Co je to?
Výraz, termín, definice slova Jaro. Co znamená odborný pojem Jaro z kategorie Příroda?

Co je to Jaro? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Jaro

Jaro, dříve nazývané vesna, patří k ročním obdobím. V této době začínají být aktivní rostliny i živočichové. Dochází k oteplování a dny se prodlužují.
Jaro začíná z meteorologického hlediska již 1. března, astronomicky kolem 20. března. Jde o měsíce březen, duben a květen. Je zřetelné pouze v mírném pásu a v pásu subarktickém.


Co je to Jaro? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Jaro. Co znamená odborný pojem Jaro z kategorie Příroda?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Jaro doporučujeme sdílet s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Jaro se nachází v sekci příroda

Klíčová slova: synonymum, formulace, slovník, význam, odborný výraz, slovo, termín, přesný význam, příroda, pojem, vysvětlení, význam pojmu, Jaro, definice, informace, význam slova, definice pojmu, terminus technicus


Pojem Jaro je v kategorii příroda, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Jaro dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Jaro (zastarale vesna) je jedno ze čtyř ročních období. V mírném pásu se vyznačuje začátkem vegetativní aktivity rostlin a zvýšením aktivity živočichů. Prodlužují se dny, otepluje se.

Hledejte pojem Jaro v následujících vyhledávačích

Najít pojem Jaro ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jaro ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Jaro ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Jaro na Youtube

Vyhledat slovo Jaro na Google.cz

Vyhledat heslo Jaro ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaro například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste zjistili jaká je definice slova Jaro? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Jaro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jaro, odpověď na dotaz co je to Jaro?. Víte např. kdo to je Kvestor? Znáte a víte kdo je Vegan? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než příroda). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.