Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dropbox. Co znamená odborný pojem Dropbox z kategorie Internet?

Co je Dropbox? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Dropbox?

Jestliže se setkáte s názvem dropbox a nemáte nejmenší tušení, o co se jedná, pak jde o webové úložiště, které umožňuje uživateli ukládat a sdílet soubory a složky s ostatními uživateli internetu za pomoci synchronizace souborů. Existují dvě možnosti využívání. První možnost je zdarma, zatímco za druhou se musí zaplatitu určitá suma, díky čemuž má uživatel více prostoru pro soubory.
Službu provozuje Dropbox, Inc, jež byla založena roku 2007 Drewem Houstonem a Arashem Ferdowsiem díky podpoře Y Combinator startup.


Co je to Dropbox? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dropbox. Co znamená odborný pojem Dropbox z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Dropbox? Pak se o ní podělte se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Dropbox je v kategorii internet

Klíčová slova: heslo, vysvětlení, internet, přesný výraz, přesný význam, formulace, význam slova, lexikon, definice pojmu, význam pojmu, wiki, synonymum, definice, pojem, co je to Dropbox?, co znamená, slovník, co to je


Pojem Dropbox je v kategorii internet, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Dropbox dozvíte následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Dropbox je webové úložiště, které využívá cloud computingu a umožňuje tak uživateli ukládat a sdílet soubory a složky s ostatními uživateli internetu pomocí synchronizace souborů. Služba je provozována společností Dropbox, Inc, která byla založena v roce 2007 Drew Houstonem a Arash Ferdowsiem díky podpoře Y Combinator startup.

Více informací o slovu Dropbox doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dropbox ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Dropbox ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Dropbox ve Wikizdrojích

Hledat pojem Dropbox ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dropbox ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Dropbox na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dropbox například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Nyní již víte co znamená slovo Dropbox? resp. jaký je význam pojmu Dropbox? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dropbox, odpověď na dotaz co je to Dropbox?. Víte např. kdo to je Novinář? Znáte a víte kdo je Xenofob? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Radíme vám proto hledat slovo Dropbox i v jiné části webu než je kategorie internet. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.