Co je to?
Odborný výraz, definice slova Justiční vražda. Co znamená pojem Justiční vražda z kategorie Právo?

Co je to Justiční vražda? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Justiční vražda

Justiční vražda je označení pro trest smrti, který je udělen nevinné osobě na základě soudního procesu, který byl předem naplánován a zinscenován. Jde tedy o vraždu, která je schválena a umožněna soudním systémem.
Od justičního omylu se liší tím, že všichni účastníci procesu věcí, že obžalovaný není vinen, svědkové svědčili falešně a důkazy viny jsou podvržené. Justiční vražda je typickým projevem diktatur.


Co je to Justiční vražda? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Justiční vražda. Co znamená pojem Justiční vražda z kategorie Právo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Justiční vražda se nachází v kategorii Právo

Klíčová slova: názvosloví, přesný výraz, co to je, slovník, definice, slovo, Právo, co znamená, Justiční vražda, vysvětlení, heslo, wiki, synonymum, pojem, přesný význam, význam, odborné názvosloví, terminologie


Pojem Justiční vražda je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Justiční vražda doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít slovo Justiční vražda na Google.cz

Najít heslo Justiční vražda ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Justiční vražda na Youtube

Vyhledat pojem Justiční vražda ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Justiční vražda ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Justiční vražda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Justiční vražda například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Justiční vražda? resp. co přesně označuje termín Justiční vražda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Justiční vražda, odpověď na dotaz co je to Justiční vražda?. Víte např. kdo to je Ivo Jahelka? Znáte a víte kdo je Řiťopich? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Justiční vražda v jiné sekci než Právo. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.