Co je to?
Definice výrazu Odvěsna. Co znamená odborný pojem Odvěsna z kategorie Matematika?

Co to je Odvěsna? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Odvěsna?

Odvěsna je v geometrii součástí pravoúhlého trojúhelníka. Jako odvěsny jsou označovány jeho dvě kratší strany svírající pravý úhel. Protilehlá nejdelší strana se nazývá přepona.


Co je to Odvěsna? Význam slova, termín, Definice výrazu Odvěsna. Co znamená odborný pojem Odvěsna z kategorie Matematika?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Odvěsna s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Odvěsna patří do kategorie Matematika

Klíčová slova: Matematika, význam, terminus technicus, co je to Odvěsna?, lexikon, odborný výraz, slovník, formulace, Matematika, význam pojmu, Odvěsna, přesný výraz, definice, slovo, wiki, pojem, popis, informace


Pojem Odvěsna je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Odvěsna zkuste tyto odkazy

Hledat slovo Odvěsna ve Wikipedii

Hledat heslo Odvěsna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Odvěsna ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Odvěsna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Odvěsna ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Odvěsna ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Odvěsna například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Odvěsna? resp. co se skrývá pod slovem Odvěsna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Odvěsna, odpověď na dotaz co je to Odvěsna?. Víte např. kdo to je Jiřina Bohdalová? Znáte a víte kdo je František Nedvěd? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Matematika). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.