Co je to?
Definice výrazu Kroket. Co znamená odborný pojem Kroket z kategorie Sport?

Co je Kroket?

Co znamená termín Kroket? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Kroket je druh hry a současně jeden ze sportů, při kterém je hracím polem travnatý prostor ve tvaru obdélníku, na kterém jsou postavené branky a cílový kolík. Hraje se koulemi a dřevěnými holemi ve tvaru palic. Koule musí projít brankami a srazit kolík. Pravidla jsou složitá, hra má navíc více variant.
Branky jsou většinou vysoké 10 cm a je jich šest, kolík mívá nad zemí 45 cm. Hrací koule se liší barvami, branky jsou také označeny barevnými kolíky. Kroket hrají dvě skupiny hráčů, jedna má kouli modrou a černou, druhá červenou a žlutou. Hraje se buď dvouhra, nebo čtyřhra. Koule určuje los. Strany se střídají. Body jsou udělovány za průjezd koule brankou.


Co je to Kroket? Význam slova, termín, Definice výrazu Kroket. Co znamená odborný pojem Kroket z kategorie Sport?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Text vytvořen pro Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Kroket je v sekci sport

Klíčová slova: informace, co to je, Kroket, názvosloví, co je to Kroket?, sport, odborný výraz, pojem, význam slova, definice, odborné názvosloví, lexikon, sport, co znamená, význam pojmu, význam, definice pojmu, heslo


Pojem Kroket je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Kroket? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kroket (někdy mylně zaměňován s kriketem) je hra a sport, ve kterém se na travnatém hřišti (kurtu) holí podobnou dřevěné palici údery posouvají koule skrz branky k cílovému kolíku.

Další zdroje informací

Najít slovo Kroket na Google obrázcích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kroket ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Kroket ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Kroket ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Kroket ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Kroket ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kroket například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste zjistili co znamená Kroket? resp. co přesně označuje termín Kroket? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kroket, odpověď na dotaz co je to Kroket?. Víte např. kdo to je Bohdan Tůma? Znáte a víte kdo je Susan Sarandon? Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Kroket i v jiné kategorii než je sekce sport. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.