Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Michelinská hvězda. Co znamená pojem Michelinská hvězda z kategorie Jídlo?

Co to je Michelinská hvězda? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Michelinská hvězda?

Michelinská hvězda je způsob hodnocení úrovně a kvality restaurací. Toto ohodnocení pochází již z roku 1900. Výrobce pneumatik Andre Michelin vydal průvodce pro motoristy, který ještě nebyl zaměřen na jídlo. Doporučoval i vhodné restaurace a později se ujal způsob hodnocení hvězdičkou. Postupně počet hvězdiček narostl na tři.
Kromě michelinských hvězd může být restaurace oceněna symbolem příborů, hroznů, mincí nebo získat hodnocení za výhled.


Co je to Michelinská hvězda? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Michelinská hvězda. Co znamená pojem Michelinská hvězda z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Michelinská hvězda? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Michelinská hvězda je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: definice pojmu, lexikon, terminologie, informace, odborný výraz, co je to Michelinská hvězda?, termín, význam pojmu, názvosloví, Jídlo, synonymum, co to je, Michelinská hvězda, popis, definice, význam, přesný výraz, co znamená


Pojem Michelinská hvězda je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michelinská hvězda ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Michelinská hvězda na Youtube

Zkusit najít výraz Michelinská hvězda ve vyhledávači Yandex

Najít termín Michelinská hvězda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Michelinská hvězda ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Michelinská hvězda ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Michelinská hvězda například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Michelinská hvězda? resp. co se skrývá pod slovem Michelinská hvězda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Michelinská hvězda, odpověď na dotaz co je to Michelinská hvězda?. Víte např. kdo to je Ivo Vondrák? Znáte a víte kdo je Přemysl Otakar II? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.