Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Antisemitismus. Co znamená pojem Antisemitismus z kategorie Politika?

Co to je Antisemitismus? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Antisemitismus

Antisemitismus je označení pro předsudky, předpojatost či nepřátelské jednání především vůči židovské rase a Židům obecně. Patří k druhům xenofobie a může se projevovat různými způsoby od pocitů nenávisti, nepřátelských projevů jednotlivých osob až k organizovanému násilí.
Nejhrůznějším projevem antisemitismu byla nacistická ideologie se všemi svými důsledky – vězněním, zabavováním majetku, koncentračními tábory a masovým vyhlazováním.


Co je to Antisemitismus? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Antisemitismus. Co znamená pojem Antisemitismus z kategorie Politika?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Antisemitismus) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Antisemitismus patří do kategorie Politika

Klíčová slova: popis, definice pojmu, informace, odborný výraz, co znamená, přesný výraz, odborné názvosloví, slovník, názvosloví, Politika, terminologie, význam slova, význam pojmu, pojem, slovo, Politika, vysvětlení, co je to Antisemitismus?


Pojem Antisemitismus je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Antisemitismus ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Antisemitismus ve Wikipedii

Vyhledat heslo Antisemitismus ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Antisemitismus ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Antisemitismus na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antisemitismus ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Antisemitismus například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Antisemitismus? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Antisemitismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antisemitismus, odpověď na dotaz co je to Antisemitismus?. Víte např. kdo to je Asasín? Znáte a víte kdo je Vychovatel? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Antisemitismus v jiné sekci než Politika. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.