Co je to?
Odborný výraz, definice slova Dropbox. Co znamená pojem Dropbox z kategorie Internet?

Co je to Dropbox? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Dropbox?

Jestliže se setkáte s názvem dropbox a nemáte nejmenší tušení, o co se jedná, pak jde o webové úložiště, které umožňuje uživateli ukládat a sdílet soubory a složky s ostatními uživateli internetu za pomoci synchronizace souborů. Existují dvě možnosti využívání. První možnost je zdarma, zatímco za druhou se musí zaplatitu určitá suma, díky čemuž má uživatel více prostoru pro soubory.
Službu provozuje Dropbox, Inc, jež byla založena roku 2007 Drewem Houstonem a Arashem Ferdowsiem díky podpoře Y Combinator startup.


Co je to Dropbox? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Dropbox. Co znamená pojem Dropbox z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dropbox s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Dropbox se nachází v sekci internet

Klíčová slova: odborný výraz, informace, slovo, význam, formulace, internet, termín, názvosloví, definice pojmu, terminologie, co znamená, lexikon, definice, pojem, heslo, popis, Dropbox, internet


Pojem Dropbox je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Dropbox?

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Dropbox je webové úložiště, které využívá cloud computingu a umožňuje tak uživateli ukládat a sdílet soubory a složky s ostatními uživateli internetu pomocí synchronizace souborů. Služba je provozována společností Dropbox, Inc, která byla založena v roce 2007 Drew Houstonem a Arash Ferdowsiem díky podpoře Y Combinator startup.

Pro další informace o termínu Dropbox zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dropbox ve Wikimedia Commons

Najít heslo Dropbox ve Wikizdrojích

Hledat slovo Dropbox ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Dropbox ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Dropbox ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Dropbox ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dropbox například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Dropbox? resp. jaký je význam slova Dropbox? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dropbox, odpověď na dotaz co je to Dropbox?. Víte např. kdo to je Miranda Kerr? Znáte a víte kdo je Patolog? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Dropbox i v jiných kategoriích (než internet). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.