Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo After party. Co znamená pojem After party z kategorie Kultura?

Co to je After party? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu After party?

After party je označení pro určité setkání nebo sešlost, které se konají po nějaké větší, většinou kulturní akci. Vstup bývá obvykle zdarma nebo je vstupné zahrnuto do ceny vstupenky na hlavní akci.
Na after party panuje poměrně nevázaná a hlučná zábava, party se často protáhne až do ranních hodin. After party se konají například po koncertech hudebních skupin, ale nemusí vždy jít jen o kulturní akce.

Co je to After party? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo After party. Co znamená pojem After party z kategorie Kultura?

Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem After party s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín After party patří do kategorie kultura

Klíčová slova: heslo, co to je, kultura, odborný výraz, terminus technicus, přesný význam, definice, odborné názvosloví, slovo, co je to After party?, terminologie, wiki, význam slova, pojem, význam, přesný výraz, After party, lexikon


Pojem After party je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat termín After party ve Wikislovníku

Najít termín After party ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín After party ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo After party ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít After party ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem After party ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo After party například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova After party? resp. co se vlastně skrývá pod slovem After party? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu After party, odpověď na dotaz co je to After party?. Víte např. kdo to je Vdova? Znáte a víte kdo je Ťulpas? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v kultura. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.