Co je to?
Definice odborného termínu, slova Frexit. Co znamená pojem Frexit z kategorie Politika?

Co je to Frexit? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Frexit

Frexit je název užívaný pro případný odchod Francie z EU. Mluvilo se o něm v souvislosti s brexitem, kdy bylo zjištěno, že většina Francouzů vykazuje negativní postoj k EU. Přesto při průzkumu Francouzi odpovídali, že vystoupit z Evropské unie by nechtěli.
Podobné postoje zastávají i další národy, např. Řekové, Nizozemci a další. Frexit je tedy zatím pouze hypotetickou teorií.


Co je to Frexit? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Frexit. Co znamená pojem Frexit z kategorie Politika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Frexit je v sekci Politika

Klíčová slova: wiki, Politika, co znamená, heslo, termín, popis, lexikon, Frexit, synonymum, terminus technicus, názvosloví, odborný výraz, přesný význam, význam, vysvětlení, co je to Frexit?, Politika, význam slova


Pojem Frexit je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Frexit zkuste tyto odkazy

Najít výraz Frexit ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Frexit ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Frexit ve Wikipedii

Hledat termín Frexit ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Frexit ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Frexit na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Frexit například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Frexit? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Frexit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Frexit, odpověď na dotaz co je to Frexit?. Víte např. kdo to je Jan Hamáček? Znáte a víte kdo je Michael Jackson? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Frexit hledat i v jiných kategoriích (než Politika) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.