Co je to?
Definice výrazu Hmotný majetek. Co znamená odborný pojem Hmotný majetek z kategorie Účetnictví?

Co to je Hmotný majetek? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Hmotný majetek?

Hmotný majetek může být buď movitý nebo nemovitý. K nemovitému majetku se řadí to, co je spojeno s půdou, tedy různé budovy, pozemky a prostory. Do movitého majetku se zařazují předměty fyzické, například zařízení, stroje, auta či materiál.
Pozemky a stavby se do hmotného majetku zařazují bez ohledu na cenu, u samostatných movitých věcí a zvířat se na ocenění bere ohled. Do hmotného majetku dále patří i technické zhodnocení, zálohy na tento majetek nebo oceňovací rozdíl k majetku.


Co je to Hmotný majetek? Význam slova, termín, Definice výrazu Hmotný majetek. Co znamená odborný pojem Hmotný majetek z kategorie Účetnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Hmotný majetek s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Hmotný majetek je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: wiki, co je to Hmotný majetek?, definice, slovník, lexikon, význam pojmu, co to je, pojem, Účetnictví, terminologie, informace, vysvětlení, co znamená, Účetnictví, přesný výraz, popis, slovo, formulace


Pojem Hmotný majetek je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Hmotný majetek

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hmotný majetek ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hmotný majetek ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Hmotný majetek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Hmotný majetek ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Hmotný majetek ve Wikislovníku

Najít výraz Hmotný majetek ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hmotný majetek například ve Wikipedii, v Google překladači, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Hmotný majetek? resp. jaký je přesný význam slova Hmotný majetek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hmotný majetek, odpověď na dotaz co je to Hmotný majetek?. Víte např. kdo to je Lukáš Rosol? Znáte a víte kdo je Strašpytel? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Účetnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?