Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Antisemitismus. Co znamená pojem Antisemitismus z kategorie Politika?

Co to je Antisemitismus? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Antisemitismus

Antisemitismus je označení pro předsudky, předpojatost či nepřátelské jednání především vůči židovské rase a Židům obecně. Patří k druhům xenofobie a může se projevovat různými způsoby od pocitů nenávisti, nepřátelských projevů jednotlivých osob až k organizovanému násilí.
Nejhrůznějším projevem antisemitismu byla nacistická ideologie se všemi svými důsledky – vězněním, zabavováním majetku, koncentračními tábory a masovým vyhlazováním.


Co je to Antisemitismus? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Antisemitismus. Co znamená pojem Antisemitismus z kategorie Politika?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Antisemitismus můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Antisemitismus je v sekci Politika

Klíčová slova: terminus technicus, význam slova, pojem, formulace, vysvětlení, slovo, lexikon, Antisemitismus, odborné názvosloví, slovník, popis, názvosloví, co to je, definice pojmu, co je to Antisemitismus?, co znamená, Politika, synonymum


Pojem Antisemitismus je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Antisemitismus na Youtube

Zkusit najít výraz Antisemitismus ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Antisemitismus na Google.cz

Hledat slovo Antisemitismus ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antisemitismus ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Antisemitismus ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Antisemitismus například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Antisemitismus? resp. jaká je definice termínu Antisemitismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antisemitismus, odpověď na dotaz co je to Antisemitismus?. Víte např. kdo to je Alan Rickman? Znáte a víte kdo je Vychovatel? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Antisemitismus i v jiných kategoriích (než Politika). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.