Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hmotný majetek. Co znamená odborný pojem Hmotný majetek z kategorie Účetnictví?

Co je to Hmotný majetek? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Hmotný majetek?

Hmotný majetek může být buď movitý nebo nemovitý. K nemovitému majetku se řadí to, co je spojeno s půdou, tedy různé budovy, pozemky a prostory. Do movitého majetku se zařazují předměty fyzické, například zařízení, stroje, auta či materiál.
Pozemky a stavby se do hmotného majetku zařazují bez ohledu na cenu, u samostatných movitých věcí a zvířat se na ocenění bere ohled. Do hmotného majetku dále patří i technické zhodnocení, zálohy na tento majetek nebo oceňovací rozdíl k majetku.


Co je to Hmotný majetek? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Hmotný majetek. Co znamená odborný pojem Hmotný majetek z kategorie Účetnictví?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Hmotný majetek? Pak se o ní podělte s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Hmotný majetek je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: odborné názvosloví, terminus technicus, pojem, slovník, definice pojmu, terminologie, přesný význam, Účetnictví, význam pojmu, význam, popis, wiki, definice, názvosloví, Účetnictví, formulace, co znamená, slovo


Pojem Hmotný majetek je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hmotný majetek ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Hmotný majetek ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Hmotný majetek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Hmotný majetek na Youtube

Najít výraz Hmotný majetek ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Hmotný majetek ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Hmotný majetek například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Nyní již víte co znamená slovo Hmotný majetek? resp. co přesně znamená slovo Hmotný majetek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hmotný majetek, odpověď na dotaz co je to Hmotný majetek?. Víte např. kdo to je Lhář? Znáte a víte kdo je Darebák? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Hmotný majetek i v jiných kategoriích (než Účetnictví). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?