Co je to?
Definice výrazu, termínu Dropbox. Co znamená odborný pojem Dropbox z kategorie Internet?

Co je to Dropbox? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Dropbox

Jestliže se setkáte s názvem dropbox a nemáte nejmenší tušení, o co se jedná, pak jde o webové úložiště, které umožňuje uživateli ukládat a sdílet soubory a složky s ostatními uživateli internetu za pomoci synchronizace souborů. Existují dvě možnosti využívání. První možnost je zdarma, zatímco za druhou se musí zaplatitu určitá suma, díky čemuž má uživatel více prostoru pro soubory.
Službu provozuje Dropbox, Inc, jež byla založena roku 2007 Drewem Houstonem a Arashem Ferdowsiem díky podpoře Y Combinator startup.


Co je to Dropbox? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Dropbox. Co znamená odborný pojem Dropbox z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Dropbox sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Dropbox patří do sekce Internet

Klíčová slova: terminus technicus, slovo, co znamená, definice, formulace, význam pojmu, Internet, odborné názvosloví, lexikon, termín, definice pojmu, co je to Dropbox?, názvosloví, slovník, odborný výraz, přesný význam, význam slova, co to je


Pojem Dropbox je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Dropbox? Výraz, definice slova z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Dropbox je webové úložiště, které využívá cloud computingu a umožňuje tak uživateli ukládat a sdílet soubory a složky s ostatními uživateli internetu pomocí synchronizace souborů. Služba je provozována společností Dropbox, Inc, která byla založena v roce 2007 Drew Houstonem a Arash Ferdowsiem díky podpoře Y Combinator startup.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít heslo Dropbox ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dropbox ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Dropbox ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Dropbox ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dropbox ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Dropbox ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dropbox například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Dropbox? resp. co se skrývá pod slovem Dropbox? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dropbox, odpověď na dotaz co je to Dropbox?. Víte např. kdo to je Manažer? Znáte a víte kdo je Pantáta? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Dropbox hledat i v jiných kategoriích (než Internet) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.