Co je to?
Definice odborného termínu, slova Apple ID. Co znamená pojem Apple ID z kategorie Internet?

Co je Apple ID?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Apple ID?

Apple ID je název osobního účtu, s jehož pomocí se přihlašujete k Apple službám. Pokud použijete Appole ID a heslo, lze se přihlásit ke všem službám – tedy k Apple Music, App Store, iCloudu, FaceTimu, iMessage a jiným.
K založení Apple ID potřebujete pouze e-mail, který bude současně uživatelským jménem, datum narození, silné heslo a tři odpovědi na bezpečnostní otázky.


Co je to Apple ID? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Apple ID. Co znamená pojem Apple ID z kategorie Internet?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vaším okruhem známých osob na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Apple ID patří do sekce internet

Klíčová slova: pojem, formulace, přesný význam, internet, význam slova, lexikon, slovník, význam pojmu, definice, přesný výraz, definice pojmu, odborné názvosloví, vysvětlení, heslo, Apple ID, popis, synonymum, informace


Pojem Apple ID je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Apple ID? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Apple ID je uživatelský účet pro příhlášení ke všem službám a online produktům, které jsou spjaté se společností Apple, jako jsou například iWork, iCloud, iTunes Store, App Store, Apple Music a Apple Online Store.
Pro vytvoření lze použít jakoukouli stávající emailovou adresu uživatele, nebo si vytvořit novou jako součást služby iCloud.
Registrace Apple ID je možná na webových stránkách společnosti Apple nebo pomocí jakéhokoli Apple zařízení jako je například iPhone, iPad, iPod touch, Mac.

Pro další informace o termínu Apple ID zkuste tyto odkazy

Hledat slovo Apple ID ve Wikizdrojích

Vyhledat slovo Apple ID na Google.cz

Hledat termín Apple ID ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Apple ID na Youtube

Hledat pojem Apple ID ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Apple ID ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Apple ID například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Apple ID? resp. co je to Apple ID? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Apple ID, odpověď na dotaz co je to Apple ID?. Víte např. kdo to je Václav Noid Bárta? Znáte a víte kdo je Patrick Zandl? Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než internet). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, internet spojení, apple ID, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.