Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jaro. Co znamená pojem Jaro z kategorie Příroda?

Co to je Jaro? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Jaro

Jaro, dříve nazývané vesna, patří k ročním obdobím. V této době začínají být aktivní rostliny i živočichové. Dochází k oteplování a dny se prodlužují.
Jaro začíná z meteorologického hlediska již 1. března, astronomicky kolem 20. března. Jde o měsíce březen, duben a květen. Je zřetelné pouze v mírném pásu a v pásu subarktickém.


Co je to Jaro? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Jaro. Co znamená pojem Jaro z kategorie Příroda?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Jaro můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Jaro je v sekci Příroda

Klíčová slova: informace, význam pojmu, co znamená, co je to Jaro?, popis, co to je, terminologie, formulace, Příroda, názvosloví, terminus technicus, přesný význam, význam, wiki, pojem, termín, definice, slovník


Pojem Jaro je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Jaro?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Jaro (zastarale vesna) je jedno ze čtyř ročních období. V mírném pásu se vyznačuje začátkem vegetativní aktivity rostlin a zvýšením aktivity živočichů. Prodlužují se dny, otepluje se.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít heslo Jaro ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Jaro ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Jaro ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Jaro na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jaro ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Jaro ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaro například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Jaro? resp. co znamená výraz Jaro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jaro, odpověď na dotaz co je to Jaro?. Víte např. kdo to je Hosteska? Znáte a víte kdo je Chalupář? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Příroda. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.