Co je to?
Definice výrazu Ultrabook. Co znamená odborný pojem Ultrabook z kategorie Počítače?

Co to je Ultrabook? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Ultrabook

Notebook nové generace, který vyhovuje parametrům určeným společností Intel. Je lehký, váží maximálně 1,4 kg, tenký s tloušťkou do 20 mm. Má rychlý start, baterie vydrží minimálně 5 hodin, je vybavený SSD diskem, procesorem CULV od Intelu a jeho dosahovaný výkon se pohybuje mezi netbookem a klasickým notebookem. Výrobce počítačů Intel má na ultrabook registrovanou ochrannou známku.


Co je to Ultrabook? Význam slova, termín, Definice výrazu Ultrabook. Co znamená odborný pojem Ultrabook z kategorie Počítače?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Ultrabook se nachází v sekci Počítače

Klíčová slova: definice pojmu, slovo, terminologie, heslo, vysvětlení, význam pojmu, co to je, synonymum, formulace, odborný výraz, terminus technicus, názvosloví, odborné názvosloví, lexikon, význam, informace, Ultrabook, přesný význam


Pojem Ultrabook je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Co označuje termín Ultrabook? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Ultrabook je označení skupiny notebooků, plnících specifikace stanovené společností Intel. Název Ultrabook má Intel chráněný ochrannou známkou. První ultrabook byl vyroben v roce 2011.
Tato kategorie notebooků byla Intelem vytvořena jako odpověď na MacBook Air od společnosti Apple a rozšiřující se kategorii tabletů, postavenou na ARM procesorech.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat termín Ultrabook ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Ultrabook na Youtube

Najít pojem Ultrabook ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ultrabook ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Ultrabook ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz Ultrabook na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ultrabook například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Ultrabook? resp. jaký je význam slova Ultrabook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ultrabook, odpověď na dotaz co je to Ultrabook?. Víte např. kdo to je Šlechtic? Znáte a víte kdo je Dalajláma? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Počítače). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.