Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Dropbox. Co znamená pojem Dropbox z kategorie Internet?

Co je Dropbox?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Dropbox?

Jestliže se setkáte s názvem dropbox a nemáte nejmenší tušení, o co se jedná, pak jde o webové úložiště, které umožňuje uživateli ukládat a sdílet soubory a složky s ostatními uživateli internetu za pomoci synchronizace souborů. Existují dvě možnosti využívání. První možnost je zdarma, zatímco za druhou se musí zaplatitu určitá suma, díky čemuž má uživatel více prostoru pro soubory.
Službu provozuje Dropbox, Inc, jež byla založena roku 2007 Drewem Houstonem a Arashem Ferdowsiem díky podpoře Y Combinator startup.


Co je to Dropbox? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Dropbox. Co znamená pojem Dropbox z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Dropbox s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Dropbox se nachází v kategorii internet

Klíčová slova: názvosloví, terminologie, internet, co je to Dropbox?, odborný výraz, význam pojmu, lexikon, wiki, slovo, co to je, definice, co znamená, synonymum, informace, přesný význam, termín, popis, Dropbox


Pojem Dropbox je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Dropbox? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Dropbox je webové úložiště, které využívá cloud computingu a umožňuje tak uživateli ukládat a sdílet soubory a složky s ostatními uživateli internetu pomocí synchronizace souborů. Služba je provozována společností Dropbox, Inc, která byla založena v roce 2007 Drew Houstonem a Arash Ferdowsiem díky podpoře Y Combinator startup.

Hledejte pojem Dropbox v následujících vyhledávačích

Hledat výraz Dropbox na Google.cz

Najít výraz Dropbox ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dropbox ve Wikimedia Commons

Najít výraz Dropbox ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Dropbox ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Dropbox ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Dropbox například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Dropbox? resp. co se skrývá pod slovem Dropbox? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dropbox, odpověď na dotaz co je to Dropbox?. Víte např. kdo to je Tomáš Král? Znáte a víte kdo je Xenofob? Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než internet). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, Černý router, dropbox, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.