Co je to?
Definice výrazu, termínu Apple ID. Co znamená odborný pojem Apple ID z kategorie Internet?

Co je to Apple ID? Význam slova

Co znamená termín Apple ID? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Apple ID je název osobního účtu, s jehož pomocí se přihlašujete k Apple službám. Pokud použijete Appole ID a heslo, lze se přihlásit ke všem službám – tedy k Apple Music, App Store, iCloudu, FaceTimu, iMessage a jiným.
K založení Apple ID potřebujete pouze e-mail, který bude současně uživatelským jménem, datum narození, silné heslo a tři odpovědi na bezpečnostní otázky.


Co je to Apple ID? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Apple ID. Co znamená odborný pojem Apple ID z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Apple ID) můžete sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Apple ID patří do kategorie Internet

Klíčová slova: definice, vysvětlení, co je to Apple ID?, přesný význam, přesný výraz, co to je, Apple ID, heslo, termín, slovo, slovník, odborné názvosloví, co znamená, lexikon, význam, synonymum, informace, pojem


Pojem Apple ID je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Apple ID?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Apple ID je uživatelský účet pro příhlášení ke všem službám a online produktům, které jsou spjaté se společností Apple, jako jsou například iWork, iCloud, iTunes Store, App Store, Apple Music a Apple Online Store.
Pro vytvoření lze použít jakoukouli stávající emailovou adresu uživatele, nebo si vytvořit novou jako součást služby iCloud.
Registrace Apple ID je možná na webových stránkách společnosti Apple nebo pomocí jakéhokoli Apple zařízení jako je například iPhone, iPad, iPod touch, Mac.

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Apple ID ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Apple ID ve Wikizdrojích

Hledat heslo Apple ID ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Apple ID na Youtube

Najít heslo Apple ID ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Apple ID na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Apple ID například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Apple ID? resp. co se skrývá pod slovem Apple ID? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Apple ID, odpověď na dotaz co je to Apple ID?. Víte např. kdo to je Ombudsman? Znáte a víte kdo je Bigfoot? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Apple ID v jiné sekci než Internet. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.