Co je to?
Odborný výraz, definice slova 4U. Co znamená pojem 4U z kategorie Zkratky?

Co je to 4U? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu 4U

4U je zkratka s více významy. Nejvíce se využívá jako chatovací zkratka. Při tomto použití znamená pro tebe, což pochází z anglického For You. Zkratku však ve svém názvu využívá také velké množství firem a produktů.
K známým patří například tarif +4U operátora T-Mobile, rádio 4U, hračky 4U, agentura 4U a mnoho dalších.


Co je to 4U? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova 4U. Co znamená pojem 4U z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz 4U patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: popis, slovo, definice, Zkratky, názvosloví, význam, 4U, termín, odborné názvosloví, terminus technicus, synonymum, přesný výraz, informace, význam slova, co znamená, vysvětlení, význam pojmu, co to je


Pojem 4U je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat termín 4U ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem 4U ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo 4U ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem 4U na Youtube

Zkusit najít heslo 4U na Google.cz

Najít výraz 4U ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo 4U například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu 4U? resp. jaký je význam pojmu 4U? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 4U, odpověď na dotaz co je to 4U?. Víte např. kdo to je Frajer? Znáte a víte kdo je Jiří Grossmann? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Zkratky. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.