Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Sociální bydlení. Co znamená pojem Sociální bydlení z kategorie Politika?

Co to je Sociální bydlení? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Sociální bydlení

Sociální bydlení je označení pro byt, v němž bydlí jedinci či rodiny, kteří si z finančních důvodů (nízký příjem) nemohou dovolit platit vlastní bydlení nebo pronájem. Na sociální bydlení přispívá přes různé instituce stát nebo neziskové organizace. Typickými uživateli sociálního bydlení jsou např. nemajetné matky samoživitelky, osoby s postižením apod. Podmínky pro poskytování sociálního bydlení a míra podpory se v jednotlivých zemích EU liší a závisí na zákonech dané země.


Co je to Sociální bydlení? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Sociální bydlení. Co znamená pojem Sociální bydlení z kategorie Politika?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Sociální bydlení s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Sociální bydlení se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: vysvětlení, synonymum, názvosloví, co to je, Sociální bydlení, definice pojmu, co je to Sociální bydlení?, informace, Politika, odborné názvosloví, slovo, přesný výraz, heslo, popis, přesný význam, formulace, odborný výraz, význam slova


Pojem Sociální bydlení je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Sociální bydlení?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Sociální bydlení je forma pomoci domácnostem, které si nedokáží zajistit bydlení svépomocí.
V České republice se na zákon o sociálním bydlení dlouho čekalo. Koncepce zákona o sociálním bydlení byla schválena vládou 12. října 2015, samotný zákon pak vládou prošel 8. března 2017, ale Poslanecká sněmovna ho ve svém volebním období nestihla projednat.

Další informační zdroje o slovu Sociální bydlení

Zkusit najít pojem Sociální bydlení ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Sociální bydlení ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sociální bydlení ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Sociální bydlení na Google.cz

Najít heslo Sociální bydlení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Sociální bydlení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Sociální bydlení například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Sociální bydlení? resp. jaká je definice slova Sociální bydlení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sociální bydlení, odpověď na dotaz co je to Sociální bydlení?. Víte např. kdo to je Marie Stuartovna? Znáte a víte kdo je Robert Plaga? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Politika. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.