Co je to?
Odborný výraz, definice slova 4U. Co znamená pojem 4U z kategorie Zkratky?

Co je to 4U? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova 4U

4U je zkratka s více významy. Nejvíce se využívá jako chatovací zkratka. Při tomto použití znamená pro tebe, což pochází z anglického For You. Zkratku však ve svém názvu využívá také velké množství firem a produktů.
K známým patří například tarif +4U operátora T-Mobile, rádio 4U, hračky 4U, agentura 4U a mnoho dalších.


Co je to 4U? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova 4U. Co znamená pojem 4U z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu 4U doporučujeme sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo 4U se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: termín, co to je, formulace, odborný výraz, vysvětlení, přesný výraz, názvosloví, definice pojmu, lexikon, pojem, popis, odborné názvosloví, slovník, slovo, co je to 4U?, synonymum, přesný význam, terminologie


Pojem 4U je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít pojem 4U ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín 4U ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo 4U ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo 4U ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz 4U ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz 4U na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo 4U například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova 4U? resp. co je to 4U? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 4U, odpověď na dotaz co je to 4U?. Víte např. kdo to je Tchyně? Znáte a víte kdo je Angelina Jolie? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Zkratky). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.