Co je to?
Definice výrazu Hostel. Co znamená odborný pojem Hostel z kategorie Cestování?

Co to je Hostel? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Hostel

Levné turistické ubytovny, určené zejména pro studenty, se nazývají hostely. Ubytovaní v hostelu sdílejí společné příslušenství a vybavení. Za autora myšlenky hostelu se považuje německý učitel Richard Schirrmann. Na počátku dvacátého století začaly vznikat první průvodce po hostelech. Hostely se z Německa začaly šířit postupně do Švýcarska, Nizozemska, Polska či Francie.
V roce 1932 vznikla první mezinárodní hostelová federace International Youth Hostel Federation. V některých hostelech platí různá omezení a vznikají specializované hostely i pro seniory.


Co je to Hostel? Význam slova, termín, Definice výrazu Hostel. Co znamená odborný pojem Hostel z kategorie Cestování?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Hostel můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Hostel je v kategorii Cestování

Klíčová slova: definice, termín, slovo, co znamená, odborný výraz, názvosloví, formulace, popis, význam slova, vysvětlení, lexikon, co je to Hostel?, přesný význam, synonymum, definice pojmu, slovník, terminologie, heslo


Pojem Hostel je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Co označuje termín Hostel? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Hostel je levná turistická ubytovna, určená zejména pro studenty. Na rozdíl od hotelů zde ubytovaní sdílejí většinou příslušenství a vybavení.

Hostel

Hostel - ilustrační foto. Autor: Sabrina C, zdroj: Pixabay
Hostel - ilustrační foto. Autor: Sabrina C, zdroj: Pixabay


Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat heslo Hostel ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Hostel ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Hostel na Google.cz

Zkusit najít výraz Hostel ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Hostel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Hostel ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Hostel například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Hostel? resp. jaký je přesný význam slova Hostel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hostel, odpověď na dotaz co je to Hostel?. Víte např. kdo to je Yetti? Znáte a víte kdo je Jindřich Forejt? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Cestování). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.