Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jaro. Co znamená pojem Jaro z kategorie Příroda?

Co to je Jaro? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Jaro?

Jaro, dříve nazývané vesna, patří k ročním obdobím. V této době začínají být aktivní rostliny i živočichové. Dochází k oteplování a dny se prodlužují.
Jaro začíná z meteorologického hlediska již 1. března, astronomicky kolem 20. března. Jde o měsíce březen, duben a květen. Je zřetelné pouze v mírném pásu a v pásu subarktickém.


Co je to Jaro? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Jaro. Co znamená pojem Jaro z kategorie Příroda?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Jaro se nachází v sekci Příroda

Klíčová slova: terminologie, vysvětlení, termín, wiki, co znamená, názvosloví, význam pojmu, definice pojmu, pojem, Jaro, slovo, význam, heslo, přesný význam, co je to Jaro?, přesný výraz, informace, co to je


Pojem Jaro je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Jaro dozvíte následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Jaro (zastarale vesna) je jedno ze čtyř ročních období. V mírném pásu se vyznačuje začátkem vegetativní aktivity rostlin a zvýšením aktivity živočichů. Prodlužují se dny, otepluje se.

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít heslo Jaro ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Jaro ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Jaro na Youtube

Najít termín Jaro ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Jaro na Google.cz

Najít slovo Jaro ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaro například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Jaro? resp. co se skrývá pod slovem Jaro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jaro, odpověď na dotaz co je to Jaro?. Víte např. kdo to je Snowden? Znáte a víte kdo je Harlekýn? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Příroda Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.