Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vortex. Co znamená odborný pojem Vortex z kategorie Různé?

Co je to Vortex? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Vortex?

Vortex je termín používaný parapsychology a řešiteli záhad. Jedná se o konkrétní místo, na kterém jsou dlouhodobě zdokumentovány různé fyzikální anomálie. Ty mohou být prostorové, časové, gravitační, energetické, elektromagnetické či další.
O vortexu se často mluví jako o optickém klamu. Tímto slovem bývají označovány např. Bermudský trojúhelník, vortex v Oregonu nebo oblast velkých pyramid v egyptské Gíze.


Co je to Vortex? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Vortex. Co znamená odborný pojem Vortex z kategorie Různé?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Vortex s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Vortex se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: přesný výraz, terminus technicus, slovník, význam pojmu, popis, co je to Vortex?, slovo, synonymum, Různé, přesný význam, termín, vysvětlení, Různé, odborný výraz, Vortex, informace, co znamená, odborné názvosloví


Pojem Vortex je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Vortex

Hledat videa s názvem Vortex na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vortex ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Vortex ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Vortex ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Vortex ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Vortex ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vortex například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Vortex? resp. co znamená slovo Vortex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vortex, odpověď na dotaz co je to Vortex?. Víte např. kdo to je Drúz? Znáte a víte kdo je Úřední osoba? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Různé). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.