Co je to?
Výraz, termín, definice slova Linkedin. Co znamená odborný pojem Linkedin z kategorie Internet?

Co je to Linkedin? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Linkedin?

Sociální sít určená pro lidi pohybující se v odborných profesích. Umožňuje svým registrovaným uživatelům udržovat kontakty s lidmi na stejné odborné úrovni. Lidé se mohou připojovat buď přímo pomocí známých kontaktů, nebo si vytvořit svůj profil a životopis a použít ho k hledání pracovních míst a obchodních příležitostí.


Co je to Linkedin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Linkedin. Co znamená odborný pojem Linkedin z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Linkedin s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Linkedin se nachází v kategorii internet

Klíčová slova: internet, informace, význam pojmu, slovník, Linkedin, přesný význam, heslo, co znamená, termín, odborné názvosloví, slovo, terminus technicus, popis, význam slova, internet, definice, co to je, synonymum


Pojem Linkedin je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Linkedin? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

LinkedIn je profesní sociální síť, na které se setkávají profesionálové a diskutují o svých pracovních zájmech. V březnu 2011 síť překonala metu 100 milionů registrovaných uživatelů, čím dál více získává popularitu i v Česku. Mezi uživatele patří manažeři, konzultanti a odborníci z nejrůznějších oborů. Také firmy mají své účty na LinkedIn.
V roce 2016 převzala síť společnost Microsoft. Zaplatila za ni 26,2 miliard dolarů (631 miliard korun).

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Linkedin ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Linkedin ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Linkedin ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Linkedin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Linkedin ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Linkedin na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Linkedin například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Linkedin? resp. co označuje slovo Linkedin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Linkedin, odpověď na dotaz co je to Linkedin?. Víte např. kdo to je Pedolog? Znáte a víte kdo je Gustáv Husák? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci internet Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.