Co je to?
Definice výrazu Odvěsna. Co znamená odborný pojem Odvěsna z kategorie Matematika?

Co to je Odvěsna? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Odvěsna?

Odvěsna je v geometrii součástí pravoúhlého trojúhelníka. Jako odvěsny jsou označovány jeho dvě kratší strany svírající pravý úhel. Protilehlá nejdelší strana se nazývá přepona.


Co je to Odvěsna? Význam slova, termín, Definice výrazu Odvěsna. Co znamená odborný pojem Odvěsna z kategorie Matematika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Odvěsna doporučujeme sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Odvěsna se nachází v sekci Matematika

Klíčová slova: terminus technicus, význam, informace, Matematika, slovo, přesný výraz, význam pojmu, odborný výraz, pojem, význam slova, přesný význam, heslo, synonymum, terminologie, definice pojmu, názvosloví, slovník, lexikon


Pojem Odvěsna je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat výraz Odvěsna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Odvěsna ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Odvěsna ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Odvěsna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Odvěsna ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Odvěsna ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Odvěsna například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Odvěsna? resp. co je to Odvěsna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Odvěsna, odpověď na dotaz co je to Odvěsna?. Víte např. kdo to je Jiří Hynek? Znáte a víte kdo je František Nedvěd? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Matematika). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.