Co je to?
Výraz, termín, definice slova Odvěsna. Co znamená odborný pojem Odvěsna z kategorie Matematika?

Co je to Odvěsna? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Odvěsna

Odvěsna je v geometrii součástí pravoúhlého trojúhelníka. Jako odvěsny jsou označovány jeho dvě kratší strany svírající pravý úhel. Protilehlá nejdelší strana se nazývá přepona.


Co je to Odvěsna? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Odvěsna. Co znamená odborný pojem Odvěsna z kategorie Matematika?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Odvěsna? s přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Odvěsna je v sekci matematika

Klíčová slova: přesný význam, význam, popis, názvosloví, definice, heslo, lexikon, co to je, terminus technicus, odborný výraz, formulace, co znamená, odborné názvosloví, pojem, definice pojmu, termín, slovník, matematika


Pojem Odvěsna je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Odvěsna ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Odvěsna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Odvěsna ve Wikislovníku

Najít slovo Odvěsna ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Odvěsna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Odvěsna na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Odvěsna například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Odvěsna? resp. jaký je význam slova Odvěsna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Odvěsna, odpověď na dotaz co je to Odvěsna?. Víte např. kdo to je Margot Robbie? Znáte a víte kdo je Michal David? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Odvěsna hledat i v jiných kategoriích (než matematika) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.