Co je to?
Definice výrazu Hostel. Co znamená odborný pojem Hostel z kategorie Cestování?

Co to je Hostel? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Hostel

Levné turistické ubytovny, určené zejména pro studenty, se nazývají hostely. Ubytovaní v hostelu sdílejí společné příslušenství a vybavení. Za autora myšlenky hostelu se považuje německý učitel Richard Schirrmann. Na počátku dvacátého století začaly vznikat první průvodce po hostelech. Hostely se z Německa začaly šířit postupně do Švýcarska, Nizozemska, Polska či Francie.
V roce 1932 vznikla první mezinárodní hostelová federace International Youth Hostel Federation. V některých hostelech platí různá omezení a vznikají specializované hostely i pro seniory.


Co je to Hostel? Význam slova, termín, Definice výrazu Hostel. Co znamená odborný pojem Hostel z kategorie Cestování?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Hostel je v sekci Cestování

Klíčová slova: názvosloví, odborný výraz, odborné názvosloví, Cestování, přesný význam, význam, slovo, terminologie, význam slova, termín, pojem, význam pojmu, Cestování, lexikon, formulace, slovník, definice, Hostel


Pojem Hostel je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Hostel? Výraz, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Hostel je levná turistická ubytovna, určená zejména pro studenty. Na rozdíl od hotelů zde ubytovaní sdílejí většinou příslušenství a vybavení.

Jiné zdroje informací o pojmu Hostel

Zkusit najít heslo Hostel ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Hostel ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hostel ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Hostel ve Wikislovníku

Hledat výraz Hostel ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Hostel ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hostel například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Hostel? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Hostel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hostel, odpověď na dotaz co je to Hostel?. Víte např. kdo to je Antropolog? Znáte a víte kdo je Hispánec? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Hostel hledat i v jiných kategoriích (než Cestování) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.