Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hostel. Co znamená odborný pojem Hostel z kategorie Cestování?

Co je to Hostel? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Hostel?

Levné turistické ubytovny, určené zejména pro studenty, se nazývají hostely. Ubytovaní v hostelu sdílejí společné příslušenství a vybavení. Za autora myšlenky hostelu se považuje německý učitel Richard Schirrmann. Na počátku dvacátého století začaly vznikat první průvodce po hostelech. Hostely se z Německa začaly šířit postupně do Švýcarska, Nizozemska, Polska či Francie.
V roce 1932 vznikla první mezinárodní hostelová federace International Youth Hostel Federation. V některých hostelech platí různá omezení a vznikají specializované hostely i pro seniory.


Co je to Hostel? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Hostel. Co znamená odborný pojem Hostel z kategorie Cestování?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Hostel patří do kategorie cestování

Klíčová slova: termín, heslo, cestování, Hostel, co je to Hostel?, slovo, vysvětlení, synonymum, přesný význam, slovník, přesný výraz, význam, co znamená, terminologie, definice pojmu, význam slova, význam pojmu, formulace


Pojem Hostel je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Hostel? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Hostel je levná turistická ubytovna, určená zejména pro studenty. Na rozdíl od hotelů zde ubytovaní sdílejí většinou příslušenství a vybavení.

Hostel

Hostel - ilustrační foto. Autor: Sabrina C, zdroj: Pixabay
Hostel - ilustrační foto. Autor: Sabrina C, zdroj: Pixabay


Linky na další online zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hostel ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hostel ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Hostel ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Hostel ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Hostel ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Hostel ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Hostel například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Hostel? resp. jaká je definice slova Hostel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hostel, odpověď na dotaz co je to Hostel?. Víte např. kdo to je Filip Neusser? Znáte a víte kdo je Ješita? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je cestování. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.