Co je to?
Definice výrazu, termínu After party. Co znamená odborný pojem After party z kategorie Kultura?

Co je to After party? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu After party?

After party je označení pro určité setkání nebo sešlost, které se konají po nějaké větší, většinou kulturní akci. Vstup bývá obvykle zdarma nebo je vstupné zahrnuto do ceny vstupenky na hlavní akci.
Na after party panuje poměrně nevázaná a hlučná zábava, party se často protáhne až do ranních hodin. After party se konají například po koncertech hudebních skupin, ale nemusí vždy jít jen o kulturní akce.


Co je to After party? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu After party. Co znamená odborný pojem After party z kategorie Kultura?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz After party patří do sekce Kultura

Klíčová slova: Kultura, definice, synonymum, vysvětlení, co to je, lexikon, odborný výraz, popis, význam, informace, termín, přesný význam, definice pojmu, co znamená, slovník, formulace, heslo, význam pojmu


Pojem After party je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo After party ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz After party ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo After party ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín After party na Google.cz

Zkusit najít termín After party ve Wikipedii

Hledat pojem After party ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo After party například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu After party? resp. jaká je definice slova After party? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu After party, odpověď na dotaz co je to After party?. Víte např. kdo to je Radiolog? Znáte a víte kdo je Titán? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Kultura. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.