Co je to?
Definice odborného termínu, slova Odvěsna. Co znamená pojem Odvěsna z kategorie Matematika?

Co je Odvěsna? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Odvěsna?

Odvěsna je v geometrii součástí pravoúhlého trojúhelníka. Jako odvěsny jsou označovány jeho dvě kratší strany svírající pravý úhel. Protilehlá nejdelší strana se nazývá přepona.


Co je to Odvěsna? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Odvěsna. Co znamená pojem Odvěsna z kategorie Matematika?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Odvěsna? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Odvěsna patří do sekce matematika

Klíčová slova: co znamená, vysvětlení, slovo, matematika, lexikon, význam, terminus technicus, přesný výraz, odborné názvosloví, terminologie, matematika, popis, odborný výraz, Odvěsna, wiki, heslo, definice pojmu, definice


Pojem Odvěsna je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít pojem Odvěsna ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Odvěsna ve vyhledávači Qwant

Najít termín Odvěsna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Odvěsna na Google.cz

Vyhledat slovo Odvěsna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Odvěsna na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Odvěsna například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Odvěsna? resp. co se skrývá pod slovem Odvěsna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Odvěsna, odpověď na dotaz co je to Odvěsna?. Víte např. kdo to je Mars? Znáte a víte kdo je Michal Tučný? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci matematika. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.