Co je to?
Definice odborného termínu, slova Linkedin. Co znamená pojem Linkedin z kategorie Internet?

Co je to Linkedin? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Linkedin

Sociální sít určená pro lidi pohybující se v odborných profesích. Umožňuje svým registrovaným uživatelům udržovat kontakty s lidmi na stejné odborné úrovni. Lidé se mohou připojovat buď přímo pomocí známých kontaktů, nebo si vytvořit svůj profil a životopis a použít ho k hledání pracovních míst a obchodních příležitostí.


Co je to Linkedin? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Linkedin. Co znamená pojem Linkedin z kategorie Internet?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Linkedin? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Linkedin patří do sekce Internet

Klíčová slova: informace, význam, co je to Linkedin?, termín, popis, co znamená, slovník, Linkedin, přesný význam, heslo, odborný výraz, Internet, wiki, co to je, význam slova, názvosloví, slovo, Internet


Pojem Linkedin je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Linkedin? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

LinkedIn je profesní sociální síť, na které se setkávají profesionálové a diskutují o svých pracovních zájmech. V březnu 2011 síť překonala metu 100 milionů registrovaných uživatelů, čím dál více získává popularitu i v Česku. Mezi uživatele patří manažeři, konzultanti a odborníci z nejrůznějších oborů. Také firmy mají své účty na LinkedIn.
V roce 2016 převzala síť společnost Microsoft. Zaplatila za ni 26,2 miliard dolarů (631 miliard korun).

Více informací o pojmu Linkedin lze najít v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Linkedin ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Linkedin ve Wikimedia Commons

Najít slovo Linkedin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Linkedin ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Linkedin ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Linkedin na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Linkedin například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Linkedin? resp. co to je Linkedin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Linkedin, odpověď na dotaz co je to Linkedin?. Víte např. kdo to je Bilbo Pytlík? Znáte a víte kdo je Přemysl Oráč? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.