Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo 4U. Co znamená pojem 4U z kategorie Zkratky?

Co to je 4U? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu 4U?

4U je zkratka s více významy. Nejvíce se využívá jako chatovací zkratka. Při tomto použití znamená pro tebe, což pochází z anglického For You. Zkratku však ve svém názvu využívá také velké množství firem a produktů.
K známým patří například tarif +4U operátora T-Mobile, rádio 4U, hračky 4U, agentura 4U a mnoho dalších.


Co je to 4U? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo 4U. Co znamená pojem 4U z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo 4U se nachází v sekci zkratky

Klíčová slova: synonymum, 4U, terminus technicus, co znamená, wiki, názvosloví, pojem, slovník, formulace, význam pojmu, přesný výraz, vysvětlení, zkratky, význam slova, význam, co je to 4U?, definice, zkratky


Pojem 4U je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu 4U

Zkusit najít termín 4U na Google.cz

Hledat pojem 4U ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem 4U ve Wikimedia Commons

Najít heslo 4U ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem 4U na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo 4U ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo 4U například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova 4U? resp. co znamená slovo 4U? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 4U, odpověď na dotaz co je to 4U?. Víte např. kdo to je Miroslav Žbirka? Znáte a víte kdo je Bigoš? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než zkratky). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.