Co je to?
Definice odborného termínu, slova Twoo. Co znamená pojem Twoo z kategorie Internet?

Co je to Twoo? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Twoo

Seznamovací sociální portál určený pro pobavení a sbližování lidí. Twoo po registraci osoby nabízí profily dalších lidí, které je možné kontaktovat kvůli seznámení. Všechny aktivity nově registrovaného uživatele ostatní členové sítě hned vidí. V anonymním módu se lze pohybovat teprve po zaplacení poplatku, což má zvyšovat důvěryhodnost této služby.


Co je to Twoo? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Twoo. Co znamená pojem Twoo z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Twoo sdílejte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Twoo je v kategorii Internet

Klíčová slova: formulace, pojem, wiki, Internet, synonymum, terminus technicus, slovo, přesný výraz, definice, vysvětlení, význam pojmu, význam, popis, odborné názvosloví, Internet, co znamená, Twoo, definice pojmu


Pojem Twoo je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Twoo ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Twoo ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Twoo ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Twoo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Twoo ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Twoo ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Twoo například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Twoo? resp. co vlastně znamená slovo Twoo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Twoo, odpověď na dotaz co je to Twoo?. Víte např. kdo to je Endomorf? Znáte a víte kdo je Sámo? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.