Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hostel. Co znamená pojem Hostel z kategorie Cestování?

Co je Hostel? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Hostel

Levné turistické ubytovny, určené zejména pro studenty, se nazývají hostely. Ubytovaní v hostelu sdílejí společné příslušenství a vybavení. Za autora myšlenky hostelu se považuje německý učitel Richard Schirrmann. Na počátku dvacátého století začaly vznikat první průvodce po hostelech. Hostely se z Německa začaly šířit postupně do Švýcarska, Nizozemska, Polska či Francie.
V roce 1932 vznikla první mezinárodní hostelová federace International Youth Hostel Federation. V některých hostelech platí různá omezení a vznikají specializované hostely i pro seniory.


Co je to Hostel? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hostel. Co znamená pojem Hostel z kategorie Cestování?

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Text vytvořen pro Superia.cz

Text s definicí výrazu Hostel doporučujeme sdílet s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Hostel se nachází v sekci cestování

Klíčová slova: odborný výraz, Hostel, vysvětlení, formulace, terminologie, lexikon, co znamená, význam, co to je, cestování, terminus technicus, informace, slovník, co je to Hostel?, definice pojmu, slovo, přesný význam, pojem


Pojem Hostel je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Hostel dozvíte následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Hostel je levná turistická ubytovna, určená zejména pro studenty. Na rozdíl od hotelů zde ubytovaní sdílejí většinou příslušenství a vybavení.

Hostel

Hostel - ilustrační foto. Autor: Sabrina C, zdroj: Pixabay
Hostel - ilustrační foto. Autor: Sabrina C, zdroj: Pixabay


Další informační zdroje

Zkusit najít výraz Hostel ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít Hostel na Google.cz

Vyhledat heslo Hostel ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Hostel ve Wikizdrojích

Najít heslo Hostel ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hostel ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Hostel například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste zjistili co znamená Hostel? resp. jaký je význam slova Hostel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hostel, odpověď na dotaz co je to Hostel?. Víte např. kdo to je Hans Christian Oersted? Znáte a víte kdo je Ješita? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než cestování. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.