Co je to?
Odborný výraz, definice slova Fuzzy logic. Co znamená pojem Fuzzy logic z kategorie Technika?

Co je to Fuzzy logic? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Fuzzy logic?

Fuzzy logic neboli šestý smysl je název jedinečné technologie u praček. Zahrnuje senzory a elektronický systém, takže pračka sama zjistí, co chcete prát. Systém fuzzy logic pak vybere a nastaví správný prací program podle vyhodnocení náplně – spotřebu vody, množství pracího prostředku a délku praní. Obsluha nastavuje druh látky, která se bude prát. Ušetří se tak nejen voda a prací prášek, ale také značné množství energie.


Co je to Fuzzy logic? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Fuzzy logic. Co znamená pojem Fuzzy logic z kategorie Technika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Fuzzy logic? Potom se o definici podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Fuzzy logic se nachází v kategorii Technika

Klíčová slova: odborný výraz, synonymum, terminus technicus, popis, heslo, definice pojmu, Fuzzy logic, co je to Fuzzy logic?, pojem, co to je, lexikon, wiki, význam, Technika, názvosloví, definice, termín, terminologie


Pojem Fuzzy logic je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Fuzzy logic?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Fuzzy logika (česky též mlhavá logika) je podobor matematické logiky odvozený od teorie fuzzy množin, v němž se logické výroky ohodnocují mírou pravdivosti. Liší se tak od klasické výrokové logiky, která používá pouze dvě logické hodnoty - pravdu a nepravdu, obvykle zapisované jako 1 a 0. Fuzzy logika může operovat se všemi hodnotami z intervalu <0; 1>, kterých je nekonečně mnoho. Fuzzy logika náleží mezi vícehodnotové logiky.
Fuzzy logika může být pro řadu reálných rozhodovacích úloh vhodnější než klasická logika, protože usnadňuje návrh složitých řídicích systémů.

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat pojem Fuzzy logic ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Fuzzy logic ve vyhledávači Yandex

Najít termín Fuzzy logic ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Fuzzy logic na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fuzzy logic ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Fuzzy logic ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Fuzzy logic například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikizdrojích, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Fuzzy logic? resp. co znamená slovo Fuzzy logic? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fuzzy logic, odpověď na dotaz co je to Fuzzy logic?. Víte např. kdo to je Šička? Znáte a víte kdo je Cajzl? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Technika). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.