Co je to?
Odborný výraz, definice slova Fuzzy logic. Co znamená pojem Fuzzy logic z kategorie Technika?

Co je to Fuzzy logic? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Fuzzy logic?

Fuzzy logic neboli šestý smysl je název jedinečné technologie u praček. Zahrnuje senzory a elektronický systém, takže pračka sama zjistí, co chcete prát. Systém fuzzy logic pak vybere a nastaví správný prací program podle vyhodnocení náplně – spotřebu vody, množství pracího prostředku a délku praní. Obsluha nastavuje druh látky, která se bude prát. Ušetří se tak nejen voda a prací prášek, ale také značné množství energie.


Co je to Fuzzy logic? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Fuzzy logic. Co znamená pojem Fuzzy logic z kategorie Technika?

Texty mohou obsahovat chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Fuzzy logic? Pak se o ní podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Fuzzy logic patří do sekce Technika

Klíčová slova: přesný význam, informace, názvosloví, vysvětlení, co to je, co znamená, co je to Fuzzy logic?, definice pojmu, význam slova, terminologie, synonymum, přesný výraz, význam, termín, heslo, Technika, Fuzzy logic, odborné názvosloví


Pojem Fuzzy logic je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Co označuje termín Fuzzy logic? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fuzzy logika (česky též mlhavá logika) je podobor matematické logiky odvozený od teorie fuzzy množin, v němž se logické výroky ohodnocují mírou pravdivosti. Liší se tak od klasické výrokové logiky, která používá pouze dvě logické hodnoty - pravdu a nepravdu, obvykle zapisované jako 1 a 0. Fuzzy logika může operovat se všemi hodnotami z intervalu <0; 1>, kterých je nekonečně mnoho. Fuzzy logika náleží mezi vícehodnotové logiky.
Fuzzy logika může být pro řadu reálných rozhodovacích úloh vhodnější než klasická logika, protože usnadňuje návrh složitých řídicích systémů.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Fuzzy logic na Youtube

Hledat heslo Fuzzy logic ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fuzzy logic ve Wikimedia Commons

Najít slovo Fuzzy logic na Google.cz

Zkusit najít výraz Fuzzy logic ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Fuzzy logic ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fuzzy logic například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Fuzzy logic? resp. co je to Fuzzy logic? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fuzzy logic, odpověď na dotaz co je to Fuzzy logic?. Víte např. kdo to je Vlasta Burian? Znáte a víte kdo je Amík? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Technika). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.