Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jaro. Co znamená pojem Jaro z kategorie Příroda?

Co to je Jaro? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Jaro

Jaro, dříve nazývané vesna, patří k ročním obdobím. V této době začínají být aktivní rostliny i živočichové. Dochází k oteplování a dny se prodlužují.
Jaro začíná z meteorologického hlediska již 1. března, astronomicky kolem 20. března. Jde o měsíce březen, duben a květen. Je zřetelné pouze v mírném pásu a v pásu subarktickém.


Co je to Jaro? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Jaro. Co znamená pojem Jaro z kategorie Příroda?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jaro s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Jaro se nachází v sekci Příroda

Klíčová slova: význam, slovo, přesný výraz, přesný význam, Příroda, vysvětlení, popis, odborné názvosloví, Jaro, význam pojmu, wiki, terminologie, co to je, Příroda, terminus technicus, význam slova, heslo, synonymum


Pojem Jaro je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Jaro?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Jaro (zastarale vesna) je jedno ze čtyř ročních období. V mírném pásu se vyznačuje začátkem vegetativní aktivity rostlin a zvýšením aktivity živočichů. Prodlužují se dny, otepluje se.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít slovo Jaro ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Jaro na Google.cz

Hledat videa s názvem Jaro na Youtube

Zkusit najít pojem Jaro ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Jaro ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Jaro ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaro například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikizdrojích nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Jaro? resp. co je to Jaro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jaro, odpověď na dotaz co je to Jaro?. Víte např. kdo to je Jan Železný? Znáte a víte kdo je Johann Sebastian Bach? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Příroda. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.