Co je to?
Definice výrazu Hmotný majetek. Co znamená odborný pojem Hmotný majetek z kategorie Účetnictví?

Co to je Hmotný majetek? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Hmotný majetek?

Hmotný majetek může být buď movitý nebo nemovitý. K nemovitému majetku se řadí to, co je spojeno s půdou, tedy různé budovy, pozemky a prostory. Do movitého majetku se zařazují předměty fyzické, například zařízení, stroje, auta či materiál.
Pozemky a stavby se do hmotného majetku zařazují bez ohledu na cenu, u samostatných movitých věcí a zvířat se na ocenění bere ohled. Do hmotného majetku dále patří i technické zhodnocení, zálohy na tento majetek nebo oceňovací rozdíl k majetku.


Co je to Hmotný majetek? Význam slova, termín, Definice výrazu Hmotný majetek. Co znamená odborný pojem Hmotný majetek z kategorie Účetnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Hmotný majetek s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Hmotný majetek patří do kategorie Účetnictví

Klíčová slova: pojem, termín, odborné názvosloví, přesný význam, Hmotný majetek, definice, definice pojmu, názvosloví, informace, slovo, přesný výraz, význam, lexikon, význam slova, co to je, Účetnictví, wiki, formulace


Pojem Hmotný majetek je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz Hmotný majetek ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Hmotný majetek ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Hmotný majetek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Hmotný majetek na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hmotný majetek ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Hmotný majetek ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Hmotný majetek například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Hmotný majetek? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Hmotný majetek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hmotný majetek, odpověď na dotaz co je to Hmotný majetek?. Víte např. kdo to je Webmaster? Znáte a víte kdo je Čumil? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Účetnictví Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?