Co je to?
Definice výrazu, termínu Apple ID. Co znamená odborný pojem Apple ID z kategorie Internet?

Co je to Apple ID? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Apple ID?

Apple ID je název osobního účtu, s jehož pomocí se přihlašujete k Apple službám. Pokud použijete Appole ID a heslo, lze se přihlásit ke všem službám – tedy k Apple Music, App Store, iCloudu, FaceTimu, iMessage a jiným.
K založení Apple ID potřebujete pouze e-mail, který bude současně uživatelským jménem, datum narození, silné heslo a tři odpovědi na bezpečnostní otázky.


Co je to Apple ID? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Apple ID. Co znamená odborný pojem Apple ID z kategorie Internet?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Apple ID se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: co to je, význam slova, formulace, co znamená, wiki, názvosloví, popis, význam, definice pojmu, pojem, heslo, význam pojmu, lexikon, termín, slovo, slovník, co je to Apple ID?, vysvětlení


Pojem Apple ID je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Apple ID?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Apple ID je uživatelský účet pro příhlášení ke všem službám a online produktům, které jsou spjaté se společností Apple, jako jsou například iWork, iCloud, iTunes Store, App Store, Apple Music a Apple Online Store.
Pro vytvoření lze použít jakoukouli stávající emailovou adresu uživatele, nebo si vytvořit novou jako součást služby iCloud.
Registrace Apple ID je možná na webových stránkách společnosti Apple nebo pomocí jakéhokoli Apple zařízení jako je například iPhone, iPad, iPod touch, Mac.

Pro další informace o termínu Apple ID zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Apple ID ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Apple ID ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Apple ID ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Apple ID ve Wikimedia Commons

Hledat termín Apple ID ve vyhledávači Qwant

Najít termín Apple ID ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Apple ID například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikizdrojích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Apple ID? resp. co přesně znamená slovo Apple ID? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Apple ID, odpověď na dotaz co je to Apple ID?. Víte např. kdo to je Popleta? Znáte a víte kdo je Vratislav Kulhánek? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.