Co je to?
Definice výrazu Odvěsna. Co znamená odborný pojem Odvěsna z kategorie Matematika?

Co to je Odvěsna? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Odvěsna?

Odvěsna je v geometrii součástí pravoúhlého trojúhelníka. Jako odvěsny jsou označovány jeho dvě kratší strany svírající pravý úhel. Protilehlá nejdelší strana se nazývá přepona.


Co je to Odvěsna? Význam slova, termín, Definice výrazu Odvěsna. Co znamená odborný pojem Odvěsna z kategorie Matematika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Odvěsna sdílejte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Odvěsna je v kategorii Matematika

Klíčová slova: terminologie, termín, přesný výraz, význam, co to je, popis, wiki, Matematika, vysvětlení, heslo, formulace, co znamená, význam pojmu, terminus technicus, odborné názvosloví, informace, co je to Odvěsna?, definice pojmu


Pojem Odvěsna je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Odvěsna

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Odvěsna ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Odvěsna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Odvěsna ve Wikimedia Commons

Najít heslo Odvěsna ve Wikipedii

Najít termín Odvěsna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Odvěsna ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Odvěsna například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Odvěsna? resp. co to je Odvěsna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Odvěsna, odpověď na dotaz co je to Odvěsna?. Víte např. kdo to je Kurd? Znáte a víte kdo je Jitka Molavcová? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Matematika). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.