Co je to?
Definice výrazu KWp. Co znamená odborný pojem KWp z kategorie Zkratky?

Co je KWp? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu KWp

KWp čili kilowatt-peak je jednotka označující nominální výkon fotovoltaického panelu, popřípadě celé elektrárny. KWp poskytuje údaj o velikosti výkonu, který panel podává za přesně specifikovaných podmínek.
Skutečný výkon však bývá menší, protože klimatické podmínky nezaručují po celou dobu dne plný sluneční svit. Ten bývá většinu kolem poledne, kdy bývá hodnota kWp i překročena.


Co je to KWp? Význam slova, termín, Definice výrazu KWp. Co znamená odborný pojem KWp z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova KWp můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz KWp je v sekci zkratky

Klíčová slova: přesný význam, heslo, definice, význam slova, názvosloví, slovník, KWp, slovo, informace, odborný výraz, terminus technicus, význam, terminologie, synonymum, přesný výraz, co je to KWp?, odborné názvosloví, lexikon


Pojem KWp je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu KWp?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Watt-peak (Wp) je míra nominálního výkonu solárního panelu v laboratorních (ideálních) světelných podmínkách.[1] Nejčastěji se používá odvozená jednotka kilowatt-peak (kWp) a také megawatt-peak (MWp) v souvislosti s instalovaným výkonem. Jedná se o výkon fotovoltaické elektrárny při standardních testovacích podmínkách (STC = Standard Test Conditions), které jsou: energie dopadá na fotovoltaický panel kolmo a má hodnotu E = 1 kW/m2, průzračnost atmosféry Am = 1,5, teplota článků T = 25 °C.

Hledejte pojem KWp v následujících vyhledávačích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo KWp ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín KWp ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo KWp ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem KWp na Youtube

Najít výraz KWp ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz KWp ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo KWp například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikizdrojích, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo KWp? resp. co se přesně ukrývá za slovem KWp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu KWp, odpověď na dotaz co je to KWp?. Víte např. kdo to je Sean Penn? Znáte a víte kdo je Libuše Švormová? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než zkratky). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.