Co je to?
Definice výrazu Ultrabook. Co znamená odborný pojem Ultrabook z kategorie Počítače?

Co to je Ultrabook? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Ultrabook

Notebook nové generace, který vyhovuje parametrům určeným společností Intel. Je lehký, váží maximálně 1,4 kg, tenký s tloušťkou do 20 mm. Má rychlý start, baterie vydrží minimálně 5 hodin, je vybavený SSD diskem, procesorem CULV od Intelu a jeho dosahovaný výkon se pohybuje mezi netbookem a klasickým notebookem. Výrobce počítačů Intel má na ultrabook registrovanou ochrannou známku.


Co je to Ultrabook? Význam slova, termín, Definice výrazu Ultrabook. Co znamená odborný pojem Ultrabook z kategorie Počítače?

Chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Ultrabook? s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ultrabook je v sekci Počítače

Klíčová slova: význam pojmu, informace, význam, definice, formulace, co to je, pojem, Počítače, termín, popis, heslo, slovo, synonymum, co je to Ultrabook?, terminologie, lexikon, co znamená, Ultrabook


Pojem Ultrabook je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat pojem Ultrabook ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Ultrabook ve Wikislovníku

Najít heslo Ultrabook ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Ultrabook ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Ultrabook ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ultrabook ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ultrabook například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Ultrabook? resp. jaká je definice slova Ultrabook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ultrabook, odpověď na dotaz co je to Ultrabook?. Víte např. kdo to je Fracek? Znáte a víte kdo je Furiant? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Počítače). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.