Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Linkedin. Co znamená pojem Linkedin z kategorie Internet?

Co to je Linkedin? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Linkedin

Sociální sít určená pro lidi pohybující se v odborných profesích. Umožňuje svým registrovaným uživatelům udržovat kontakty s lidmi na stejné odborné úrovni. Lidé se mohou připojovat buď přímo pomocí známých kontaktů, nebo si vytvořit svůj profil a životopis a použít ho k hledání pracovních míst a obchodních příležitostí.


Co je to Linkedin? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Linkedin. Co znamená pojem Linkedin z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Linkedin se nachází v sekci internet

Klíčová slova: definice, formulace, význam, vysvětlení, význam pojmu, slovník, heslo, terminus technicus, co je to Linkedin?, odborný výraz, slovo, co znamená, synonymum, odborné názvosloví, přesný význam, popis, přesný výraz, termín


Pojem Linkedin je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Linkedin?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

LinkedIn je profesní sociální síť, na které se setkávají profesionálové a diskutují o svých pracovních zájmech. V březnu 2011 síť překonala metu 100 milionů registrovaných uživatelů, čím dál více získává popularitu i v Česku. Mezi uživatele patří manažeři, konzultanti a odborníci z nejrůznějších oborů. Také firmy mají své účty na LinkedIn.
V roce 2016 převzala síť společnost Microsoft. Zaplatila za ni 26,2 miliard dolarů (631 miliard korun).

Hledejte pojem Linkedin v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Linkedin ve Wikimedia Commons

Najít heslo Linkedin ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Linkedin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Linkedin ve Wikizdrojích

Hledat termín Linkedin ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Linkedin na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Linkedin například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Linkedin? resp. jaký je přesný význam slova Linkedin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Linkedin, odpověď na dotaz co je to Linkedin?. Víte např. kdo to je Jiří Baťa? Znáte a víte kdo je Gustáv Husák? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než internet). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.