Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Sociální bydlení. Co znamená pojem Sociální bydlení z kategorie Politika?

Co to je Sociální bydlení? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Sociální bydlení?

Sociální bydlení je označení pro byt, v němž bydlí jedinci či rodiny, kteří si z finančních důvodů (nízký příjem) nemohou dovolit platit vlastní bydlení nebo pronájem. Na sociální bydlení přispívá přes různé instituce stát nebo neziskové organizace. Typickými uživateli sociálního bydlení jsou např. nemajetné matky samoživitelky, osoby s postižením apod. Podmínky pro poskytování sociálního bydlení a míra podpory se v jednotlivých zemích EU liší a závisí na zákonech dané země.


Co je to Sociální bydlení? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Sociální bydlení. Co znamená pojem Sociální bydlení z kategorie Politika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Sociální bydlení? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Sociální bydlení patří do sekce Politika

Klíčová slova: wiki, terminus technicus, přesný význam, přesný výraz, lexikon, co je to Sociální bydlení?, definice, význam, formulace, význam pojmu, názvosloví, slovo, termín, definice pojmu, co znamená, odborný výraz, popis, Politika


Pojem Sociální bydlení je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Sociální bydlení?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Sociální bydlení je forma pomoci domácnostem, které si nedokáží zajistit bydlení svépomocí.

Jiné informační zdroje o pojmu Sociální bydlení

Vyhledat slovo Sociální bydlení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sociální bydlení ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Sociální bydlení ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Sociální bydlení ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Sociální bydlení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Sociální bydlení ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Sociální bydlení například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Sociální bydlení? resp. co přesně znamená slovo Sociální bydlení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sociální bydlení, odpověď na dotaz co je to Sociální bydlení?. Víte např. kdo to je Blogerka? Znáte a víte kdo je Jan Horník? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Politika). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.