textový obsah je však nejjednodušší a nejlépe se načítá. Na základě prohlížení určitého obsahu stránek se pak zobrazují různé počty reklam. Reklama se zobrazuje podle konkrétních slov nebo sousloví v textu stránek – klíčových slov.


Co je to Kontextová reklama? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kontextová reklama. Co znamená odborný pojem Kontextová reklama z kategorie Internet?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kontextová reklama s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kontextová reklama se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: přesný výraz, terminologie, lexikon, terminus technicus, heslo, definice pojmu, informace, Internet, Internet, pojem, popis, odborný výraz, odborné názvosloví, co je to Kontextová reklama?, slovo, termín, význam pojmu, názvosloví


Pojem Kontextová reklama je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Kontextová reklama?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Kontextová reklama (reklama v obsahové síti) je internetová reklama, která zobrazuje sdělení zadavatele v kontextu s obsahem webové stránky. Kontextová reklama se zobrazuje na webových stránkách provozovatelů, kteří uzavřeli smlouvu s poskytovatelem systému pro správu kontextové reklamy. Většina druhů kontextové reklamy se platí za proklik.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Kontextová reklama na Youtube

Hledat pojem Kontextová reklama ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Kontextová reklama ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kontextová reklama ve Wikimedia Commons

Najít pojem Kontextová reklama ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Kontextová reklama ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kontextová reklama například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Kontextová reklama? resp. co znamená výraz Kontextová reklama? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontextová reklama, odpověď na dotaz co je to Kontextová reklama?. Víte např. kdo to je Imám? Znáte a víte kdo je Archanděl Gabriel? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Kontextová reklama i v jiných kategoriích (než Internet). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.