Co je to?
Definice odborného termínu, slova Linkedin. Co znamená pojem Linkedin z kategorie Internet?

Co je to Linkedin? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Linkedin?

Sociální sít určená pro lidi pohybující se v odborných profesích. Umožňuje svým registrovaným uživatelům udržovat kontakty s lidmi na stejné odborné úrovni. Lidé se mohou připojovat buď přímo pomocí známých kontaktů, nebo si vytvořit svůj profil a životopis a použít ho k hledání pracovních míst a obchodních příležitostí.


Co je to Linkedin? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Linkedin. Co znamená pojem Linkedin z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Linkedin sdílejte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Linkedin je v kategorii Internet

Klíčová slova: wiki, význam pojmu, synonymum, co znamená, pojem, co to je, Internet, co je to Linkedin?, význam, heslo, odborné názvosloví, terminologie, formulace, Linkedin, význam slova, slovo, lexikon, názvosloví


Pojem Linkedin je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Linkedin? Definice slova, termínu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

LinkedIn je profesní sociální síť, na které se setkávají profesionálové a diskutují o svých pracovních zájmech. V březnu 2011 síť překonala metu 100 milionů registrovaných uživatelů, čím dál více získává popularitu i v Česku. Mezi uživatele patří manažeři, konzultanti a odborníci z nejrůznějších oborů. Také firmy mají své účty na LinkedIn.
V roce 2016 převzala síť společnost Microsoft. Zaplatila za ni 26,2 miliard dolarů (631 miliard korun).

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Linkedin ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Linkedin ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Linkedin ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Linkedin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Linkedin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Linkedin na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Linkedin například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikizdrojích nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Linkedin? resp. jaký je význam pojmu Linkedin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Linkedin, odpověď na dotaz co je to Linkedin?. Víte např. kdo to je Freddie Mercury? Znáte a víte kdo je Gustáv Husák? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.