Co je to?
Definice výrazu, termínu 4U. Co znamená odborný pojem 4U z kategorie Zkratky?

Co je 4U? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu 4U

4U je zkratka s více významy. Nejvíce se využívá jako chatovací zkratka. Při tomto použití znamená pro tebe, což pochází z anglického For You. Zkratku však ve svém názvu využívá také velké množství firem a produktů.
K známým patří například tarif +4U operátora T-Mobile, rádio 4U, hračky 4U, agentura 4U a mnoho dalších.


Co je to 4U? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu 4U. Co znamená odborný pojem 4U z kategorie Zkratky?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice slova 4U? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem 4U je v kategorii zkratky

Klíčová slova: definice, vysvětlení, terminologie, co je to 4U?, názvosloví, pojem, 4U, definice pojmu, informace, zkratky, odborné názvosloví, zkratky, význam, popis, wiki, heslo, termín, lexikon


Pojem 4U je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat pojem 4U ve Wikislovníku

Zkusit najít termín 4U ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín 4U na Google.cz

Zkusit najít pojem 4U ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo 4U ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo 4U ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo 4U například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova 4U? resp. co to je 4U? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 4U, odpověď na dotaz co je to 4U?. Víte např. kdo to je Sponzor? Znáte a víte kdo je Agnetha Fältskog? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zkratky. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.