Co je to?
Výraz, termín, definice slova Twoo. Co znamená odborný pojem Twoo z kategorie Internet?

Co je to Twoo? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Twoo?

Seznamovací sociální portál určený pro pobavení a sbližování lidí. Twoo po registraci osoby nabízí profily dalších lidí, které je možné kontaktovat kvůli seznámení. Všechny aktivity nově registrovaného uživatele ostatní členové sítě hned vidí. V anonymním módu se lze pohybovat teprve po zaplacení poplatku, což má zvyšovat důvěryhodnost této služby.


Co je to Twoo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Twoo. Co znamená odborný pojem Twoo z kategorie Internet?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Twoo můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Twoo je v sekci internet

Klíčová slova: přesný význam, heslo, definice pojmu, wiki, popis, terminologie, definice, co to je, formulace, odborný výraz, slovník, přesný výraz, co znamená, odborné názvosloví, význam pojmu, vysvětlení, názvosloví, slovo


Pojem Twoo je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Twoo ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Twoo na Google.cz

Zkusit najít pojem Twoo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Twoo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Twoo ve Wikipedii

Vyhledat pojem Twoo ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Twoo například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Twoo? resp. co označuje slovo Twoo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Twoo, odpověď na dotaz co je to Twoo?. Víte např. kdo to je Fryderyk Chopin? Znáte a víte kdo je Ivan Trojan? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.