Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kroket. Co znamená odborný pojem Kroket z kategorie Sport?

Co je to Kroket? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Kroket?

Kroket je druh hry a současně jeden ze sportů, při kterém je hracím polem travnatý prostor ve tvaru obdélníku, na kterém jsou postavené branky a cílový kolík. Hraje se koulemi a dřevěnými holemi ve tvaru palic. Koule musí projít brankami a srazit kolík. Pravidla jsou složitá, hra má navíc více variant.
Branky jsou většinou vysoké 10 cm a je jich šest, kolík mívá nad zemí 45 cm. Hrací koule se liší barvami, branky jsou také označeny barevnými kolíky. Kroket hrají dvě skupiny hráčů, jedna má kouli modrou a černou, druhá červenou a žlutou. Hraje se buď dvouhra, nebo čtyřhra. Koule určuje los. Strany se střídají. Body jsou udělovány za průjezd koule brankou.


Co je to Kroket? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kroket. Co znamená odborný pojem Kroket z kategorie Sport?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Kroket patří do sekce sport

Klíčová slova: wiki, co to je, synonymum, Kroket, názvosloví, odborný výraz, definice pojmu, terminus technicus, slovník, význam slova, vysvětlení, význam pojmu, přesný význam, sport, definice, slovo, termín, popis


Pojem Kroket je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Kroket? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Kroket (někdy mylně zaměňován s kriketem) je hra a sport, ve kterém se na travnatém hřišti (kurtu) holí podobnou dřevěné palici údery posouvají koule skrz branky k cílovému kolíku.

Více informací o slovu Kroket doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kroket ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Kroket ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Kroket ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Kroket ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kroket ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Kroket na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kroket například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě nyní již víte jaký je význam slova Kroket? resp. co znamená výraz Kroket? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kroket, odpověď na dotaz co je to Kroket?. Víte např. kdo to je Harpagon? Znáte a víte kdo je Al Kapone? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je sport. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.