Co je to?
Definice výrazu, termínu After party. Co znamená odborný pojem After party z kategorie Kultura?

Co je to After party? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu After party?

After party je označení pro určité setkání nebo sešlost, které se konají po nějaké větší, většinou kulturní akci. Vstup bývá obvykle zdarma nebo je vstupné zahrnuto do ceny vstupenky na hlavní akci.
Na after party panuje poměrně nevázaná a hlučná zábava, party se často protáhne až do ranních hodin. After party se konají například po koncertech hudebních skupin, ale nemusí vždy jít jen o kulturní akce.

Co je to After party? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu After party. Co znamená odborný pojem After party z kategorie Kultura?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text After party s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo After party se nachází v sekci Kultura

Klíčová slova: co znamená, heslo, formulace, pojem, odborné názvosloví, termín, Kultura, popis, wiki, slovo, co je to After party?, přesný výraz, definice pojmu, lexikon, odborný výraz, definice, vysvětlení, význam pojmu


Pojem After party je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat pojem After party ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem After party ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo After party ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz After party ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín After party na Google.cz

Najít termín After party ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo After party například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je After party? resp. co přesně označuje termín After party? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu After party, odpověď na dotaz co je to After party?. Víte např. kdo to je Svatý Václav? Znáte a víte kdo je Lotr? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Kultura. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.