Co je to?
Definice výrazu, termínu Dropbox. Co znamená odborný pojem Dropbox z kategorie Internet?

Co je to Dropbox? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Dropbox?

Jestliže se setkáte s názvem dropbox a nemáte nejmenší tušení, o co se jedná, pak jde o webové úložiště, které umožňuje uživateli ukládat a sdílet soubory a složky s ostatními uživateli internetu za pomoci synchronizace souborů. Existují dvě možnosti využívání. První možnost je zdarma, zatímco za druhou se musí zaplatitu určitá suma, díky čemuž má uživatel více prostoru pro soubory.
Službu provozuje Dropbox, Inc, jež byla založena roku 2007 Drewem Houstonem a Arashem Ferdowsiem díky podpoře Y Combinator startup.


Co je to Dropbox? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Dropbox. Co znamená odborný pojem Dropbox z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Dropbox s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Dropbox patří do kategorie Internet

Klíčová slova: význam, pojem, Dropbox, informace, přesný význam, definice pojmu, terminologie, názvosloví, co to je, Internet, Internet, odborné názvosloví, význam pojmu, heslo, slovo, termín, význam slova, definice


Pojem Dropbox je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Dropbox

Najít termín Dropbox ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Dropbox ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dropbox ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Dropbox ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Dropbox ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Dropbox ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dropbox například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Dropbox? resp. jaká je definice slova Dropbox? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dropbox, odpověď na dotaz co je to Dropbox?. Víte např. kdo to je Bedřich Smetana? Znáte a víte kdo je Tichý blázen? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Internet). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.