Co je to?
Definice odborného termínu, slova Twoo. Co znamená pojem Twoo z kategorie Internet?

Co je to Twoo? Význam slova

Co znamená termín Twoo? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Seznamovací sociální portál určený pro pobavení a sbližování lidí. Twoo po registraci osoby nabízí profily dalších lidí, které je možné kontaktovat kvůli seznámení. Všechny aktivity nově registrovaného uživatele ostatní členové sítě hned vidí. V anonymním módu se lze pohybovat teprve po zaplacení poplatku, což má zvyšovat důvěryhodnost této služby.


Co je to Twoo? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Twoo. Co znamená pojem Twoo z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Twoo? Pak se o tuto stránku podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Twoo je v kategorii Internet

Klíčová slova: co to je, význam, Internet, co znamená, přesný význam, termín, slovník, synonymum, názvosloví, co je to Twoo?, definice pojmu, význam slova, lexikon, popis, slovo, vysvětlení, odborné názvosloví, přesný výraz


Pojem Twoo je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít termín Twoo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Twoo ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Twoo ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Twoo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Twoo na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Twoo ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Twoo například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Twoo? resp. co je to Twoo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Twoo, odpověď na dotaz co je to Twoo?. Víte např. kdo to je Guma? Znáte a víte kdo je Karel Roden? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Twoo v jiné sekci než Internet. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.