Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vortex. Co znamená odborný pojem Vortex z kategorie Různé?

Co je Vortex? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Vortex

Vortex je termín používaný parapsychology a řešiteli záhad. Jedná se o konkrétní místo, na kterém jsou dlouhodobě zdokumentovány různé fyzikální anomálie. Ty mohou být prostorové, časové, gravitační, energetické, elektromagnetické či další.
O vortexu se často mluví jako o optickém klamu. Tímto slovem bývají označovány např. Bermudský trojúhelník, vortex v Oregonu nebo oblast velkých pyramid v egyptské Gíze.

Co je to Vortex? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Vortex. Co znamená odborný pojem Vortex z kategorie Různé?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Vortex? Pak se o ní podělte se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Vortex je v kategorii různé

Klíčová slova: terminus technicus, termín, co znamená, co to je, terminologie, definice, vysvětlení, odborné názvosloví, co je to Vortex?, význam, slovník, význam pojmu, Vortex, informace, synonymum, odborný výraz, formulace, wiki


Pojem Vortex je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co označuje termín Vortex? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Vortex je parapsychologický a záhadologický termín pro oblast resp. místo na zemském povrchu vykazující relativně trvalé fyzikální anomálie. Na těchto místech dochází nejčastěji k anomáliím elektromagnetickým, gravitačním, časovým, prostorovým (topologickým, např. k zakřivení dráhy světla), jako i k působení energetických (resp. energoinformačních) polí, nebo i k dalším fyzikálním a parafyzikálním anomáliím vlivem neznámé síly. Vortex je vysvětlován nejčastěji jako optický klam.

Více informací o slovu Vortex doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vortex ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Vortex ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Vortex na Youtube

Zkusit najít slovo Vortex ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Vortex ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Vortex ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Vortex například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Nyní již víte co znamená slovo Vortex? resp. jaká je definice termínu Vortex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vortex, odpověď na dotaz co je to Vortex?. Víte např. kdo to je Siréna? Znáte a víte kdo je Jakub Kohák? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Vortex hledat i v jiných kategoriích (než různé). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.