Co je to?
Definice odborného termínu, slova Twoo. Co znamená pojem Twoo z kategorie Internet?

Co je to Twoo? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Twoo?

Seznamovací sociální portál určený pro pobavení a sbližování lidí. Twoo po registraci osoby nabízí profily dalších lidí, které je možné kontaktovat kvůli seznámení. Všechny aktivity nově registrovaného uživatele ostatní členové sítě hned vidí. V anonymním módu se lze pohybovat teprve po zaplacení poplatku, což má zvyšovat důvěryhodnost této služby.


Co je to Twoo? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Twoo. Co znamená pojem Twoo z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Twoo se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: definice pojmu, význam, vysvětlení, význam pojmu, význam slova, Internet, slovo, slovník, heslo, co to je, odborný výraz, lexikon, přesný význam, termín, názvosloví, přesný výraz, co znamená, terminologie


Pojem Twoo je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Twoo v následujících vyhledávačích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Twoo ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Twoo ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Twoo ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Twoo ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Twoo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Twoo na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Twoo například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Twoo? resp. co vlastně znamená slovo Twoo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Twoo, odpověď na dotaz co je to Twoo?. Víte např. kdo to je Matt Damon? Znáte a víte kdo je Ivan Trojan? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Internet. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.