Co je to?
Výraz, termín, definice slova After party. Co znamená odborný pojem After party z kategorie Kultura?

Co je to After party? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu After party

After party je označení pro určité setkání nebo sešlost, které se konají po nějaké větší, většinou kulturní akci. Vstup bývá obvykle zdarma nebo je vstupné zahrnuto do ceny vstupenky na hlavní akci.
Na after party panuje poměrně nevázaná a hlučná zábava, party se často protáhne až do ranních hodin. After party se konají například po koncertech hudebních skupin, ale nemusí vždy jít jen o kulturní akce.

Co je to After party? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova After party. Co znamená odborný pojem After party z kategorie Kultura?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín After party je v sekci kultura

Klíčová slova: terminologie, význam, co je to After party?, odborné názvosloví, význam pojmu, wiki, synonymum, odborný výraz, After party, definice, slovník, co to je, heslo, lexikon, termín, definice pojmu, formulace, pojem


Pojem After party je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu After party

Chraňte své soukromí a hledejte slovo After party ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem After party ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz After party ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem After party ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem After party na Youtube

Vyhledat termín After party ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo After party například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste zjistili co znamená After party? resp. jaká je definice termínu After party? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu After party, odpověď na dotaz co je to After party?. Víte např. kdo to je Patrick Swayze? Znáte a víte kdo je Zjev? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je kultura. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.