Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Sociální bydlení. Co znamená pojem Sociální bydlení z kategorie Politika?

Co to je Sociální bydlení? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Sociální bydlení

Sociální bydlení je označení pro byt, v němž bydlí jedinci či rodiny, kteří si z finančních důvodů (nízký příjem) nemohou dovolit platit vlastní bydlení nebo pronájem. Na sociální bydlení přispívá přes různé instituce stát nebo neziskové organizace. Typickými uživateli sociálního bydlení jsou např. nemajetné matky samoživitelky, osoby s postižením apod. Podmínky pro poskytování sociálního bydlení a míra podpory se v jednotlivých zemích EU liší a závisí na zákonech dané země.


Co je to Sociální bydlení? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Sociální bydlení. Co znamená pojem Sociální bydlení z kategorie Politika?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Sociální bydlení sdílejte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Sociální bydlení je v kategorii Politika

Klíčová slova: význam pojmu, význam, Politika, Politika, odborný výraz, co je to Sociální bydlení?, co to je, Sociální bydlení, wiki, terminus technicus, pojem, termín, popis, slovník, vysvětlení, přesný výraz, synonymum, odborné názvosloví


Pojem Sociální bydlení je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Co označuje termín Sociální bydlení? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Sociální bydlení je forma pomoci domácnostem, které si nedokáží zajistit bydlení svépomocí.

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat heslo Sociální bydlení ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Sociální bydlení na Youtube

Najít heslo Sociální bydlení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sociální bydlení ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Sociální bydlení ve Wikizdrojích

Zkusit najít pojem Sociální bydlení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Sociální bydlení například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Sociální bydlení? resp. co znamená výraz Sociální bydlení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sociální bydlení, odpověď na dotaz co je to Sociální bydlení?. Víte např. kdo to je Karel Schwarzenberg? Znáte a víte kdo je Eva Green? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Sociální bydlení i v jiných kategoriích (než Politika). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.