Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Odvěsna. Co znamená pojem Odvěsna z kategorie Matematika?

Co je Odvěsna?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Odvěsna?

Odvěsna je v geometrii součástí pravoúhlého trojúhelníka. Jako odvěsny jsou označovány jeho dvě kratší strany svírající pravý úhel. Protilehlá nejdelší strana se nazývá přepona.


Co je to Odvěsna? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Odvěsna. Co znamená pojem Odvěsna z kategorie Matematika?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Odvěsna? Potom se o definici podělte s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Odvěsna se nachází v kategorii matematika

Klíčová slova: odborné názvosloví, matematika, přesný význam, synonymum, význam pojmu, informace, formulace, wiki, terminus technicus, názvosloví, popis, co znamená, Odvěsna, význam slova, pojem, slovo, co je to Odvěsna?, co to je


Pojem Odvěsna je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat termín Odvěsna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Odvěsna na Google.cz

Zkusit najít pojem Odvěsna ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Odvěsna ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Odvěsna ve Wikislovníku

Hledat slovo Odvěsna na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Odvěsna například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Nyní již víte co znamená Odvěsna? resp. jaká je definice termínu Odvěsna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Odvěsna, odpověď na dotaz co je to Odvěsna?. Víte např. kdo to je Grace Kelly? Znáte a víte kdo je Jaromír Nohavica? Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je matematika. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.