Co je to?
Definice výrazu, termínu After party. Co znamená odborný pojem After party z kategorie Kultura?

Co je to After party? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova After party?

After party je označení pro určité setkání nebo sešlost, které se konají po nějaké větší, většinou kulturní akci. Vstup bývá obvykle zdarma nebo je vstupné zahrnuto do ceny vstupenky na hlavní akci.
Na after party panuje poměrně nevázaná a hlučná zábava, party se často protáhne až do ranních hodin. After party se konají například po koncertech hudebních skupin, ale nemusí vždy jít jen o kulturní akce.


Co je to After party? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu After party. Co znamená odborný pojem After party z kategorie Kultura?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu After party doporučujeme sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo After party se nachází v sekci Kultura

Klíčová slova: formulace, odborné názvosloví, co je to After party?, pojem, přesný význam, After party, terminologie, lexikon, význam, popis, definice, slovník, Kultura, terminus technicus, co to je, Kultura, informace, termín


Pojem After party je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít termín After party na Google.cz

Vyhledat termín After party ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín After party ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo After party ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz After party ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo After party ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo After party například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je After party? resp. co se skrývá pod slovem After party? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu After party, odpověď na dotaz co je to After party?. Víte např. kdo to je Teenager? Znáte a víte kdo je Titán? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Kultura). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.