Co je to?
Definice výrazu Hostel. Co znamená odborný pojem Hostel z kategorie Cestování?

Co to je Hostel? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Hostel?

Levné turistické ubytovny, určené zejména pro studenty, se nazývají hostely. Ubytovaní v hostelu sdílejí společné příslušenství a vybavení. Za autora myšlenky hostelu se považuje německý učitel Richard Schirrmann. Na počátku dvacátého století začaly vznikat první průvodce po hostelech. Hostely se z Německa začaly šířit postupně do Švýcarska, Nizozemska, Polska či Francie.
V roce 1932 vznikla první mezinárodní hostelová federace International Youth Hostel Federation. V některých hostelech platí různá omezení a vznikají specializované hostely i pro seniory.


Co je to Hostel? Význam slova, termín, Definice výrazu Hostel. Co znamená odborný pojem Hostel z kategorie Cestování?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Hostel s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Hostel se nachází v kategorii Cestování

Klíčová slova: definice pojmu, popis, synonymum, lexikon, termín, slovník, formulace, odborné názvosloví, heslo, význam pojmu, přesný výraz, terminus technicus, odborný výraz, význam slova, pojem, wiki, slovo, informace


Pojem Hostel je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Hostel? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Hostel je levná turistická ubytovna, určená zejména pro studenty. Na rozdíl od hotelů zde ubytovaní sdílejí většinou příslušenství a vybavení.

Hostel

Hostel - ilustrační foto. Autor: Sabrina C, zdroj: Pixabay
Hostel - ilustrační foto. Autor: Sabrina C, zdroj: Pixabay


Více informací o slovu Hostel doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Hostel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Hostel ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hostel ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Hostel ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Hostel ve Wikizdrojích

Hledat pojem Hostel ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Hostel například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Hostel? resp. co přesně znamená slovo Hostel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hostel, odpověď na dotaz co je to Hostel?. Víte např. kdo to je Josef Melen? Znáte a víte kdo je Myšpulín? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Cestování. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.