Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jaro. Co znamená pojem Jaro z kategorie Příroda?

Co to je Jaro? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Jaro

Jaro, dříve nazývané vesna, patří k ročním obdobím. V této době začínají být aktivní rostliny i živočichové. Dochází k oteplování a dny se prodlužují.
Jaro začíná z meteorologického hlediska již 1. března, astronomicky kolem 20. března. Jde o měsíce březen, duben a květen. Je zřetelné pouze v mírném pásu a v pásu subarktickém.


Co je to Jaro? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Jaro. Co znamená pojem Jaro z kategorie Příroda?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Jaro? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Jaro patří do sekce Příroda

Klíčová slova: slovo, termín, přesný význam, terminologie, odborné názvosloví, význam pojmu, Jaro, názvosloví, co znamená, informace, synonymum, co je to Jaro?, definice, popis, význam, vysvětlení, slovník, Příroda


Pojem Jaro je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Co označuje termín Jaro? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Jaro (zastarale vesna) je jedno ze čtyř ročních období. V mírném pásu se vyznačuje začátkem vegetativní aktivity rostlin a zvýšením aktivity živočichů. Prodlužují se dny, otepluje se.

Další zdroje informací

Hledat slovo Jaro ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jaro ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Jaro ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Jaro na Google.cz

Zkusit najít výraz Jaro ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Jaro ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaro například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Jaro? resp. co se skrývá pod slovem Jaro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jaro, odpověď na dotaz co je to Jaro?. Víte např. kdo to je Altruista? Znáte a víte kdo je Johann Sebastian Bach? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Příroda). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.