Co je to?
Výraz, termín, definice slova Elektroléčba. Co znamená odborný pojem Elektroléčba z kategorie Lékařství?

Co je to Elektroléčba? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Elektroléčba

Elektroléčba je jeden z druhů fyzikální terapie. Tato léčebná metoda je založena na využití působení nejrůznějších forem elektrické energie. S její pomocí lze zklidnit organizmus, utlumit bolest a zánětlivé procesy, upravit pohyb, zlepšit krevní oběh a výživu tkání.
Elektroléčba se často využívá při rehabilitacích a v lázeňské léčbě. Typ, procedury i dobu trvání vždy určuje lékař. Patří sem například ultrazvuková léčba, magnetoterapie, iontoforéza a další.


Co je to Elektroléčba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Elektroléčba. Co znamená odborný pojem Elektroléčba z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Elektroléčba sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Elektroléčba patří do sekce lékařství

Klíčová slova: pojem, co to je, heslo, terminus technicus, wiki, slovník, význam pojmu, přesný význam, formulace, význam slova, slovo, co je to Elektroléčba?, názvosloví, terminologie, odborné názvosloví, definice, lékařství, popis


Pojem Elektroléčba je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat heslo Elektroléčba ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Elektroléčba ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Elektroléčba ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Elektroléčba ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Elektroléčba na Youtube

Zkusit najít pojem Elektroléčba na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Elektroléčba například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Elektroléčba? resp. jaká je definice termínu Elektroléčba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektroléčba, odpověď na dotaz co je to Elektroléčba?. Víte např. kdo to je Johnny Depp? Znáte a víte kdo je Ernest Gellner? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.