Co je to?
Odborný výraz, definice slova Fuzzy logic. Co znamená pojem Fuzzy logic z kategorie Technika?

Co je to Fuzzy logic? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Fuzzy logic?

Fuzzy logic neboli šestý smysl je název jedinečné technologie u praček. Zahrnuje senzory a elektronický systém, takže pračka sama zjistí, co chcete prát. Systém fuzzy logic pak vybere a nastaví správný prací program podle vyhodnocení náplně – spotřebu vody, množství pracího prostředku a délku praní. Obsluha nastavuje druh látky, která se bude prát. Ušetří se tak nejen voda a prací prášek, ale také značné množství energie.


Co je to Fuzzy logic? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Fuzzy logic. Co znamená pojem Fuzzy logic z kategorie Technika?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Fuzzy logic? Pak se o ní podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Fuzzy logic je v kategorii Technika

Klíčová slova: význam pojmu, odborné názvosloví, heslo, slovník, přesný výraz, Fuzzy logic, co znamená, co to je, význam, přesný význam, popis, synonymum, definice pojmu, formulace, význam slova, co je to Fuzzy logic?, wiki, terminologie


Pojem Fuzzy logic je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Fuzzy logic lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fuzzy logic ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Fuzzy logic ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fuzzy logic ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Fuzzy logic ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Fuzzy logic ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Fuzzy logic ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Fuzzy logic například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Fuzzy logic? resp. co znamená výraz Fuzzy logic? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fuzzy logic, odpověď na dotaz co je to Fuzzy logic?. Víte např. kdo to je Cukrář? Znáte a víte kdo je Hampejznice? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Technika). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.