Co je to?
Výraz, termín, definice slova After party. Co znamená odborný pojem After party z kategorie Kultura?

Co je to After party? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu After party

After party je označení pro určité setkání nebo sešlost, které se konají po nějaké větší, většinou kulturní akci. Vstup bývá obvykle zdarma nebo je vstupné zahrnuto do ceny vstupenky na hlavní akci.
Na after party panuje poměrně nevázaná a hlučná zábava, party se často protáhne až do ranních hodin. After party se konají například po koncertech hudebních skupin, ale nemusí vždy jít jen o kulturní akce.

Co je to After party? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova After party. Co znamená odborný pojem After party z kategorie Kultura?

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín After party patří do kategorie kultura

Klíčová slova: synonymum, wiki, kultura, přesný význam, lexikon, heslo, význam pojmu, význam slova, kultura, After party, definice pojmu, slovník, informace, slovo, terminus technicus, přesný výraz, odborné názvosloví, odborný výraz


Pojem After party je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu After party v následujících zdrojích

Najít heslo After party ve vyhledávači Qwant

Najít termín After party ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín After party ve Wikislovníku

Vyhledat slovo After party ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem After party ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz After party ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo After party například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova After party? resp. co znamená After party? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu After party, odpověď na dotaz co je to After party?. Víte např. kdo to je Slender Man? Znáte a víte kdo je Uličník? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než kultura). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.