Co je to?
Odborný výraz, definice slova Fuzzy logic. Co znamená pojem Fuzzy logic z kategorie Technika?

Co je to Fuzzy logic? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Fuzzy logic?

Fuzzy logic neboli šestý smysl je název jedinečné technologie u praček. Zahrnuje senzory a elektronický systém, takže pračka sama zjistí, co chcete prát. Systém fuzzy logic pak vybere a nastaví správný prací program podle vyhodnocení náplně – spotřebu vody, množství pracího prostředku a délku praní. Obsluha nastavuje druh látky, která se bude prát. Ušetří se tak nejen voda a prací prášek, ale také značné množství energie.


Co je to Fuzzy logic? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Fuzzy logic. Co znamená pojem Fuzzy logic z kategorie Technika?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Fuzzy logic s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Fuzzy logic se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: význam slova, odborné názvosloví, co to je, význam, popis, slovník, terminologie, Fuzzy logic, heslo, synonymum, přesný výraz, odborný výraz, wiki, vysvětlení, formulace, pojem, Technika, termín


Pojem Fuzzy logic je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Fuzzy logic v následujících zdrojích

Hledat slovo Fuzzy logic ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Fuzzy logic ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Fuzzy logic ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fuzzy logic ve Wikimedia Commons

Najít termín Fuzzy logic ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Fuzzy logic ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Fuzzy logic například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Fuzzy logic? resp. co přesně označuje termín Fuzzy logic? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fuzzy logic, odpověď na dotaz co je to Fuzzy logic?. Víte např. kdo to je Vratislav Kulhánek? Znáte a víte kdo je Hampejznice? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Technika. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.