Co je to?
Definice výrazu, termínu After party. Co znamená odborný pojem After party z kategorie Kultura?

Co je to After party? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu After party?

After party je označení pro určité setkání nebo sešlost, které se konají po nějaké větší, většinou kulturní akci. Vstup bývá obvykle zdarma nebo je vstupné zahrnuto do ceny vstupenky na hlavní akci.
Na after party panuje poměrně nevázaná a hlučná zábava, party se často protáhne až do ranních hodin. After party se konají například po koncertech hudebních skupin, ale nemusí vždy jít jen o kulturní akce.


Co je to After party? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu After party. Co znamená odborný pojem After party z kategorie Kultura?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín After party? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín After party se nachází v kategorii Kultura

Klíčová slova: přesný výraz, definice, co je to After party?, informace, After party, slovník, synonymum, popis, definice pojmu, lexikon, co znamená, Kultura, význam slova, terminus technicus, slovo, význam pojmu, pojem, Kultura


Pojem After party je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Chraňte své soukromí a hledejte slovo After party ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz After party ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem After party ve Wikimedia Commons

Hledat heslo After party ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz After party ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem After party ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo After party například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená After party? resp. co se přesně ukrývá za slovem After party? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu After party, odpověď na dotaz co je to After party?. Víte např. kdo to je Kazi? Znáte a víte kdo je Titán? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Kultura Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.