Co je to?
Výraz, termín, definice slova Apple ID. Co znamená odborný pojem Apple ID z kategorie Internet?

Co je to Apple ID? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Apple ID

Apple ID je název osobního účtu, s jehož pomocí se přihlašujete k Apple službám. Pokud použijete Appole ID a heslo, lze se přihlásit ke všem službám – tedy k Apple Music, App Store, iCloudu, FaceTimu, iMessage a jiným.
K založení Apple ID potřebujete pouze e-mail, který bude současně uživatelským jménem, datum narození, silné heslo a tři odpovědi na bezpečnostní otázky.


Co je to Apple ID? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Apple ID. Co znamená odborný pojem Apple ID z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Apple ID je v sekci internet

Klíčová slova: termín, informace, terminus technicus, význam, terminologie, definice pojmu, odborný výraz, internet, odborné názvosloví, definice, pojem, význam slova, co znamená, Apple ID, co to je, heslo, slovo, slovník


Pojem Apple ID je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Apple ID?

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Apple ID je uživatelský účet pro příhlášení ke všem službám a online produktům, které jsou spjaté se společností Apple, jako jsou například iWork, iCloud, iTunes Store, App Store, Apple Music a Apple Online Store.
Pro vytvoření lze použít jakoukouli stávající emailovou adresu uživatele, nebo si vytvořit novou jako součást služby iCloud.
Registrace Apple ID je možná na webových stránkách společnosti Apple nebo pomocí jakéhokoli Apple zařízení jako je například iPhone, iPad, iPod touch, Mac.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít výraz Apple ID ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Apple ID ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Apple ID ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Apple ID ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Apple ID ve Wikislovníku

Hledat pojem Apple ID ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Apple ID například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Apple ID? resp. jaká je definice termínu Apple ID? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Apple ID, odpověď na dotaz co je to Apple ID?. Víte např. kdo to je David Krejčí? Znáte a víte kdo je Kurátor? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.