Co je to?
Odborný výraz, definice slova Michelinská hvězda. Co znamená pojem Michelinská hvězda z kategorie Jídlo?

Co je to Michelinská hvězda? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Michelinská hvězda?

Michelinská hvězda je způsob hodnocení úrovně a kvality restaurací. Toto ohodnocení pochází již z roku 1900. Výrobce pneumatik Andre Michelin vydal průvodce pro motoristy, který ještě nebyl zaměřen na jídlo. Doporučoval i vhodné restaurace a později se ujal způsob hodnocení hvězdičkou. Postupně počet hvězdiček narostl na tři.
Kromě michelinských hvězd může být restaurace oceněna symbolem příborů, hroznů, mincí nebo získat hodnocení za výhled.


Co je to Michelinská hvězda? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Michelinská hvězda. Co znamená pojem Michelinská hvězda z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Michelinská hvězda s ostatními na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Michelinská hvězda se nachází v kategorii jídlo

Klíčová slova: význam pojmu, co je to Michelinská hvězda?, význam, lexikon, význam slova, heslo, pojem, wiki, přesný význam, názvosloví, vysvětlení, jídlo, definice pojmu, termín, synonymum, slovo, terminus technicus, co to je


Pojem Michelinská hvězda je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít termín Michelinská hvězda ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Michelinská hvězda ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Michelinská hvězda na Youtube

Zkusit najít slovo Michelinská hvězda ve Wikipedii

Hledat termín Michelinská hvězda ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Michelinská hvězda ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Michelinská hvězda například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Michelinská hvězda? resp. co přesně označuje termín Michelinská hvězda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Michelinská hvězda, odpověď na dotaz co je to Michelinská hvězda?. Víte např. kdo to je Pupkáč? Znáte a víte kdo je Drew Barrymore? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Michelinská hvězda i v jiné sekci než v jídlo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.