Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Apple ID. Co znamená pojem Apple ID z kategorie Internet?

Co je Apple ID? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Apple ID?

Apple ID je název osobního účtu, s jehož pomocí se přihlašujete k Apple službám. Pokud použijete Appole ID a heslo, lze se přihlásit ke všem službám – tedy k Apple Music, App Store, iCloudu, FaceTimu, iMessage a jiným.
K založení Apple ID potřebujete pouze e-mail, který bude současně uživatelským jménem, datum narození, silné heslo a tři odpovědi na bezpečnostní otázky.


Co je to Apple ID? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Apple ID. Co znamená pojem Apple ID z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Apple ID s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Apple ID se nachází v kategorii internet

Klíčová slova: terminus technicus, definice, formulace, přesný výraz, lexikon, odborný výraz, informace, co to je, synonymum, internet, wiki, slovník, význam, přesný význam, odborné názvosloví, vysvětlení, heslo, definice pojmu


Pojem Apple ID je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Apple ID? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Apple ID je uživatelský účet pro příhlášení ke všem službám a online produktům, které jsou spjaté se společností Apple, jako jsou například iWork, iCloud, iTunes Store, App Store, Apple Music a Apple Online Store.
Pro vytvoření lze použít jakoukouli stávající emailovou adresu uživatele, nebo si vytvořit novou jako součást služby iCloud.
Registrace Apple ID je možná na webových stránkách společnosti Apple nebo pomocí jakéhokoli Apple zařízení jako je například iPhone, iPad, iPod touch, Mac.

Pro další informace o termínu Apple ID zkuste tyto odkazy

Najít heslo Apple ID ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Apple ID na Youtube

Zkusit najít termín Apple ID ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Apple ID ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Apple ID ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Apple ID ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Apple ID například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Apple ID? resp. co se přesně ukrývá za slovem Apple ID? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Apple ID, odpověď na dotaz co je to Apple ID?. Víte např. kdo to je Ivan Král? Znáte a víte kdo je Brian Jones? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Apple ID i v jiné kategorii než v internet. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.