Co je to?
Odborný výraz, definice slova Argot. Co znamená pojem Argot z kategorie Český jazyk?

Co je to Argot? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Argot?

Argot je součást slovní zásoby jazyka. Jde o mluvu, kterou užívá spodina společnosti, tedy zloději, překupníci, prostitutky a podobně. Cílem užívání takových slov je utajit obsah sdělení před jinými posluchači, kterým toto sdělení není určeno.
Pokud jsou slova argotu prozrazena, mohou se stát součástí obvyklé slovní zásoby. Ti, kdo argotem mluví, se chtějí od ostatní společnosti oddělit a dorozumívají se pouze v omezeném společenství.


Co je to Argot? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Argot. Co znamená pojem Argot z kategorie Český jazyk?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Argot s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Argot se nachází v sekci Český jazyk

Klíčová slova: definice, slovo, pojem, heslo, popis, Argot, názvosloví, přesný výraz, Český jazyk, definice pojmu, co znamená, odborný výraz, formulace, význam slova, Český jazyk, terminologie, význam pojmu, vysvětlení


Pojem Argot je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Argot zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem Argot ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Argot ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Argot ve Wikipedii

Hledat termín Argot ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Argot na Google.cz

Vyhledat slovo Argot ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Argot například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Argot? resp. co přesně znamená slovo Argot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Argot, odpověď na dotaz co je to Argot?. Víte např. kdo to je Jan Tříska? Znáte a víte kdo je Višnu? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Český jazyk. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.