Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ultrabook. Co znamená odborný pojem Ultrabook z kategorie Počítače?

Co je to Ultrabook? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Ultrabook?

Notebook nové generace, který vyhovuje parametrům určeným společností Intel. Je lehký, váží maximálně 1,4 kg, tenký s tloušťkou do 20 mm. Má rychlý start, baterie vydrží minimálně 5 hodin, je vybavený SSD diskem, procesorem CULV od Intelu a jeho dosahovaný výkon se pohybuje mezi netbookem a klasickým notebookem. Výrobce počítačů Intel má na ultrabook registrovanou ochrannou známku.


Co je to Ultrabook? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ultrabook. Co znamená odborný pojem Ultrabook z kategorie Počítače?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Ultrabook můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Ultrabook je v kategorii počítače

Klíčová slova: názvosloví, počítače, odborný výraz, definice, slovo, co je to Ultrabook?, slovník, přesný výraz, formulace, přesný význam, Ultrabook, heslo, co znamená, termín, vysvětlení, lexikon, popis, terminologie


Pojem Ultrabook je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Ultrabook píše následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ultrabook je označení skupiny notebooků, plnících specifikace stanovené společností Intel. Název Ultrabook má Intel chráněný ochrannou známkou. První ultrabook byl vyroben v roce 2011.
Tato kategorie notebooků byla Intelem vytvořena jako odpověď na MacBook Air od společnosti Apple a rozšiřující se kategorii tabletů, postavenou na ARM procesorech.

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít pojem Ultrabook na Google.cz

Hledat videa s názvem Ultrabook na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ultrabook ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Ultrabook ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Ultrabook ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Ultrabook ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ultrabook například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Ultrabook? resp. co se přesně ukrývá za slovem Ultrabook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ultrabook, odpověď na dotaz co je to Ultrabook?. Víte např. kdo to je Jáhen? Znáte a víte kdo je Dalajláma? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je počítače. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.