Co je to?
Definice výrazu, termínu Apple ID. Co znamená odborný pojem Apple ID z kategorie Internet?

Co je to Apple ID? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Apple ID

Apple ID je název osobního účtu, s jehož pomocí se přihlašujete k Apple službám. Pokud použijete Appole ID a heslo, lze se přihlásit ke všem službám – tedy k Apple Music, App Store, iCloudu, FaceTimu, iMessage a jiným.
K založení Apple ID potřebujete pouze e-mail, který bude současně uživatelským jménem, datum narození, silné heslo a tři odpovědi na bezpečnostní otázky.


Co je to Apple ID? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Apple ID. Co znamená odborný pojem Apple ID z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Apple ID můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Apple ID je v sekci Internet

Klíčová slova: odborný výraz, wiki, vysvětlení, co je to Apple ID?, význam, slovo, názvosloví, formulace, přesný výraz, heslo, co to je, Apple ID, definice pojmu, význam slova, termín, synonymum, odborné názvosloví, přesný význam


Pojem Apple ID je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Apple ID píše následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Apple ID je uživatelský účet pro příhlášení ke všem službám a online produktům, které jsou spjaté se společností Apple, jako jsou například iWork, iCloud, iTunes Store, App Store, Apple Music a Apple Online Store.
Pro vytvoření lze použít jakoukouli stávající emailovou adresu uživatele, nebo si vytvořit novou jako součást služby iCloud.
Registrace Apple ID je možná na webových stránkách společnosti Apple nebo pomocí jakéhokoli Apple zařízení jako je například iPhone, iPad, iPod touch, Mac.

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat termín Apple ID na Google.cz

Vyhledat termín Apple ID ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Apple ID na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Apple ID ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Apple ID ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Apple ID ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Apple ID například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikizdrojích nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Apple ID? resp. co je to Apple ID? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Apple ID, odpověď na dotaz co je to Apple ID?. Víte např. kdo to je Enrique Iglesias? Znáte a víte kdo je František Josef I? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.