Co je to?
Odborný výraz, definice slova 4U. Co znamená pojem 4U z kategorie Zkratky?

Co je 4U?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu 4U?

4U je zkratka s více významy. Nejvíce se využívá jako chatovací zkratka. Při tomto použití znamená pro tebe, což pochází z anglického For You. Zkratku však ve svém názvu využívá také velké množství firem a produktů.
K známým patří například tarif +4U operátora T-Mobile, rádio 4U, hračky 4U, agentura 4U a mnoho dalších.


Co je to 4U? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova 4U. Co znamená pojem 4U z kategorie Zkratky?

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text 4U s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo 4U se nachází v sekci zkratky

Klíčová slova: co je to 4U?, odborné názvosloví, pojem, přesný výraz, význam, definice pojmu, vysvětlení, formulace, co to je, význam pojmu, definice, co znamená, informace, zkratky, wiki, terminus technicus, slovník, synonymum


Pojem 4U je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu 4U

Zkusit najít výraz 4U ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo 4U ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz 4U ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín 4U ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo 4U na Google obrázcích

Zkusit najít pojem 4U ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo 4U například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je 4U? resp. co to je 4U? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 4U, odpověď na dotaz co je to 4U?. Víte např. kdo to je Václav Hybš? Znáte a víte kdo je Daniel Bambas? Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín 4U i v jiné kategorii než v zkratky. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie zkratky, Akronymy, zkratková slova, zkratky, 4U, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.