Co je to?
Definice výrazu KWp. Co znamená odborný pojem KWp z kategorie Zkratky?

Co to je KWp? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu KWp?

KWp čili kilowatt-peak je jednotka označující nominální výkon fotovoltaického panelu, popřípadě celé elektrárny. KWp poskytuje údaj o velikosti výkonu, který panel podává za přesně specifikovaných podmínek.
Skutečný výkon však bývá menší, protože klimatické podmínky nezaručují po celou dobu dne plný sluneční svit. Ten bývá většinu kolem poledne, kdy bývá hodnota kWp i překročena.


Co je to KWp? Význam slova, termín, Definice výrazu KWp. Co znamená odborný pojem KWp z kategorie Zkratky?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to KWp? s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín KWp je v sekci Zkratky

Klíčová slova: význam, popis, význam pojmu, informace, wiki, termín, heslo, pojem, formulace, význam slova, KWp, Zkratky, slovo, Zkratky, terminologie, terminus technicus, co je to KWp?, synonymum


Pojem KWp je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít termín KWp ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín KWp na Google.cz

Vyhledat výraz KWp ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo KWp ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo KWp ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo KWp ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo KWp například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená KWp? resp. co znamená výraz KWp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu KWp, odpověď na dotaz co je to KWp?. Víte např. kdo to je Kolohnát? Znáte a víte kdo je Introvert? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Zkratky Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.