Co je to?
Definice výrazu, termínu Dropbox. Co znamená odborný pojem Dropbox z kategorie Internet?

Co je to Dropbox? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Dropbox?

Jestliže se setkáte s názvem dropbox a nemáte nejmenší tušení, o co se jedná, pak jde o webové úložiště, které umožňuje uživateli ukládat a sdílet soubory a složky s ostatními uživateli internetu za pomoci synchronizace souborů. Existují dvě možnosti využívání. První možnost je zdarma, zatímco za druhou se musí zaplatitu určitá suma, díky čemuž má uživatel více prostoru pro soubory.
Službu provozuje Dropbox, Inc, jež byla založena roku 2007 Drewem Houstonem a Arashem Ferdowsiem díky podpoře Y Combinator startup.


Co je to Dropbox? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Dropbox. Co znamená odborný pojem Dropbox z kategorie Internet?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Dropbox je v sekci Internet

Klíčová slova: vysvětlení, odborný výraz, pojem, definice, význam, popis, odborné názvosloví, formulace, heslo, lexikon, co znamená, co je to Dropbox?, přesný výraz, wiki, co to je, synonymum, informace, Internet


Pojem Dropbox je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat heslo Dropbox ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Dropbox ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Dropbox ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Dropbox ve Wikipedii

Najít slovo Dropbox na Google.cz

Hledat výraz Dropbox ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Dropbox například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Dropbox? resp. co se přesně ukrývá za slovem Dropbox? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dropbox, odpověď na dotaz co je to Dropbox?. Víte např. kdo to je Rezident? Znáte a víte kdo je Tichý blázen? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Internet. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.