Co je to?
Definice výrazu Hostel. Co znamená odborný pojem Hostel z kategorie Cestování?

Co to je Hostel? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Hostel

Levné turistické ubytovny, určené zejména pro studenty, se nazývají hostely. Ubytovaní v hostelu sdílejí společné příslušenství a vybavení. Za autora myšlenky hostelu se považuje německý učitel Richard Schirrmann. Na počátku dvacátého století začaly vznikat první průvodce po hostelech. Hostely se z Německa začaly šířit postupně do Švýcarska, Nizozemska, Polska či Francie.
V roce 1932 vznikla první mezinárodní hostelová federace International Youth Hostel Federation. V některých hostelech platí různá omezení a vznikají specializované hostely i pro seniory.


Co je to Hostel? Význam slova, termín, Definice výrazu Hostel. Co znamená odborný pojem Hostel z kategorie Cestování?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Hostel můžete sdílet s dalšími lidmi na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Hostel je v kategorii cestování

Klíčová slova: termín, vysvětlení, co to je, wiki, přesný výraz, synonymum, lexikon, názvosloví, formulace, definice, heslo, odborný výraz, odborné názvosloví, Hostel, význam pojmu, cestování, význam slova, definice pojmu


Pojem Hostel je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Hostel? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Hostel je levná turistická ubytovna, určená zejména pro studenty. Na rozdíl od hotelů zde ubytovaní sdílejí většinou příslušenství a vybavení.

Hostel

Hostel - ilustrační foto. Autor: Sabrina C, zdroj: Pixabay
Hostel - ilustrační foto. Autor: Sabrina C, zdroj: Pixabay


Jiné zdroje informací o pojmu Hostel

Zkusit najít pojem Hostel na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hostel ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Hostel ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Hostel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Hostel ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Hostel ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hostel například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Hostel? resp. jaký je význam pojmu Hostel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hostel, odpověď na dotaz co je to Hostel?. Víte např. kdo to je Mzdová účetní? Znáte a víte kdo je Správní orgán? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než cestování). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.