Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hostel. Co znamená odborný pojem Hostel z kategorie Cestování?

Co je to Hostel? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Hostel?

Levné turistické ubytovny, určené zejména pro studenty, se nazývají hostely. Ubytovaní v hostelu sdílejí společné příslušenství a vybavení. Za autora myšlenky hostelu se považuje německý učitel Richard Schirrmann. Na počátku dvacátého století začaly vznikat první průvodce po hostelech. Hostely se z Německa začaly šířit postupně do Švýcarska, Nizozemska, Polska či Francie.
V roce 1932 vznikla první mezinárodní hostelová federace International Youth Hostel Federation. V některých hostelech platí různá omezení a vznikají specializované hostely i pro seniory.


Co je to Hostel? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Hostel. Co znamená odborný pojem Hostel z kategorie Cestování?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Hostel se nachází v sekci cestování

Klíčová slova: význam pojmu, přesný výraz, synonymum, terminologie, odborné názvosloví, přesný význam, terminus technicus, definice pojmu, slovo, pojem, heslo, význam, lexikon, co je to Hostel?, názvosloví, vysvětlení, co to je, termín


Pojem Hostel je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Hostel píše následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Hostel je levná turistická ubytovna, určená zejména pro studenty. Na rozdíl od hotelů zde ubytovaní sdílejí většinou příslušenství a vybavení.

Hostel

Hostel - ilustrační foto. Autor: Sabrina C, zdroj: Pixabay
Hostel - ilustrační foto. Autor: Sabrina C, zdroj: Pixabay


Pro více informací o heslu Hostel zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat slovo Hostel na Google.cz

Zkusit najít výraz Hostel ve Wikizdrojích

Hledat termín Hostel ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hostel ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hostel ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Hostel ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hostel například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Hostel? resp. co znamená Hostel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hostel, odpověď na dotaz co je to Hostel?. Víte např. kdo to je Puťka? Znáte a víte kdo je Jindřich Forejt? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než cestování). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.