Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Michelinská hvězda. Co znamená pojem Michelinská hvězda z kategorie Jídlo?

Co to je Michelinská hvězda? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Michelinská hvězda?

Michelinská hvězda je způsob hodnocení úrovně a kvality restaurací. Toto ohodnocení pochází již z roku 1900. Výrobce pneumatik Andre Michelin vydal průvodce pro motoristy, který ještě nebyl zaměřen na jídlo. Doporučoval i vhodné restaurace a později se ujal způsob hodnocení hvězdičkou. Postupně počet hvězdiček narostl na tři.
Kromě michelinských hvězd může být restaurace oceněna symbolem příborů, hroznů, mincí nebo získat hodnocení za výhled.


Co je to Michelinská hvězda? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Michelinská hvězda. Co znamená pojem Michelinská hvězda z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Michelinská hvězda? s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Michelinská hvězda je v sekci Jídlo

Klíčová slova: informace, heslo, pojem, terminologie, Michelinská hvězda, přesný význam, co je to Michelinská hvězda?, slovo, co znamená, Jídlo, popis, termín, synonymum, odborné názvosloví, význam pojmu, definice pojmu, Jídlo, odborný výraz


Pojem Michelinská hvězda je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michelinská hvězda ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Michelinská hvězda ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Michelinská hvězda ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Michelinská hvězda ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Michelinská hvězda na Youtube

Zkusit najít termín Michelinská hvězda ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Michelinská hvězda například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Michelinská hvězda? resp. jaká je definice slova Michelinská hvězda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Michelinská hvězda, odpověď na dotaz co je to Michelinská hvězda?. Víte např. kdo to je Hacker? Znáte a víte kdo je Podčlověk? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.