Co je to?
Definice výrazu, termínu Apple ID. Co znamená odborný pojem Apple ID z kategorie Internet?

Co je to Apple ID? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Apple ID?

Apple ID je název osobního účtu, s jehož pomocí se přihlašujete k Apple službám. Pokud použijete Appole ID a heslo, lze se přihlásit ke všem službám – tedy k Apple Music, App Store, iCloudu, FaceTimu, iMessage a jiným.
K založení Apple ID potřebujete pouze e-mail, který bude současně uživatelským jménem, datum narození, silné heslo a tři odpovědi na bezpečnostní otázky.


Co je to Apple ID? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Apple ID. Co znamená odborný pojem Apple ID z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Apple ID sdílejte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Apple ID je v kategorii Internet

Klíčová slova: význam slova, pojem, co to je, definice pojmu, Apple ID, význam pojmu, slovník, formulace, popis, terminus technicus, co je to Apple ID?, přesný význam, slovo, definice, odborné názvosloví, termín, wiki, přesný výraz


Pojem Apple ID je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Apple ID?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Apple ID je uživatelský účet pro příhlášení ke všem službám a online produktům, které jsou spjaté se společností Apple, jako jsou například iWork, iCloud, iTunes Store, App Store, Apple Music a Apple Online Store.
Pro vytvoření lze použít jakoukouli stávající emailovou adresu uživatele, nebo si vytvořit novou jako součást služby iCloud.
Registrace Apple ID je možná na webových stránkách společnosti Apple nebo pomocí jakéhokoli Apple zařízení jako je například iPhone, iPad, iPod touch, Mac.

Hledejte pojem Apple ID v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Apple ID ve Wikimedia Commons

Najít heslo Apple ID ve Wikizdrojích

Vyhledat pojem Apple ID ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Apple ID ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Apple ID ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Apple ID ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Apple ID například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Apple ID? resp. jaký je význam pojmu Apple ID? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Apple ID, odpověď na dotaz co je to Apple ID?. Víte např. kdo to je Kuplíř? Znáte a víte kdo je Vratislav Kulhánek? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Apple ID i v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.