Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kroket. Co znamená pojem Kroket z kategorie Sport?

Co to je Kroket? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Kroket?

Kroket je druh hry a současně jeden ze sportů, při kterém je hracím polem travnatý prostor ve tvaru obdélníku, na kterém jsou postavené branky a cílový kolík. Hraje se koulemi a dřevěnými holemi ve tvaru palic. Koule musí projít brankami a srazit kolík. Pravidla jsou složitá, hra má navíc více variant.
Branky jsou většinou vysoké 10 cm a je jich šest, kolík mívá nad zemí 45 cm. Hrací koule se liší barvami, branky jsou také označeny barevnými kolíky. Kroket hrají dvě skupiny hráčů, jedna má kouli modrou a černou, druhá červenou a žlutou. Hraje se buď dvouhra, nebo čtyřhra. Koule určuje los. Strany se střídají. Body jsou udělovány za průjezd koule brankou.


Co je to Kroket? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kroket. Co znamená pojem Kroket z kategorie Sport?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kroket se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: význam, terminologie, vysvětlení, co znamená, definice pojmu, přesný význam, Sport, slovník, formulace, názvosloví, termín, co to je, přesný výraz, význam slova, synonymum, odborné názvosloví, slovo, pojem


Pojem Kroket je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Kroket? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kroket (někdy mylně zaměňován s kriketem) je hra a sport, ve kterém se na travnatém hřišti (kurtu) holí podobnou dřevěné palici údery posouvají koule skrz branky k cílovému kolíku.

Odkazy na jiné weby

Vyhledat výraz Kroket ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Kroket ve Wikislovníku

Najít termín Kroket ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Kroket ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Kroket ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kroket ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kroket například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Kroket? resp. co vlastně znamená slovo Kroket? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kroket, odpověď na dotaz co je to Kroket?. Víte např. kdo to je Baptista? Znáte a víte kdo je Pacifista? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Sport). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.