Co je to?
Definice výrazu, termínu Elektroléčba. Co znamená odborný pojem Elektroléčba z kategorie Lékařství?

Co je to Elektroléčba? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Elektroléčba?

Elektroléčba je jeden z druhů fyzikální terapie. Tato léčebná metoda je založena na využití působení nejrůznějších forem elektrické energie. S její pomocí lze zklidnit organizmus, utlumit bolest a zánětlivé procesy, upravit pohyb, zlepšit krevní oběh a výživu tkání.
Elektroléčba se často využívá při rehabilitacích a v lázeňské léčbě. Typ, procedury i dobu trvání vždy určuje lékař. Patří sem například ultrazvuková léčba, magnetoterapie, iontoforéza a další.


Co je to Elektroléčba? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Elektroléčba. Co znamená odborný pojem Elektroléčba z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s dalšími lidmi na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Elektroléčba patří do kategorie lékařství

Klíčová slova: slovo, terminus technicus, co to je, odborné názvosloví, definice pojmu, význam slova, Elektroléčba, co znamená, odborný výraz, heslo, popis, slovník, informace, wiki, formulace, synonymum, definice, terminologie


Pojem Elektroléčba je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Elektroléčba v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Elektroléčba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Elektroléčba ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Elektroléčba ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Elektroléčba na Youtube

Zkusit najít Elektroléčba ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Elektroléčba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Elektroléčba například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě nyní již víte jaký je význam slova Elektroléčba? resp. co je to Elektroléčba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektroléčba, odpověď na dotaz co je to Elektroléčba?. Víte např. kdo to je Honza Musil? Znáte a víte kdo je William Thomson? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než lékařství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.