Co je to?
Výraz, termín, definice slova 4U. Co znamená odborný pojem 4U z kategorie Zkratky?

Co je to 4U? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu 4U?

4U je zkratka s více významy. Nejvíce se využívá jako chatovací zkratka. Při tomto použití znamená pro tebe, což pochází z anglického For You. Zkratku však ve svém názvu využívá také velké množství firem a produktů.
K známým patří například tarif +4U operátora T-Mobile, rádio 4U, hračky 4U, agentura 4U a mnoho dalších.


Co je to 4U? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova 4U. Co znamená odborný pojem 4U z kategorie Zkratky?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín 4U? Potom se o definici podělte s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz 4U se nachází v kategorii zkratky

Klíčová slova: co je to 4U?, lexikon, co znamená, zkratky, wiki, názvosloví, informace, význam, význam pojmu, slovník, zkratky, vysvětlení, pojem, definice, co to je, formulace, odborné názvosloví, význam slova


Pojem 4U je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu 4U

Chraňte své soukromí a hledejte slovo 4U ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem 4U na Youtube

Zkusit najít heslo 4U ve Wikislovníku

Vyhledat pojem 4U ve Wikipedii

Zkusit najít slovo 4U ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem 4U ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo 4U například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Teď už víte co znamená slovo 4U? resp. co se vlastně skrývá pod slovem 4U? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 4U, odpověď na dotaz co je to 4U?. Víte např. kdo to je Zvrhlík? Znáte a víte kdo je Státní zaměstnanec? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než zkratky). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.