Co je to?
Definice výrazu Odvěsna. Co znamená odborný pojem Odvěsna z kategorie Matematika?

Co to je Odvěsna? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Odvěsna?

Odvěsna je v geometrii součástí pravoúhlého trojúhelníka. Jako odvěsny jsou označovány jeho dvě kratší strany svírající pravý úhel. Protilehlá nejdelší strana se nazývá přepona.


Co je to Odvěsna? Význam slova, termín, Definice výrazu Odvěsna. Co znamená odborný pojem Odvěsna z kategorie Matematika?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Odvěsna s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Odvěsna se nachází v sekci Matematika

Klíčová slova: co je to Odvěsna?, heslo, význam pojmu, Matematika, slovo, synonymum, Matematika, odborný výraz, terminus technicus, co znamená, přesný výraz, odborné názvosloví, význam slova, popis, pojem, informace, přesný význam, definice pojmu


Pojem Odvěsna je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít pojem Odvěsna ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Odvěsna na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Odvěsna ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Odvěsna ve Wikislovníku

Hledat slovo Odvěsna na Google.cz

Vyhledat výraz Odvěsna ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Odvěsna například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Odvěsna? resp. jaká je definice termínu Odvěsna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Odvěsna, odpověď na dotaz co je to Odvěsna?. Víte např. kdo to je Ješita? Znáte a víte kdo je Waldemar Matuška? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Odvěsna i v jiných kategoriích (než Matematika). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.