Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dropbox. Co znamená odborný pojem Dropbox z kategorie Internet?

Co je to Dropbox? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Dropbox?

Jestliže se setkáte s názvem dropbox a nemáte nejmenší tušení, o co se jedná, pak jde o webové úložiště, které umožňuje uživateli ukládat a sdílet soubory a složky s ostatními uživateli internetu za pomoci synchronizace souborů. Existují dvě možnosti využívání. První možnost je zdarma, zatímco za druhou se musí zaplatitu určitá suma, díky čemuž má uživatel více prostoru pro soubory.
Službu provozuje Dropbox, Inc, jež byla založena roku 2007 Drewem Houstonem a Arashem Ferdowsiem díky podpoře Y Combinator startup.


Co je to Dropbox? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dropbox. Co znamená odborný pojem Dropbox z kategorie Internet?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Dropbox? Pak se o ní podělte se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Dropbox patří do sekce internet

Klíčová slova: názvosloví, přesný výraz, internet, co to je, termín, slovo, odborný výraz, vysvětlení, význam pojmu, definice pojmu, slovník, terminus technicus, terminologie, internet, význam slova, Dropbox, význam, lexikon


Pojem Dropbox je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Dropbox píše následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Dropbox je webové úložiště, které využívá cloud computingu a umožňuje tak uživateli ukládat a sdílet soubory a složky s ostatními uživateli internetu pomocí synchronizace souborů. Služba je provozována společností Dropbox, Inc, která byla založena v roce 2007 Drew Houstonem a Arash Ferdowsiem díky podpoře Y Combinator startup.

Jiné zdroje informací o pojmu Dropbox

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dropbox ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Dropbox ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Dropbox ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo Dropbox ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Dropbox ve vyhledávači Yandex

Najít termín Dropbox ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dropbox například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Dropbox? resp. jaká je definice termínu Dropbox? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dropbox, odpověď na dotaz co je to Dropbox?. Víte např. kdo to je Speditér? Znáte a víte kdo je Xenofob? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než internet). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.