Co je to?
Definice odborného termínu, slova Twoo. Co znamená pojem Twoo z kategorie Internet?

Co je to Twoo? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Twoo?

Seznamovací sociální portál určený pro pobavení a sbližování lidí. Twoo po registraci osoby nabízí profily dalších lidí, které je možné kontaktovat kvůli seznámení. Všechny aktivity nově registrovaného uživatele ostatní členové sítě hned vidí. V anonymním módu se lze pohybovat teprve po zaplacení poplatku, což má zvyšovat důvěryhodnost této služby.


Co je to Twoo? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Twoo. Co znamená pojem Twoo z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Twoo sdílejte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Twoo je v kategorii Internet

Klíčová slova: Twoo, vysvětlení, popis, co je to Twoo?, co to je, význam slova, význam, Internet, wiki, odborné názvosloví, odborný výraz, synonymum, formulace, slovo, názvosloví, význam pojmu, terminologie, pojem


Pojem Twoo je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Twoo v následujících vyhledávačích

Zkusit najít heslo Twoo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Twoo ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Twoo na Google.cz

Hledat termín Twoo ve Wikipedii

Najít heslo Twoo ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Twoo na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Twoo například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Twoo? resp. co se skrývá pod slovem Twoo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Twoo, odpověď na dotaz co je to Twoo?. Víte např. kdo to je Harry Potter? Znáte a víte kdo je Karel Roden? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Twoo i v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.