Co je to?
Definice odborného termínu, slova After party. Co znamená pojem After party z kategorie Kultura?

Co je After party?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu After party

After party je označení pro určité setkání nebo sešlost, které se konají po nějaké větší, většinou kulturní akci. Vstup bývá obvykle zdarma nebo je vstupné zahrnuto do ceny vstupenky na hlavní akci.
Na after party panuje poměrně nevázaná a hlučná zábava, party se často protáhne až do ranních hodin. After party se konají například po koncertech hudebních skupin, ale nemusí vždy jít jen o kulturní akce.

Co je to After party? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova After party. Co znamená pojem After party z kategorie Kultura?

Omlouváme se, ale nezaručujeme úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vaším okruhem známých osob na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem After party patří do sekce kultura

Klíčová slova: slovník, přesný význam, synonymum, význam pojmu, pojem, názvosloví, formulace, definice, slovo, vysvětlení, kultura, termín, význam, odborné názvosloví, informace, terminologie, co je to After party?, co to je


Pojem After party je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu After party zkuste tyto odkazy

Najít pojem After party ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít frázi After party ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo After party ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem After party na Youtube

Najít výraz After party ve Wikipedii

Najít termín After party ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo After party například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Nyní už nejspíš víte co je to After party? resp. jaký je přesný význam slova After party? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu After party, odpověď na dotaz co je to After party?. Víte např. kdo to je Václav Klaus? Znáte a víte kdo je Baculka? Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je kultura. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.