Co je to?
Definice výrazu, termínu Elektroléčba. Co znamená odborný pojem Elektroléčba z kategorie Lékařství?

Co je to Elektroléčba? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Elektroléčba?

Elektroléčba je jeden z druhů fyzikální terapie. Tato léčebná metoda je založena na využití působení nejrůznějších forem elektrické energie. S její pomocí lze zklidnit organizmus, utlumit bolest a zánětlivé procesy, upravit pohyb, zlepšit krevní oběh a výživu tkání.
Elektroléčba se často využívá při rehabilitacích a v lázeňské léčbě. Typ, procedury i dobu trvání vždy určuje lékař. Patří sem například ultrazvuková léčba, magnetoterapie, iontoforéza a další.


Co je to Elektroléčba? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Elektroléčba. Co znamená odborný pojem Elektroléčba z kategorie Lékařství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Elektroléčba? s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Elektroléčba je v sekci Lékařství

Klíčová slova: přesný výraz, informace, heslo, popis, slovník, definice, Lékařství, formulace, odborné názvosloví, Lékařství, přesný význam, odborný výraz, názvosloví, termín, slovo, definice pojmu, význam, Elektroléčba


Pojem Elektroléčba je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Elektroléčba ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Elektroléčba ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Elektroléčba na Google.cz

Hledat termín Elektroléčba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Elektroléčba ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Elektroléčba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Elektroléčba například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Elektroléčba? resp. co vlastně znamená slovo Elektroléčba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektroléčba, odpověď na dotaz co je to Elektroléčba?. Víte např. kdo to je Jiří Sovák? Znáte a víte kdo je Populista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.