Co je to?
Definice odborného termínu, slova Linkedin. Co znamená pojem Linkedin z kategorie Internet?

Co je to Linkedin? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Linkedin

Sociální sít určená pro lidi pohybující se v odborných profesích. Umožňuje svým registrovaným uživatelům udržovat kontakty s lidmi na stejné odborné úrovni. Lidé se mohou připojovat buď přímo pomocí známých kontaktů, nebo si vytvořit svůj profil a životopis a použít ho k hledání pracovních míst a obchodních příležitostí.


Co je to Linkedin? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Linkedin. Co znamená pojem Linkedin z kategorie Internet?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Linkedin doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Linkedin se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: Internet, vysvětlení, informace, význam, Linkedin, slovník, co to je, terminologie, heslo, formulace, synonymum, lexikon, terminus technicus, přesný význam, význam slova, pojem, popis, odborné názvosloví


Pojem Linkedin je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Linkedin dozvíte následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

LinkedIn je profesní sociální síť, na které se setkávají profesionálové a diskutují o svých pracovních zájmech. V březnu 2011 síť překonala metu 100 milionů registrovaných uživatelů, čím dál více získává popularitu i v Česku. Mezi uživatele patří manažeři, konzultanti a odborníci z nejrůznějších oborů. Také firmy mají své účty na LinkedIn.
V roce 2016 převzala síť společnost Microsoft. Zaplatila za ni 26,2 miliard dolarů (631 miliard korun).

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít slovo Linkedin ve Wikislovníku

Najít slovo Linkedin ve Wikizdrojích

Vyhledat termín Linkedin ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Linkedin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Linkedin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Linkedin ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Linkedin například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Linkedin? resp. co znamená slovo Linkedin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Linkedin, odpověď na dotaz co je to Linkedin?. Víte např. kdo to je Pokladní? Znáte a víte kdo je Václav Havel? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Internet. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.