Co je to?
Výraz, termín, definice slova Odvěsna. Co znamená odborný pojem Odvěsna z kategorie Matematika?

Co je to Odvěsna? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Odvěsna?

Odvěsna je v geometrii součástí pravoúhlého trojúhelníka. Jako odvěsny jsou označovány jeho dvě kratší strany svírající pravý úhel. Protilehlá nejdelší strana se nazývá přepona.


Co je to Odvěsna? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Odvěsna. Co znamená odborný pojem Odvěsna z kategorie Matematika?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Odvěsna se nachází v sekci matematika

Klíčová slova: Odvěsna, vysvětlení, popis, matematika, význam slova, co je to Odvěsna?, synonymum, matematika, význam, definice, co znamená, heslo, význam pojmu, slovo, terminus technicus, pojem, wiki, lexikon


Pojem Odvěsna je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Odvěsna

Vyhledat pojem Odvěsna ve Wikipedii

Hledat termín Odvěsna na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Odvěsna ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Odvěsna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Odvěsna ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Odvěsna ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Odvěsna například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Odvěsna? resp. co znamená Odvěsna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Odvěsna, odpověď na dotaz co je to Odvěsna?. Víte např. kdo to je Rozpočtář? Znáte a víte kdo je Waldemar Matuška? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je matematika. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.